Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:245, Did:0, useCase: 0

Video: Četras idejas radošam Ziemassvētku vakaram

Drukāt

Ja vēl neesi izdomājis, kā šogad svinēsi Ziemassvētkus, LMT Viedtelevīzija aicina ļaut vaļu fantāzijai un piedāvā interesantas un atraktīvas idejas Ziemassvētku vakaram, kas iepriecinās gan lielos, gan mazos svētku svinētājus.

Radi pats savu Ziemassvētku brīnumu ar jautrām ēnu teātra ludziņām vai Laimes aku, kurā ikkatrs atradīs īpašu dāvaniņu. Un, ja ierastie svētku pantiņi pie eglītes vairs nerada svētku noskaņu, iepriecini visus ar jestriem dejoļiem vai viedpantiņiem. Noskaties video pamācību un smelies idejas siltiem un sirsnīgiem Ziemassvētkiem!

Video pamācību sērija "Radi pats" skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā, kur pieejamas dažādas praktiskas un skaistas pamācības svētku laika noskaņas radīšanai.

Vērtējums:

Tev jābūt autorizētam,

" Ļaujot citiem iejaukties savā dzīvē, mēs pārstājam sekot dvēseles aicinājumam, un tas rada disharmoniju un slimību. Brīdī, kad sevī ļaujam ienākt cita cilvēka domai, tā novirza mūs no patiesā dzīves ceļa."
/ Edvards Bahs /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv