Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:245, Did:0, useCase: 0

Foto: Sagatavo savu auto ziemai ar KROWN

Vēlaties uzzināt, kas notiek ar jūsu automobili KROWN servisā? Viens no vadošajiem speciālistiem korozijas novēršanas jomā saka: „Lai rezultāts būtu labs, izmantotajam produktam ir jāspēj iespiesties visās neskaitāmajās spraugās un plaisās. Vasks un „nepilošie” produkti to nevar savas viskozitātes dēļ. Tāpēc tie izveido „kārtiņu” virs plaisām un nesniedz efektīvu aizsardzību pret koroziju.”

Apstrādājot auto ar augstu spiedienu, produkts iekļūst visās spraugās un plaisās. Krown spēj izspiest mitrumu no šīm zonām. Tas pārklāj un stingri piesaistās visām iekšējām virsmām. Produkts saglabā aktivitāti, kā arī izcilu spēju „iespiesties” materiālā un veikt paškorekciju. Turklāt jūsu auto tiek mazgāts ar Krown auto šampūnu, kurš ir veidots uz Krown pretrūsas produkta T-40 bāzes TRĪS reizes- pirms apstrādes virsbūve, kā arī auto apakša un pēc apstrādes virsbūve! Un protams kad mēs iztīrīsim jūsu automašīnas salonu-tas viss pretkorozijas apstrādes ietvaros!

     [+] [-]

, 2010-10-23 17:17, pirms 9 gadiem

Komentārs par 4. attēlu

Apstrāde aizņem līdz 1,5 h un kā var redzēt bez mašīnas izjaukšanas, jo pretrūsas inhibitors tiek iesmidzināts ar 8-10 atmosfērisko spiedienu,caur sliekšņiem un durvīm!
Http://www.RezervesDALAS24.Lv