Naudas noslēpumi un bagātības cipars

Drukāt

Jums katram noteikti ir kāds paziņa vai draugs, satiekoties ar kuru jūs skaudīgi nopūšaties. It kā zvaigznes no debesīm viņam neviens nav nonesis, bet nauda vienmēr turas. Te jaunu auto nopircis, te ceļojumā aizbraucis...Bet jūs esat ieguvis labu izglītību un, neskatoties uz to, nauda beidzas jau pēc pāris gājieniem uz veikalu. Kā to saprast un kur slēpjas lielais naudas noslēpums?

Naudas noslēpumi un bagātības cipars

Nepavisam nav teikts, ka jūsu paziņa vai draugs ir veiksmīgāks vai gudrāks par jums. Iespējams, viņš vienkārši zina dažus vienkāršus nosacījumus saskarē ar naudu. Arī finanšu sfērā, tāpat kā visās citās, ir savi novērojumi un pazīmes.

Un tā,- ja jūs kaut ko pērkat vai pārdodat, nedrīkst nodot naudu no rokas rokā, jo tādējādi varat aizbaidīt veiksmi. Nolieciet naudu uz letes, galda vai speciāli tai paredzētajā paliktnī. Domājiet, nejauši firmās radusies tradīcija naudu maksāt aploksnēs? Tas nav tikai nodokļu vai komerciālā noslēpuma rezultāts; komersanti diezgan labi pārzina enerģiju darbības principus.

Ja kāds jums lūdz aizdot naudu pirmdienas vakarā, nedodiet. Un arī paši ne no viena neņemiet, lai cik ļoti jums tā būtu vajadzīga. Citādi naudas nebūs!
Naudu nedrīkst aizņemties arī baznīcas svētkos. Ja tomēr aizņemsieties, tad ilgu laiku netiksiet ārā no parādiem.Jā šādās svētku dienās aizdosiet naudu, jums to, visticamāk neatdos, bet, ja arī atdos, tad ne tik drīz..

Ja jums naudu palūdz mazturīgs cilvēks, labāk atdodiet viņam to pavisam un neprasiet atpakaļ,- tas jums atmaksāsies dubultā. Bet varat arī paprasīt viņam šo naudu atstrādāt (piepalīdzēt mājas un dārza darbos), tā teikt, graudā.

Nodarbojieties ar labdarību. tikai nedodiet naudu ubagiem, kas sēž tuneļos, stacijas laukumos, autoostās vai kur citur. Lielākā daļa no viņiem ir viltus "ubagi". Labāk ziedojiet naudu baznīcai, slimiem bērniem, bērniem bez vecākiem , ugunsgrēkos cietušām ģimenēm utt.

Sekojiet tam, kā nauda stāv ieliktta jūsu makā. Maks nedrīkst būt no lētajiem, bet papīra naudu tajā nedrīkst kā pagadās iestūķēt vai ieburzīt iekšā; naudai jābūt kārtīgi ieliktai ar attēlu pret jums.
Atsevišķā maka nodalījumā turiet "neizdodamo" naudas zīmi, nav svarīgi cik tā liela (dažam tie var būt 5 lati, citam 20, 50 vai 100), galvenais, lai nekādā gadījuma jūs to neiztērētu.

Naudas sfērā darbojas arī numeroloģijas likumi.
Ja sapņojat par bagātību, jums jāizvairās no vieninieka un nulles. Tie ir tukšie skaitļi, pie kuriem nekas "nepielīp". Tāpēc arī nekādu labumu no tiem nav ko gaidīt. Piemēram, nav vēlams neko pirkt ar 10, 100 vai 1000 latiem vai nosacītajām vienībām. Ja esat pieraduši iepirkties lata veikalā, nebrīnieties, ka jums nekad nav naudas. Nebūs arī.

"Divnieks" arī nav pārāk veiksmīgs. Tas ir ekonomijas un nabadzības simbols, vēl tas liecina par nepieciešamību dalīties ar citiem. Ja jūs aizdodat naudas summu, kas dalās ar 2, teiksim, 20 vai 200 latus, tad sagaidīt tos atpakaļ būs ļoti grūti. Turklāt, arī pašam aizņēmējam tā labumā neies. Pirkumi, kas iegādāti par šādām summām, var ātri likt vilties. Ja jums šādu summu izmaksās kā pateicību (prēmiju) par kaut ko, nākotnē cietīsiet zaudējumus.

Cipars 3- tā ir pavisam cita lieta. šis cipars simbolizē pāreju jaunā kvalitātē, potenciāla pieaugumu. Trijnieks vienmēr sola papildus ienākumu iespēju.
Tiesa, uzkrājumus tas neveicina. Tāpēc atlikt "sliktākiem laikiem" 30, 300 vai 3000 latus (eiro vai dolārus) nav vērts. Ļoti ātri radīsies vajadzība tos iztērēt. Toties, ja summa, kas dalās ar 3, paņemta aizdevumā, tā noteikti nākotnē nesīs veiksmi naudas lietās.

Cipars 4 simbolizē stabilitāti. Tāpēc vēlams atlikt vai likt lietā 40, 400 vai 4000 lielas naudas summas. Tās tiks iztērētas ar jēgu un nesīs labumu.

"Piecinieks" ir tēriņu simbols. Ja summa, ko esat uzkrājis, dalās ar 5, varat ar vieglu sirdi to tērēt. Nevajag turēt "zeķē" 50, 500 vai 5000 lielas naudas summas; tik un tā jums neizdosies tās sataupīt. Toties, iztērējot tās izklaidēm, jūs gūsiet pieckārtīgu apmierinājumu.
Šādas naudas summas ieteicams ņemt līdzi ceļojumos, ejot uz restorānu, tērēt romantiskām dāvanām, kam nav praktiska pielietojuma, spēlēt kazino (iespējamība laimēt pieciniekam ir ļoti liela).

Kā ar pārējiem cipariem? To simboliskais noslēpums vēl nav atklāts. Taču viss vēl priekšā, un, iespējams, kādreiz jūs uzzināsiet universālo bagātības ciparu!

     [+] [-]

, 2012-02-04 15:58, pirms 6 gadiem
a kā tad zivs zvīņas makā?

     [+] [-]

, 2012-02-04 15:59, pirms 6 gadiem
Tāpēc vēlams atlikt vai likt lietā 40, 400 vai 4000 lielas naudas zīmes.
Šis ir labākais no visa, bet pārējie padomi ir tieši tikpat tuvu veselajam saprātam un realitātei.

     [+] [-]

, 2012-02-04 16:13, pirms 6 gadiem
Ja viss būtu TIK vienkārši

     [+] [-]

, 2012-02-04 18:37, pirms 6 gadiem
ja tas viss palidz, tad raksta autors , lai izdod gramatu, ar siem padomiem. un pats bus stavus bagats no ieguta honorara.

     [+] [-]

, 2012-02-04 18:53, pirms 6 gadiem
stulbums neaprakstāms.Ja jau cipariem būtu kāda nozīme,tad cilvēki nedzīvotu nabadzībā.Bet tas,ja citam dosi bez žēlošanas,atmaksāsies divtik,ir pilnīga taisnība.To ,ka jāpalīdz trūkumcietējiem arī zina daudzi,bet žēl naudiņas otram.Te darbijas Dieva likums,ne ciparu

     [+] [-]

, 2012-02-04 19:37, pirms 6 gadiem
Arzemees(tirdzniecibas darijumos) naudu nekad neliek uz letes vai specialaa traucinaa,tas skaitas loti nepieklajiigi un nepienemami. Vienmer dod un nem no rokas rokaa un te visi dziivo loti iztikusi. Pasmaidisim kopaa.

     [+] [-]

, 2012-02-04 19:59, pirms 6 gadiem
Un skatlis 100 nedalās ne ar pieci, ne divi ne četri?

     [+] [-]

, 2012-02-04 21:03, pirms 6 gadiem
Es ticu numeroloģijai un esmu paŗbaudījusi, ka strādā. zinu , ka lielākā daļa netic, bet tieši tāpēc lielākā daļa nav apmierināta ar dzīvi.

     [+] [-]

, 2012-02-05 17:35, pirms 6 gadiem
Kur lai dabū 4000 Ls naudas zīmi?

     [+] [-]

, 2012-04-10 08:27, pirms 6 gadiem
Varbut kautko vairak par numerologiju?

     [+] [-]

, 2012-05-11 02:54, pirms 6 gadiem
sol54 rakstīja: Arzemees(tirdzniecibas darijumos) naudu nekad neliek uz letes vai specialaa traucinaa,tas skaitas loti nepieklajiigi un nepienemami. Vienmer dod un nem no rokas rokaa un te visi dziivo loti iztikusi. Pasmaidisim kopaa.
Vot par šito es ar brīnījos..

     [+] [-]

, 2012-05-11 02:56, pirms 6 gadiem
Ak tad tāpēc prece veikalā nemaksā tieši 10 ls, bet gan 9.98, piemēram! Numeroloģija

     [+] [-]

, 2012-07-19 14:25, pirms 6 gadiem
kā var ticēt tādiem badiem.Ja jau no cipariem būtu atkarīga bagātība,tad jau nabago nebūtu.Numerologi vienkārši liek fufeli visiem un atrodās tādi ,kas tam seko

     [+] [-]

, 2015-02-05 13:09, pirms 3 gadiem
Mazliet neticams bet patiesi reāls veids kā piepelnīties.....

Ieraudzīju līdzīgu lapu vairākos forumos . Sākumā lasot rakstu biju skeptisks, tajā bija teikts, ka var nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pāris nedēļu laikā, ieguldot tikai 1.50 eiro, padomāju, ka tā ir kārtējā muļķu ķeršanas akcija, bet tomēr nolēmu to izlasīt līdz galam vairākas reizes un uzzināt, ko man piedāvā: tur bija teikts, ka jānosūta pa 15 centiem 10 Interneta-maciņu īpašniekiem, kas tiks norādīti zemāk. Pēc tam jāizsvītro sarakstā pirmais maciņa epasts, jāpārceļ visi epasti pa vienam uz augšu (2. nonāk 1. vietā, 3. nonāk 2. vietā utt.), rezultātā atbrīvojas desmitā rindiņa, kurā jums jāieraksta savs Interneta maciņa e-pasts.
Tad jūs šo sludinājumu, tikai nu jau ar JŪSU E-PASTU desmitajā rindiņā, izvietojiet kādos 200 dažādos forumos. Nekādu blēdību. Nu, tad es padomāju, ka principā jau neko zaudēt nevaru kā tikai tos 1.50 Eiro, un nolēmu pamēģināt. Atvēru savu Interneta maciņu, pārskaitīju visiem akcijas dalībniekiem pa 15 centiem un sāku izvietot šo sludinājumu dažādos forumos un sludinājumu vietnēs. 3 dienu laikā piereģistrējos vairāk nekā 80 biznesa forumos un bezmaksas sludinājumu vietnēs. Dalībnieki raksta, ka nedēļas laikā nopelnījuši - cits 20 eiro, cits 55 eiro.
Pēc pāris nedēļām ieskatījos savā Interneta maciņā, skatos - viens ieskaitījis man 15 centus. Jā, pie sevis nodomāju, visas lietas notiek , nejauši atradies vēl viens naivais nodomāju tas arī būs viss… Vēl pēc dažām nedēļām tomēr vēlreiz atvēru savu Interneta maciņu, bet tur jau ap 15 Eiro bija ieskaitīti. No kurienes? Nav skaidrs, bet 15 eiro arī ir nauda, kas uz ceļa nemētājas, kaut arī nav kā citiem dalībniekiem, kas raksta, ka dažu nedēļu laikā nopelnījuši simtiem eiro. Un mazāk kā pēc diviem mēnešiem sākās pats interesantākais - manā maciņā KATRU DIENU sāka ienākt nauda, un vēl pēc 2 nedēļām man kontā bija jau vairāk nekā 500 eiro, nopietni….. vairāk kā 500 eiro! Tad es savu sludinājumu nopublicēju vēl vairāk nekā 150 forumos. Rezultāts bija pārsteidzošs! Kopumā trīs ar pussi mēnešu laikā es saņēmu 3284 eiro! Un tagad nauda ienāk katru dienu, ik pa 30-45 minūtēm manā kontā tiek ieskaitīti 15 centiem.

Līdz tam mans ekonomiskais stāvoklis nebija visai spožs, līdz uzdūros līdzīgam rakstam. Es neticēju, ka šitas darbojas, kamēr sāku saņemt tik daudz pārskaitījumus. Bet ienākumi tādi, kas daudziem priekšniekiem un vadītājiem pat sapņos nerādās! Tagad es jums izstāstīšu, kā tas viss darbojas un kāpēc! Es jums apgalvoju, ja izpildīsiet precīzi visas instrukcijas, kas aprakstītas tālāk, tad sāksiet saņemt daudz vairāk naudas nekā domājat, turklāt īpaši nepiepūloties. Piekritīsiet, ka tas ir vienkārši un pilnīgi legāli. Jūsu ieguldījums ir tikai 1.50 eiro un ļoti lielas iespējas uzlabot savu labklājību. SVARĪGI: šī nav krāpšana, un jūs ne ar ko neriskējat, bet tas STRĀDĀ! JEBKURA PROJEKTA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBA IR ATKARĪGA NO KATRA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBAS! UZMANĪBU!!! Izlasiet šo vairākas reizes. Izpildiet instrukciju PRECĪZI, un jūs diezgan labi nopelnīsiet dažu mēnešu laikā!!! Šis ļoti veiksmīgi strādā, pateicoties dalībnieku GODĪGUMAM.

Lai šis process veiksmīgi noritētu dariet visu kā ir norādīts :

1.Solis - reģistrēties paypal.com
2. Solis - Naudas pārsūtīšana.

Uz katru no šiem e-pastiem nadas pāršutīšanas sadaļā jāpārsūta pa 15 centiem secībā no 1. līdz 10. Galvenais nejaukt secību, savādāk visa ķēdē tiks pārrauta un sistēma nenostrādās, tāpēc esiet uzmanīgi un labāk ievadiet epastus ar roku. Epasti ir sekojoši:

1. rosemarykity70@europe.com
2. davemitchell077@yahoo.co.uk
3. lilmachineok1@mail.com
4. steromanhq69@post.com
5. fatmanscope@gmail.com
6. markbronson69@yahoo.co.uk
7. zhundastocks@inbox.lv
8. ed-c@inbox.lv
9. zigim777@inbox.lv
10. jony172@inbox.lv

Uzmanību svarīgs mirklis!!!
Pārsūtot 15 centus katram maciņam tas ir jādara sekojošā veidā.
Izvēloties "Send money" pie pārsūtīšanas veida kur rakstīts "Purchase" (zemāk būs goods, ebay items un services) jāpārslēdz uz "Personal" sadaļu (tad būs rakstīts Gifts, living expense, payment owed un other) ir jāizvēlās GIFT. Tad netiks ņemta nekāda komisija Jums un saņēmējam. Esiet uzmanīgi.

3.Solis

1. Izveidojiet līdzīgu adresi kāī, varat arī nokopēt manējo un saglabāt(txt formātā vai kā jums ērtāk). Kopētajā tekstā izdzēsiet no maciņu saraksta PIRMO(AUGŠĒJO ) maciņa epastu un pārvietojiet 2.maciņu pirmajā vietā, kuru jūs izdzēsāt, 3.maciņu otrajā vietā, 4.maciņu trešajā, 5.maciņu ceturtajā, 6.maciņu piektajā, 7.maciņu sestajā, 8.maciņu septītajā, 9.maciņu astotajā, 10. maciņu devītajā, bet 10.rindiņā, kas tagad ir tukša, ierakstiet SAVA maciņa epastu!!!

2. Izvietojiet savu sludinājumu ne mazāk kā 200-300 forumos un ziņu vietnēs. Atcerieties, jo vairāk vietās jūs to izvietosiet, jo lielāki būs jūsu ienākumi, un šie ienākumi ir tieši atkarīgi no jūsu darbības. Izvietojot savu sludinājumu, nerakstiet "Viegli nopelnīt miljonu", "Milzīga nauda mēneša laikā" u.tml., labāk rakstīt "Vajadzīgs menedžeris, alga 1000 Ls mēnesī". Šī sludinājuma izvietošana 200 forumos, pat vismazāk apmeklētajos, garantē jums ienākumus ap 2800 Euro mēnesī - KĀ MINIMUMS!!! Tikai 2 mēnešu laikā! Jo vairāk izvietosiet, jo lielāki ienākumi (turklāt ģeometriskā progresijā).

ATCERIETIES!!! Šis bizness turpina pastāvēt un uzplaukt tikai, pateicoties DALĪBNIEKU GODĪGUMAM UN NOPIETNĪBAI. Tātad, kad jūs sasniegsiet pirmo pozīciju, jūs saņemsiet vairākus tūkstošus eiro tikai kā SARAKSTA IZVEIDOTĀJS! Tas maksā tikai 1.50 eiro un ne visai lielas pūles. Galvenais – tas STRĀDĀ!!! Dariet to tūlīt, neatliekot uz rītu, jo laiks = nauda!!! Un mazliet pastrādāt tomēr vajadzēs. Cilvēki ir jāieinteresē. To var darīt, izsūtot vēstules un izvietojot sludinājumus specializētajās mājas lapās darba meklētājiem, forumos, ziņojumu vietnēs. Tur viss ir JŪSU rokās, ESIET DROŠI! Jo neko citu kā 1.50 jūs nevarat zaudēt! Pārliecinieties par to paši - veiksmi Jums!!!
4. P.S. Noderīga informācija! Kā izvietot informāciju forumos, sludinājumos un citās piemērotās vietās!

a.1. Atveram meklētāju: DELFI - Vadošais ziņu portāls Latvijā - DELFI ; Latnet ; TOP.LV - Lielākā reitingu sistēma Latvijā ; Google

c.3. Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, uz kurām uzklikšķinot nonāksiet pie formām, lai sāktu jaunu foruma tēmu. Un nenobīstieties, ja pēkšņi tajā vietā, kur gribējāt ievietot savu sludinājumu, ieraudzīsiet vēl vienu vai vairākus līdzīgus. Tas tikai vēl vienu reizi apliecina, ka šis bizness reāli darbojas! Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, kur klikšķis aizvedīs jūs pie MILJONIEM jaunu forumu tēmu. Ļoti piemērotas ir mājas lapas, kur atrodas darba sludinājumi: Sludinājumi - SS.LV un līdzīgas lapas vai sadaļas par pieejamām vakancēm. Bet tagad paskaidrošu, kāpēc jūs jebkurā gadījumā neko nezaudējat, bet tikai VINNĒJAT!!! Teiksim, no 200 izvietotiem sludinājumiem iegūšu tikai 5 atbildes (ļoti zems cipars), tātad iegūšu 1.50euro , atrodoties 7.saraksta pozīcijā. Tagad šie 5 cilvēki atkal ievieto VISMAZ 200 sludinājumus ar mana maciņa numuru 6.pozīcijā, un tikai 5 cilvēki atbild tiem cilvēkiem - jums tas ir jau 4.50 EURO utt. Nu ko? Vai ieguldīsiet 1.50 EURO , lai uzzinātu, vai šī sistēma darbojas?

Ļoti ceru ka šī sistēma Jūs ieinteresēs....Veiksmi ....Visiem.....

     [+] [-]

, 2017-03-14 13:36, pirms 10 mēnešiem
Finansējuma piesaiste. Vai tu esi gatavs sava biznesa izaugsmei? https://www.cityfinances.lv/

Tev jābūt autorizētam,