TOP5 ieteikumi perfektai ceļojumu bildei 07.10.2016 18:12

Mūsdienās ceļojumu foto albumu aizvien biežāk aizstāj krāšņas foto galerijas sociālajos tīklos. Tās ļauj saglabāt atmiņas, kā arī palīdz dalīties iespaidos ar apkārtējiem. Lai fotografēšana ceļojuma laikā būtu ērtāka, vairums ceļotāju tūrisma objektus izvēlas iemūžināt ar viedtālruņa palīdzību, kas salīdzinājumā ar klasisko fotoaparātu ir ne tikai kompaktāks un parocīgāks, bet piedāvā arī plašas fotogrāfiju apstrādes iespējas un, kas ne mazāk svarīgi, iespēju ar tām operatīvi dalīties. Viena no vadošajām tūrisma aģentūrām Latvijā "Latvia Tours" sadarbībā ar "Samsung Electronics" piedāvā lietderīgus padomus kvalitatīvu ceļojuma bilžu uzņemšanai un apstrādei ar viedtālruni.

Uzzini, kā veiksmīgi nofotografēt savu mīluli 08.06.2016 12:50

Katram savs četrkājainais draugs vienmēr ir visvismīļākais, ar kuru gribas gan palepoties draugu priekšā, gan padalīties ar skaistām fotogrāfijām feisbukā. Bet kas ir jādara, lai fotogrāfija izdotos?

10 veidi, kā savu fotogrāfiju padarīt kreatīvu un neaizmirstamu (1) 03.02.2015 16:32

Protams, vienmēr ir labi, ja fotogrāfija uzņemt apēc visiem noteikumiem, taču bieži vien ir tā, ka visvairāk atmiņā paliekošās ir tieši tās bildes, kurās netiek ievēroti absolūti nekādi noteikumi. Un tieši tās piesaista uzmanību, fascinē ar savu neparastumu un kreativitāti. Ja arī jūs vēlaties iemācīties uzņemt neparastas NESTANDARTA fotogrāfijas, lasiet tālāk.

Veiksmīgas fotogrāfijas noslēpumi jeb kā izskatīties satriecoši katrā fotogrāfijā (2) 29.09.2014 17:21

Šodien mēs jums atklāsim veiksmīgas fotosesijas noslēpumu. Viss, kas jums jādara- jāatceras fotomodeļu galvenos pamatnoteikumus.

Pamācība, kā skaisti nofotografēt naksnīgās debesis un Mēnesi 25.04.2014 17:44

Šobrīd ļoti daudzi ir aizrāvušies ar fotogrāfēšanu un vēlas iemūžināt skaistumu, ko saskata apkārt. Taču ne visi zina, kā iegūt vienu vai otru fotefektu. Šoreiz iemācīsim jums fotografēt naksnīgas debesis un Mēnesi.

Kā pareizi fotografēt ēdienu, lai tas izskatītos garšīgs 13.03.2014 14:32

Pēdējā laikā interese par kulinārās tematikas lapām interneta vidē tikai pieaug. Taču pagatavot oriģinālu un garšīgu recepti ir viens, bet pasniegt to foto izskatā- pavisam kas cits. Un te nu sākas pats grūtākais.Galvenā un visizplatītākā kļūda- ēdiena fotografēšana no augšas taisnā leņķī. Tādā fotogrāfijā ēdiens izskatās plakans un nerosina apetīti. Lai iegūtu patiesi "garšīgu" fotogrāfiju, tās uzņemšanai jāsagatavojas jau laikus.

Kas jādara, lai fotogrāfijas izdotos (1) 12.04.2011 11:24

Vēlamies dalīties dažos vienkāršos, bet ļoti efektīgos ieteikumos, kuri palīdzēs jums ievērojami uzlabot savas brīvdienu fotogrāfijas. Taču pirms sākat, apzinieties, ka jūsu cerībām ir jābūt reālistiskām. Jūsu mērķis ir labākā un visskaistākā fotogrāfija, uz kuru skatoties jūs justos apmierināts ar savu izskatu – taču, ja domājat, ka šie padomi liks jums uzreiz izskatīties kā filmu zvaigznei, tad viss, ko jūs iegūsiet, būs rūgta vilšanās. Tomēr daudz ko var paveikt lietas labā ar pavisam niecīgiem paņēmieniem.