Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:57, Did:0, useCase: 0

Video: Īpaši apsveic glābšanas dienestus, kuri svētku laikā pastiprināti rūpējas par Latvijas iedzīvotāju drošību

Lai izteiktu pateicību par neaizvietojamo un pašaizliedzīgo darbu svētku laikā, lielākais piedzīvojumu dāvanu karšu interneta veikals Latvijā DāvanuServiss.lv devās sumināt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, Valsts policijas un Valsts ugunsdzēsības un drošības dienesta darbiniekus.
„2012.gads mūs visus lutināja ar garām Ziemassvētku un Jaunā gada brīvdienām. Lai ikvienam no mums būtu iespēja šo svētku laiku izbaudīt mierīgi mums līdzās ir cilvēki, kuri rūpējas par to, lai visiem tiem, kuri izbauda piedzīvojumiem bagātās brīvdienas tās būtu tikai pozitīvu mirkļu pilnas. Šoreiz vislielāko pateicību vēlamies izteikt visiem tiem dienestiem, kas mūs – svinētājus uzrauga un sargā. Tie ir ugunsdzēsēji, policisti un mediķi, kas ir mūsu mierpilno laimes mirkļu glabātāji. Tieši tādēļ visas Latvijas iedzīvotāju vārdā vēlamies pateikt lielu „paldies” šiem cilvēkiem,” norāda DāvanuServiss.lv pārstāve Inese Zariņa.
Visbiežāk glābšanas dienestu darbs tiek novērtēts tikai tad, ja ir notikusi kāda nelaime, taču ikvienam ir svarīga sajūta, ko rada tie, kuru darbs ir rūpes par iedzīvotāju drošību un dzīvību. Lai iedvesmotu darbam turpmāk un atgādinātu par cilvēku pateicību, glābšanas dienestu darbiniekiem tika dāvināti īpaši pateicības raksti.
Par DāvanuServiss.lv
DāvanuServiss.lv ir lielākais piedzīvojumu dāvanu karšu interneta veikals Latvijā, ar pieredzējušu dāvanu ekspertu komandu, kas palīdzēs Jums un Jūsu draugiem piepildīt sapņus un dāvāt neaizmirstamus iespaidus! DāvanuServiss.lv tika atvērts 2007. gadā kā viena no filiālēm starptautiskam uzņēmumam ActivityGifts. Kopš šī gada decembra DāvanuServiss.lv piedāvātos piedzīvojumus iespējams iegādāties arī tirdzniecības centrā Rīga Plaza.
Vērtējums:
Http://www.RezervesDALAS24.Lv