Pasākumu pārskats 18. oktobris līdz 24. oktobris.

Drukāt

Lai gan ārā aiz loga rudens sajaucies ar ziemas vēso dvašu - snieg sniegs, līst lietus, spīd saule un ir auksts. Pasākumu rīkotāji ir parūpējušies, lai šonedēļ būtu siltas vietas, kur iegriezties un sasildīt ne tikai kājas, rokas un nosalušos degunus, bet arī sirdis.

Koncerti, festivāli un mūzikas pasākumi

Kas: A Storm Of Light
Kad: 20.oktobris, plkst 21:00
Kur: NABAKLAB, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga
Piedalās: A Storm Of Ligh (USA), 9horizon
Salīdzinoši neilgajā pastāvēšanas laikā A Storm Of Light sevi jau apliecinājuši kā prasmīgus stāstniekus, jo katrs ieraksts un dzīvā uzstāšanās balstīta vienotā apokaliptiskā konceptā. "Ir vienkārši jāpaveras sev apkārt, lai saprastu, uz kurieni ejam," pēdējā ieraksta noskaņu komentē Dž. Greiems. "Albums iezīmē cilvēces ceļojumu pretim aizmirstībai, kad planēta modīsies un svaru kausus sasvērs atpakaļ sev vēlamajā stāvoklī. Domāju, lieki piebilst, ka cilvēces izredzes šajā situācijā nav diez ko rožainas..."
Ieeja: 8.00 Ls - 10.00 Ls
astormoflight.com
nabaklab.lv

Kas: The Burning Hell
Kad: 21.oktobris, plkst 19:00
Kur: Cēsis, Fonoklubs, Rīgas iela 47
Piedalās: The Burning Hell (Kanāda / indie/folk)
„The Burning Hell” instrumentu klāstā ir iekļauti arī tādi muzikālie darbarīki kā bandžo, ukulele, akordeons, saksofons, pāris vijoles, metalofons, omnihords un daudzi, daudzi citi, kas katru grupas uzstāšanos padara unikālu.
Ieeja: 1 Ls
fonoklubs.lv

Kas: Darkblueworld
Kad: 21.oktobris, plkst 23:00
Kur: Mūzikas klubs "Depo", Vaļņu ielā 32, Rīga
Piedalās: Darkblueworld (Kanāda – alternative/ indie/ art)
2. reizi DEPO viesojas Kanādas grupa, kuru sapulcējusi dziedātāja un dzejniece Elizabete Fišere – kundze jūsu māmiņas vai pat vecmāmiņas vecumā. Stilu robežas neievērojoša mūzika, skarbi, melnā humora pilni teksti, bagātīgas harmonijas, daudzveidīgi ritmi. Varētu patikt, ja klausieties tādus mūziķus kā Marianne Faithfull, King Crimson, Diamanda Galas. Lou Reed, Diamanda Galás, Nick Cave, Patti Smith.
Ieeja: bez maksas
klubsdepo.lv

Kas: Starptautiskais bardu festivāls Bardu rudens 2010
Kad: 21.oktobris, plkst. 17.30
Kur: Rīgas Svētā Pētera baznīca, Pēterbaznīcas iela 17, Rīga
Piedalās: Kaspars Dimiters (Latvija), Rugiaveid (Lietuva), Zala Ir Driukas (Lietuva), trio Perotti-Caleris-Beaun (Equador-Argentina-Germany), Stanley Samuelsen (Faroese islands), Dinārs Gulbis (Latvija)
Bards - ceļojošais dziesminieks, dzejnieks, kas savā balādiski episkajā vēstījumā atklāj tautas dvēseli jau divpadsmitajā gadsimtā apdziedot valdnieka dzīvi un viņa veiksmes un neveiksmes karagājienos. Gallu un britu kultūrā, Skotijā un Velsā parādās pirmās balādes, kas stāsta par cilvēku un tautas likteņiem, ar savām vienkāršajām melodijām vairāk atgādina dziedošas dzejas rindas, nevis muzikālus skaņdarbus. Romantisma laikmetā, kad gaisā virmo poēzijas gars, bardu sacerētās melodijas un teksti kļūst personiskāki un tautā tik iemīļoto dziesminieku dzejas rindas vairs nav tikai slavinošas bet arī ironiskas ainiņas iz dzīves, kas gūst plašu atzinību visos sabiedrības slāņos. Populārākie balāžu autori 16. gadsimtā ir Šekspīrs un Roberts Burns. Ceļojošie dziesminieki atskaņo ne tikai pašu sacerētas melodijas, bet izvēlas savam repertuāram arī tautā iemīļotas melodijas, interpretējot tās ar ģitāras pavadījumu.
Ieeja: 3 Ls
draugiem.lv

Kas: Indie Disco
Kad: 22.oktobris, plkst 22:00
Kur: mūzikas klubs "Depo", Vaļņu ielā 32
Piedalās: Vennaskond (Igaunija) 26Th Anniversary! + The Flowers Of Romance (Igaunija)
igaunijas vecākā punk grupa svin savu 26. dzimšanas dienu. Tās bagāžā 14 albumi, neskaitāmi hīti, no kuriem 12 pabijuši Igaunijas populārākās dziesmas godā, gūzma nospēlētu koncertu, tai skaitā arī citās Eiropas valstīs, arī slavenajā Ņujorkas klubā Cbgb. 90-tajos gados grupa emigrēja uz Somiju, vēlāk tas līderis Tonu Trubetskis atgriezās dzimtenē, nodibināja grupu The Flowers Of Romance. Tagad Tonu nolēmis atcerēties slavenos Vennaskond laikus.
Ieeja: bez maksas
klubsdepo.lv

Kas: PiXeLPiXeLPiXeLPiXeL Black
Kad: 22. Oktobris, plkst 21:30
Kur: Dirty Deal Cafe, Maskavas 12-k2
Piedalās: KODEKS (Elektro rave), E:91 ( Fitget House/Trash /Rave), HECHTOR MIRAGE (Funky Elektro/ Trash), Mr.Charlly
Šis Pixelis būs tieši tenedēts uz Elektro rave kustību. Skaļš reiviņs un smagais elektro, dubstepiņš, viģiki, dzīvošanās divos stāvos!
Ieeja: 1.50 Ls
dirtydeal.lv

Kas: Fonokluba 2 gadu jubileja
Kad: 22.oktobris, plkst 22:00
Kur: Fonoklubs, Cēsis, Rīgas iela 47
Piedalās: DJ DidzisKO, DJ Radikālis, DJ Krēsls, DJ RoflD, DJ Winamp, DJ MārcisŠ
Šis ir visnotaļ svinīgs notikums, tad līdz ar to aicinam ievērot zolīdu dresscode, proti, ja ne uzvalks, tad žaketes vīriem un kleitas dāmām, bet ja nāc pilnā outfitā (smokings, uzvalks, vakarkleita), tad iegūsti 20% atlaidi bārā visam visa vakara garumā!
Ieeja: bez maksas
fonoklubs.lv

Kas: grupa Ēnas
Kad: 22.oktobris, plkst 22:00
Kur: "Latvijas Mūzikas akadēmijas studentu klubs"
Raiņa bulvāris 23 , Rīga
Piedalās: Grupa Ēnas
Pavasarī ĒNAS devās singla „SEVEN” popularizēšanas tūrē, piestājot dažādos Latvijas pilsētu klubos, tostarp arī Studentu klubā – gan atklājot tūri ar pus-akustisku uzstāšanos, gan noslēdzot to un prezentējot dziesmas video. Arī šim koncertam ĒNAS gatavojās cītīgi, šoreiz gan izceļot dziesmu „Wrong song”, kura pie klausītājiem varētu nonākt tuvāko divu nedēļu laikā, bet dziesmas video līdz novembra beigām. Arī šī dziesma turpina ieskatu gaidāmajā albumā.
Ieeja: 2 Ls
studentuklubs.lv

Kas: Rock n Rolla
Kad: 23.oktobris, plkst 21:00
Kur: Mūzikas klubs "Depo", Vaļņu ielā 32, Rīga
Piedalās: Wake Up!
Teicams garage rock izpildīts ar rokenrola enerģiju un punk huligānismu.
Ieeja: bez maksas
klubsdepo.lv

Kas: Industriālās mūzikas koncerts
Kad: 23.oktobris, plkst 20:00
Kur: Dirty Deal Cafe, Maskavas 12-k2
Piedalās: ESA tumšā elektronika/UK, Lenoras Sapņi ritmatroksnis, kā arī Ments-Satanists satandisko un Skaidbetonsbetonkalve
Smagā elektronika industriāliem cilvēkiem. Latvijā viesosies ievērojams rhythm-noise industrial projects no Apvienotās Karalistes, E.S.A, kurš sniegs vienīgo koncertu Baltijā industriālās mūzikas koncerta ietvaros.
Ieeja: 4 Ls
sturmmandat.com
dirtydeal.lv

Kas: JAM session
Kad: 23. Oktobris, plkst 21:00
Kur: Metro bārs, K.Barona iela 4
Tematika: Blues! Gaidām visus spēlēt gribētājus, kā arī vienkārši klausītājus, kas vēlas baudīt labu mūziku, kā arī bārmeņa piedāvājumus! Piedalās tie, kas spēlē ģitāras, basu, bungas, taustiņ instrumentu un dziedošās balsis! Tehniskais nodrošinājums: mūzikas preču veikals „Tava Skaņa”, skaņas un gaismas kompānija „Pro Sound”.
Ieeja: bez maksas
draugiem.lv

Teātris

Kas: Improvizācijas teātris IMPROVĪNS
Kad: 19.oktobris, plkst 20:00
Kur: LMA Studentu klubs, Raiņa bulvāris 23, Rīga
Jaunajā improvizācijas teātrī apvienojušies pieredzes bagātie improvizatori – Mārcis Viļums, Gatis Kurzemnieks, Kaspars Žūriņš un Zane Seipule. "Improvīns" sola sniegt neaizmirstamus mirkļus, tos salīdzinot ar nesteidzīgu laba vīna baudīšanu draugu kompānijā. Lai arī vīna gaume un izvēle katram ir atšķirīga, tieši tā dod iespēju izbaudīt dažādību.
Improvizācijas teātris joprojām ir skatuves mākslas forma, kurā bez iepriekšējas sagatavošanās un scenārija top izrāde. Improvizatoru sadarbība ar skatītāju un ieteikumu uzklausīšana ir katras izrādes pamats. Tieši skatītājs ierosina gan norises vietu, gan tēlus, personāžu raksturus un spilgtākās īpašības. Katrs vakars ir atšķirīgs un īpašs, jo atkārtojuma nav.
Biļešu cenas: 3 Ls
studentuklubs.lv

Kas: Izrāde Karaliste
Kas: 19.oktobris, plkst 19:00
Kur: Artelis, Blaumaņa iela 32, Rīga
Piedalās: Mārtiņš Brauns, Lauris Gundars, Egīls Zirnis, Jānis un Laila Kirmuškas, Pēteris Šogolovs, Edgars Lipors, Aldis Langbaums
Teātris TT ir uzsācis jauno sezonu ar skaļu pirmizrādi "KARALISTE" – piecpadsmit (15) jaunām, īpaši šim uzvedumam rakstītām Mārtiņa Brauna dziesmām. "KARALISTE" ir komisks, bet ļoti nopietns stāsts par to, kā Jānis mīl Līgu, un -kā cenšas mīlēt arī savu valsti. Izrādes darbība notiek pavisam īstā Latvijas karalistē – tauta ir lēmusi, ka šādā valsts formā zudīs gadu desmitiem ilgušie kašķi. Pirmais karalis ir bijis neitrāls ārzemnieks, bet nu ir pienācis brīdis tronī celt pirmo latvisko valdnieku, par ko tiek izvēlēts mežzinis Jānis. Viņam gan pat sapņos tas nav rādījies, tomēr atteikties kļūt par karali var tikai vienreiz dzīvē, un Jānis piekrīt. Tiesa, viņš vēl nenojauš, kādi atklājumi viņu sagaida – gan par pašu, gan Līgu, gan saviem līdzcilvēkiem, latviešiem. "KARALISTES" žanrs ir īpašs – stāstu izspēlēs un izdziedās lelles: lomās Laila un Jānis Kirmuškas, Pēteris Šogolovs, Edgars Lipors. Latvijas pavalstniekus leļļu tēlos pārvērtis jaunais mākslinieks Kristaps Auzenbergs. Dzīvā mūzika - Aldis Langbaums. Dziesmu tekstu autors Egīls Zirnis, librets un režija – Lauris Gundars.
Biļesu cena: 5 Ls – 10 Ls
karaliste.lv

Kas: Dejas izrāde Esi ar mani
Kad: 20.oktobris un 21.oktobris, plkst 19:00
Kur: Ģertūdes ielas teātris Ģertrūdes iela 101a
Režisors: Andrejs Jarovojs Horeogrāfija: Elīna Breice Piedalās: Agnese Bordjukova, Elīna Breice, Guntis Spridzāns
Izrāde ir savstarpējo attiecību psiholoģisks portrets izvēles mirklī – doties vai palikt. Tās sākumpunkts ir brīdis, kad vairs nekas nenotiek tā, kā mums gribētos. Esi ar mani stāsta par cīņu vienam ar otru un ar patiesību, ka nekas mūsu dzīvēs nav bezgalīgs: vientulība, bailes, brīvība, atkarība, kaislība, mīlestība, pieskāriens un apskāviens. Un tomēr, par spīti neskaitāmajām atšķirībām, mēs nespējam dzīvot viens bez otra. Vienkārša un intīma izrāde par mīlestību un šķiršanos. Esi ar mani ir mūsdienu dejas izrāde, kas tapusi, sadarbojoties teātra režisoram Andrejam Jarovojam ar horeogrāfi Elīnu Breici un dejotājiem – Agnese Bordjukovu un Guntis Spridzānu.
Ieeja: 3 Ls – 5 Ls
delfi.lv
draugiem.lv

Kas: Jāņa Skuteļa Stāvizrāde "LOVE"
Kad: 22. Oktobris, plkst 20:00
Kur: Rīga, K-suns, Elizabetes iela 83/85
Izrādē piedalās- Jānis Skutelis(viens pats).
«Rozā brilles», «Amora bulta» un citi mistiski izteicieni radīti tikai, lai apzīmētu vienu vienīgu sajūtu - mīlestība. Vai tie palīdz vieglāk izprast stāvokli, kādā vesels cilvēks nonāk brīdī, kad iemīlas «līdz ausīm»? Kas tad īsti ir mīlestība un kā ar to cīnīties? Kā radās senās civilizācijas? Šie, un vēl citi, ir filosofiskie jautājumi uz kuriem Jūs neatradīsiet pareizās atbildes stāvizrādē* «Love». Bet runa būs tieši par TO!
Biļešu cena: 5 Ls – 9 Ls
karaliskais.com
bilesuserviss.lv

Kas: Izrāde Pauļuks. Rāmji
Kad: 24. oktobris, plkst 19:00
Kur: Rīga, izstāžu zāle Arsenāls Torņa iela
Jāņa Pauļuka lomā - aktieris Kaspars Znotiņš. Izrādes režisore ir Inese Mičule . Scenogrāfe un kostīmu māksliniece - Ieva Kauliņa. Izrāde veidota izmantojot mākslas zinātnieka Zigurda Konstanta monogrāfiju „Jānis Pauļuks”. Izrādes norises vieta ir izstāžu zāles foajē daļa, kā skatuvi izmantojot arī iespaidīgās koka kāpnes. Cilvēkus allaž ir interesējušas spilgtas personības, kuras vienlaikus raksturo kādu laikmetu un sabiedriskās norises tajā. Latvijas mākslinieku vidū ir daudz šādu personību, par kurām būtu vērts un iespējams veidot stāstus un uzvedumus. Šis būs stāsts par kaligrāfu, gleznotāju un pretrunīgu personību Jāni Pauļuku.
Ieeja: 2Ls
draugiem.lv

Izstādes

Kas: Artūra Bērziņa personālizstāde "IEKŠĀS" - gleznas un multimediju māksla
Kad: 11. oktobris – 06.novembris
Kur: galerija "Pegazs", 4-18 Rūpniecības iela, Rīga
A. Bērziņa gleznās un fotogrāfijās klaji fizioloģisku, uzšķērstu iekšu attēlojums spēj veiksmīgi sadzīvot un pastāvēt līdzās apgarotam dabas, sievietes skaistumam. Darbos zem estētiskās dimensijas slēpjas stāsta izvērsums. A. Bērziņam tuvās tēmas: sievietes/vīrieša attiecības, cilvēka iekšējo pretrunu jautājumi, mēģinājumi izdzīvot sociālo prakšu tīklojumos, šajā izstādē tiek risinātas ar izteikti fizioloģisku ķermeņa orgānu atainojuma palīdzību. Iekšas šeit ir ne tikai viena cilvēka autonomas sistēmas sastāvdaļas, tās ir saistītas ar vidi, ar mīlestības objektu. Iekšas ved pie cilvēka smalkākajiem psiholoģiskajiem pārdzīvojumiem. Psiholoģiskajai realitātei atbilstīgas ir metaforas „dabūt iekšās” vai „sagriežas iekšas” un tml. A.Bērziņa personālizstāde aicina uz šādu „iekšu izkustināšnu” gan ar pavisam tiešiem attēlojumiem, gan darbiem, kas, sākotnēji liekoties apgarotā attālinājumā no fizioloģiskās realitātes, tomēr liek iekšām gluži nemanot sagriezties.
Ieeja: bez maksas
galerijapegazs.lv
berzinsh.lv
draugiem.lv

Kino

Kas: Filma „Tas Notika Kādu Nakti”
Kad: 19.oktobris, plkst 18:00
Kur: Dirty Deal Cafe, Maskavas 12, korpuss 2
Rež. Frenks Kapra / Frank Capra. Lomās: Klārks Geibls, Klodeta Kolbēra
Elija ir tikko apprecējusies ar lidotāju Kingu Vestliju. Taču viņa tiek uzdzīta uz tēva jahtas un aizvesta prom no vīra. Elijai izdodas izsprukt un uzsākt ceļu atpakaļ pie sava laulātā. Pa ceļam viņa satiek reportieri Pīteru, kura palīdzību negribot ir jāpieņem, jo pretējā gadījumā draud nodot viņu atpakaļ tēvam.
Ieeja: bez maksas
dirtydeal.lv

Kas: Filma ” Zagļi Gluži Kā Mēs”
Kad: 19.oktobris, plkst 20:30
Kur: Dirty Deal Cafe, Maskavas 12, korpuss 2
Rež. Roberts Oltmens / Robert Altman. Lomās: Kīts Karadīns, Šellija Duvāla
Divi ieslodzītie izbēg no Misisipi valsts labošanas iestādes. Viņiem pievienojas trešais, lai kopā veiktu neskaitāmas banku aplaupīšanas. Pēc kāda laika jaunākais nolemj pamest bandu ar savu draudzeni. Tomēr visi trīs tiek meklēti un ir bēdīgi slaveni ar dažādiem uzskatiem par esošo situāciju.
Ieeja: bez maksas
dirtydeal.lv

Kultūras pasākumi

Kas: Grāmatu Virpulis 2010
Kad: 22. oktobris – 24.oktobris
Kur: Rīgas Latviešu biedrības nams, Merķeļa iela 13
Šeit piedalīsies vairāk kā 20 Latvijas grāmatizdevēji, varēs iegādāties grāmatas par izdevēju cenām, darbosies grāmatu maiņas galds un izstādes. Sestdien un svētdien no plkst. 12.00 līdz 16.00 notiks radošās darbnīcas bērniem ar Saules muzeja speciālistiem, pasaku meistariem no Liepājas un žurnāliem „Ezis” un „Zīlīte”. Tirdziņš atvērts piektdien, sestdien - 10.00 – 18.00 svētdien – 10.00 – 17.00
draugiem.lv

Kas: Festivāls "Baltijas Pērle"
Kad: 22.oktobris - 26.oktobris
Kur: kinoteātris "Rīga", Elizabetes iela 61
Festivāla ietvaros kino "Rīga" skatāmas filmas:

Pēdējā Stacija (the Last Station)
vācija, Krievija, Lielbritānija, 2010, 112 min
Režisors: Maikls Hofmans
lomās: Helēna Mirrena, Kristofers Plamers, Pols Džiamati, Džeimss Makavojs, Patriks Kenedijs, Kerija Kondona
22.10. Plkst. 17:15 Lz
24.10. Plkst. 16:25 Lz

apstiprinātā Kopija (Copie Conforme)
2010. gada Kannu kinofestivāla balva par labāko sieviešu lomu.
Francija, Itālija, Irāna, 2010, 106 min
Režisors: Abass Kiarostami
lomās: Žiljeta Binoša, Viljams Šimels, Žans-klods Karjē, Agata Natansone
22.10. Plkst. 19:30 Lz
26.10. Plkst. 17:00 Lz

vētra (the Tempest)
asv, 2010, 110 min
Režisore: Džūlija Teimora
lomās: Rasels Brends, Alfrēds Molina, Helēna Mirrena, Alans Kamings, Kriss Kūpers, Džimons Hunsū, Deivids Stretheirns, Felisitija Džounsa
22.10. Plkst. 21:30 Lz
24.10. Plkst. 18:50 Lz
26.10. Plkst. 19:00 Lz

pārdzīvot Savu Dzīvi: Teorija Un Prakse (prezít Svuj Zivot: Teorie A Praxe)
čehija, Slovākija, 2010, 109 min
Režisors: Jans Švankmaijers
lomās: Vāclavs Helšuss, Klāra Isova, Zuzana Kroņerova, Daniela Bakerova
22.10. Plkst. 18:30 Mz
24.10. Plkst. 18:00 Mz

sex & Drugs & Rock & Roll. Īana Djurī Dzīve (Sex & Drugs & Rock & Roll)
lielbritānija, 2010, 113 min
Režisors: Mets Vaitkross
lomās: Endijs Serkiss, Rejs Vinstons, Olīvija Viljamsa, Naomi Herisa, Makenzijs Kruks, Bils Milners, Noels Klārks, Tobijs Džonss, Lūks Evanss, Kristofers Vilsons
22.10. Plkst. 20:35 Mz
24.10. Plkst. 20:10 Mz

lisabonas Noslēpumi (Mistérios De Lisboa / Mysteries Of Lisbon)
Portugāle, Francija, Brazīlija, 2010, 272 min
Režisors: Rauls Ruiss
lomās: Lea Seidū, Melvils Pupo, Lena Fridriha, Klotilda Esme, Maliks Zidī, Migels Monteiro, Filipe Vargass, Sofija Markesa, Katarina Valenšteina
23.10. Plkst. 14:30 Lz
25.10. Plkst. 18:30 Mz

viktorija Jaunība (the Young Victoria)
asv, Lielbritānija, 2009, 100 min
Režisors: Žans Marks Valē
lomās: Emīlija Blanta ,Rūperts Frends, Miranda Ričardsone, Marks Strongs, Pols Betanijs
23.10. Plkst. 19:15 Lz

istaba Romā (habitación En Roma / Room In Rome)
spānija, 2010, 109 min
Režisors: Hulio Medems
lomās: Jeļena Anaija, Nataša Jarovenko, Enriko Lo Verso
23.10. Plkst. 21:10 Lz

filma Sociālisms (film Socialisme / Socialism)
šveice, Francija, 2010, 101 min
Režisors: Žans Liks Godārs
lomās: Katrīna Tanvjē, Kristians Sinižē, Žans-marks Stele, Patija Smita, Robērs Malubjē, Alens Badu, Nadeža Bosona-dianja
23.10. Plkst. 16:35 Mz

anrī Žorža Kluzo Noslēpumainā Elle (l'Enfer D'Henri-georges Clouzot / Henri-georges Clouzot'S Inferno)
francija, 2009, 95 min
Režisori: Seržs Brombergs, Ruksandra Medrea
lomās: Romija Šneidere, Berenise Bežo, Žaks Gamblēns, Seržs Redžāni, Danija Karela
23.10. Plkst. 18:35 Mz
24.10. Plkst. 16:00 Mz

rembranta Apsūdzība (Rembrandt'S J'Accuse...!)
Nīderlande, Vācija, Somija, 2009.g., 86 min.
Režisors: Pīters Grīnevejs
lomās: Eva Bērtisla, Džodija Meja, Emīlija Holmsa, Džonatans Holmss, Pīters Grīnevejs
23.10. Plkst. 20:30 Mz

vientuļais Vīrs (a Single Man)
asv, 2009, 99 min
Režisors: Toms Fords
lomās: Kolins Fērts, Džūliana Mūra, Metjū Guds, Džinnifera Gudvina, Nikolass Holts
24.10. Plkst. 21:10 Lz

koks (L'Arbre / The Tree)
kannu kinofestivāla noslēguma filma
Francija, Austrālija, 2010, 100 min
Režisore: Džūlija Bertučelli
lomās: Šarlote Geinsbūra, Martons Čokašs, Morgana Deivisa
25.10. Plkst. 17:15 Lz

frankenšteina Projekts (szelíd Teremtés - A Frankenstein-terv tender Son: The Frankenstein Project)
2010. gada Kannu kinofestivāla "Zelta palmas zara" nominante
Ungārija, Vācija, Austrija, 2010, 105 min
Režisors: Kornēls Mundruco
lomās: Kitija Čikoša, Rūdolfs Frečka, Lili Monori, Kornēls Mundruco, Miklošs Sekeli
25.10. Plkst. 19:15 Lz

tas Sākas No Beigām (Ça Commence Par La Fin)
francija, 2010, 92 min
Režisors: Mihaels Koens
Lomās: Mihaels Koens, Emanuela Beāra, Leopolds Krauss, Žans Pols Dibuā, Žans Marks Mineo
25.10. Plkst. 21:30 Lz

seržs Geinsbūrs, Varonīgā Dzīve (serge Gainsbourg, Vie Héroïque)
Francija, 2009, 136 min
Režisors: Džoans Sfars
lomās: Ēriks Elmosnino, Letīcija Kasta, Sāra Forestjē, Lūsija Gordone
26.10. Plkst. 21:15 Lz
Biļešu cenas no 3.50 līdz 5.00 Ls.

balticpearl.lv

     [+] [-]

, 2010-10-20 09:37, pirms 4 gadiem
Paldies par izsmeļošo informāciju!Jauniešiem varu ieteikt 23.okt. apmeklēt GRAFITI FESTIVĀLU, jautrs un patiešām interesants pasākums ar labākajiem šis nozares māksliniekiem. mūziku u.t.t.Brīvības iel.201, no13.00 līdz vakaram.

Tev jābūt autorizētam, lai varētu atstāt komentāru. Varbūt vēlies piereģistrēties?