Nākamā lapa

Atrodi savam raksturam atbilstošo koku. Druīdu jeb Gallu horoskops 20.05.2016 14:39

Druīdu (senu priesteru kasta) horoskops radies vairāk nekā pirms 2000 gadiem un balstīts uz ķeltu ticējumiem un ieražām. Druīdi ticēja, ka katram kokam tāpat kā cilvēkam ir savs raksturs, sliktās un labās īpašības, kā arī apstākļi, kuros tam jādzīvo. Attiecīgi katram cilvēkam, atkarībā no tā, kad viņš dzimis, atbilst kāds noteikts koks. Horoskops sastāv no 22 dažādiem kokiem un tā pamatā ir Saules stāvoklis attiecībā pret Zemi. Tieši tāpēc 18 horoskopa zīmēm ir divi darbības periodi, no kuriem viens atbilsts vasaras periodam, savukārt, otra darbības laiks ir ziemā. Atlikušās 4 zīmes atbilst vasaras un ziemas saulgriežiem, kā arī pavasara un rudens ekvinokcijai.

Laimīgās dienas un datumi, kas norādīti latviešu senajos rakstos 30.04.2016 21:25

Senajos latviešu rakstos ir uzrādītas laimīgās dienas un datumi, kuros visi darbi, ko darīsiet būs veiksmīgi un ar pozitīvu iznākumu.

Partnera izvēles, veiksmes un ilgstošu attiecību rūna GEBO 10.02.2016 16:37

GEBO rūna ir veiksmes, gudrības un personīgo maģisko spēju rūna. Tā palīdz izvēlēties īsto partneri jebkurā dzīves jomā, kas saistīta ar Venēras ietekmi: laulībā, biznesā, darbā un jebkurā citā sadarbībā, turklāt veidojot stabilas, noturīgas, ilgstošas un uz sapratni balstītas attiecības. Tāpat rūna palīdz labāk izprast sevi, dzīvot saskaņā ar savu iekšējo "es" un rast pareizos risinājumus dzīves līkločos.

Rūna veiksmes un veselības talismana izveidei. Dagaz 21.01.2016 19:22

Vēstījumu par rūnām variet lasīt ļoti daudzās interneta vietnēs, tāpēc neieslīgšu smalkā skaidrojumā. Pastāstīšu kā vienkārši pagatvaot sev talismanu, izmantojot Rūnu labvēlīgo enerģētiku. Konkrēti šo rūnu ar nosaukumu DAGAZ, talismanos parasti izmanto veiksmes piesaistei un ieilgušu saslimšanu ārstēšanai, atveseļošanai. Jāteic, ka der atcerēties - rūnas iedarbība , vēlamais rezultāts nenāk uzreiz kā brīnums, bet lēni, toties pamatīgi!

Zīlēšana ar šampanieti Jaungada naktī 31.12.2015 16:22

Neviena Jaungada nakts neiztiek bez šampanieša. Bet vai zinājāt, ka to var ne tikai baudīt, bet arī izmantot nedaudz maģiskai zīlēšanai? Jo kurš gan svētku naktī negaida kaut ko brīnumainu un neparastu? Kurš gan nesapņo par to, ka Jaunajā gadā piepildīsies visas cerības un sapņi? Tad nu pamēģiniet ņemt talkā šo neparasto zīlēšanu, kas reizē būs arī jautra atrakcija jums un jūsu viesiem. Un ja nu tiešām Jaungada nakts pasaka kļūst par īstenību?

Apzinātas dzīves gudrības Zemgalē 03.12.2015 16:41

26. novembrī Latviju izgaismo pilnmēness – rīts ir rāms un spirgts. Šajā dienā HELSUS dodas mediju braucienā pa Latviju, apciemojot HELSUS dalībniekus - lektorus, praktiķus, kustības pārstāvjus, kuri sniegs gudrības, kā cilvēkam tapt par apzinātāku, brīvāku un viedāku būtni. HESLUS vēlas Latvijas sabiedrībai praktiski pastāstīt un parādīt, ka alternatīvs, plašāks un apzinātāks pasaules skatījums nav iespējams tikai literatūras lapās, bet arī dzīvē, tepat mums blakus, tepat Latvijā.

Kas ir sapņu ķērājs un kā to izgatavot 17.11.2015 17:37

Par sapņu ķērāju sauc talismanu, kas sargā cilvēka sapņus. Tiek uzskatīts, ka tas filtrē sapņus, pievilinot labo un aizdzenot murgus. Viss sliktais tiek noķerts sapņu ķērāja "zirnekļu tīklā", savukārt viss skaistais un brīnišķīgais tiek izlaists tam cauri. Un šādu talismanu katrs pavisam viegli var izgatavot sev pats.

Naudas maģija. Kā ne tikai piesaistīt, bet arī noturēt (1) 28.09.2015 11:45

Horoskops var daudz pastāstīt par cilvēku, tai skaitā arī par viņa finansiālo stāvokli.
Naudas jautājumi lielākā vai mazākā mērā interesē visus, taču tikai nedaudziem ienāk prātā, ka par šo tēmu var iegūt pietiekami detalizētu informāciju pie astrologa. Vai jums izdosies kļūt bagātam, kāpēc nevinnējat loterijās, vai varat pelnīt vairāk, nekā šobrīd?

Apziņas rēgi, astrālie parazīti un citi cilvēka brīvās gribas bloķētāji 08.07.2015 15:01

Ideālajā variantā cilvēkam ir jābūt 100% brīvai gribai, bez jebkādiem tās ierobežojumiem. Brīvai jābūt cilvēka domāšanai, vēlmēm, vārdiem un rīcībai, kas ir vērsta tikai uz viņa dvēseles dzīves uzdevumu izpildi. Ja cilvēks atklāti vai viltus ceļā nemanāmi iesaistās kādu citu spēku interešu apkalpošanā un to mērķu realizācijā, kas patiesībā neatbilst viņa dvēseles attīstības vajadzībām, tad var runāt par daļēju vai pat pilnīgu brīvās gribas neesamību.

Kā pasargāt sevi no ļaunas acs un uzlikt aizsardzību 11.04.2015 11:38

Skaudīgā kaimiņiene, bēdu sagrautā paziņa, piekasīgais priekšnieks… Un citi ļaunacainie, kas varbūt tīšām, varbūt gluži nejauši tev novēl ne to labāko. Bet viņu slikta vēlējumus vari atvairīt, ja vien iemācies sevi pasargāt.
Patiesībā mūsu enerģija ļauj mums negatīvi uzlādētos ļaudis just jau pa gabalu. Esi pēc darba sapulces, strīda vai nepatīkamas tikšanās jutusi galvassāpes, sliktu dūšu vai pat enerģijas izsīkumu? Tā arī izpaužas tava reakcija uz cita cilvēka enerģētisko lauku.

Pareizi izmantojot austrumu, ziemeļu, rietumu enerģijas mēs iegūstam tīru dzīvesprieku 30.03.2015 18:22

Mezoamerikas indiāņi izmantoja telpas un laika apzīmēšanai vienu un to pašu vārdu. Mēs apvienojām šos jēdzienus tikai 20. gadsimtā. Vēl vairāk, maiji zināja, ka mēs dzīvojam nevis telpā – laikā, bet ceturtās dimensijas laikā. Un tā nav tukša abstrakcija. Finslera matemātikas modelī, ar kuru patreiz strādā RAN fiziķi un matemātiķi Dmitrija Pavlova vadībā, telpas – laika īpatnības ļauj vilkt paralēles tieši ar četrdimensiju laiku.

Grūtniecēm: 9 mēnešu talismani mazuļa aizsardzībai 28.03.2015 14:39

Deviņi bērniņa gaidīšanas mēneši ir noslēpumains brīnums. Dvēsele savus vecākus izvēlas jau kādu laiku pirms iemiesošanās. Dažkārt pat saved tos kopā. Tas ir atkarīgs no dvēseles attīstības.

Koku dziedējošās īpašības un enerģijas apmaiņa ar kokiem 10.03.2015 13:18

Pieglaužoties kokiem, cilvēki bieži vien intuitīvi aizver acis, ieklausās savās izjūtās un izmanto no dabas gūto enerģiju, kas izplūst caur visu ķermeni, attīra, harmonizē un piepilda organismu ar dzīvības spēku.

Adīšana "uz laimi". Ko tas nozīmē? 04.03.2015 15:47

Esmu pārliecināts, ka katram ir kādas mīļas adītas lietiņas, kas tik ļoti silda ziemā. Man tās ir zeķes, kuras 5 gadus atpakaļ uzadīja mana draudzene. Zeķes jau ir novalkātas, tagad silda tikai atmiņas.
Nesen nolēmu pagatavot atbildes dāvanu un uzadīt arī viņai kaut ko. Nopirku grāmatu ar adīšanas instrukcijām, adāmās adatas, dziju un nosēdēju ar šo komplektu 4 stundas. Zeķes, protams, neuzadīju, bet uzzināju daudz ko interesantu par adīšanu.

Zirga pakava brīnumainā maģija 24.02.2015 21:11

Zirga pakavs ir viens no pzīstamākajiem veiksmes talismaniem. Agrāk ļaudis zināja, ka uz ceļa atrasts pakavs sola laimi un veiksmi naudas lietās. Taču atrast pakavu mūsdienās nav nemaz tik vienkārši. Tieši tāpēc tie tik plaši tiek izmantoti rotaslietu izgatavošanā- kā brošiņas, kuloni, kaklasaišu piespraudes, auskari vai vienkārši suvenīri. Materiālam, no kura izgatavots pakavs, gan ir nozīme. Tam jābūt no zelta, sudraba, vara vai dzelzs. Izmantot šādu talismanu var dažādi.

Tava vārda noslēpums. Atklāj to pilnībā 20.02.2015 14:20

Alīsija, Selēna, Kenija, Dantis, Ozīrs, Izaura, Ridžs, Darīna, Peniskola... Tie ir tikai daži no jaunajiem un modernajiem vārdiem, kurus vecāki šodien izvēlas saviem bērniem. Kā jauns un populārs TV seriāls, tā bērniem parādās jauni un līdz šim nereģistrēti vārdi, ar smaidu teic oficiālo iestāžu darbinieki. Bet kāda loma īsti cilvēka dzīvē ir viņa vārdam? Vai tas ietekmē mūža norisi un likteni?

Naudas noslēpumi un bagātības cipars (15) 31.01.2015 21:57

Jums katram noteikti ir kāds paziņa vai draugs, satiekoties ar kuru jūs skaudīgi nopūšaties. It kā zvaigznes no debesīm viņam neviens nav nonesis, bet nauda vienmēr turas. Te jaunu auto nopircis, te ceļojumā aizbraucis...Bet jūs esat ieguvis labu izglītību un, neskatoties uz to, nauda beidzas jau pēc pāris gājieniem uz veikalu. Kā to saprast un kur slēpjas lielais naudas noslēpums?

Atrodi savu eņģeli un iegūsti sev drošu sabiedroto 19.01.2015 13:32

Katram no mums ir savs sargeņģelis, kas, ja vien vēlēsieties, kļūs par jūsu sabiedroto visās dzīves jomās. Tas palīdzēs, pasargās un aizstāvēs.

Dienas akmens- DŪMAKAINAIS KVARCS. Prognoze un ieteikumi 17.janvārim 17.01.2015 09:05

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un konkrētās Dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmen ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz tā attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Ko par tevi stāsta dzimumzīmes 16.01.2015 16:43

Vai nekad neesat aizdomājies, kāpēc uz rokas, sejas vai kakla ir tas mazais brūnganais punktiņš - dzimumzīmīte!? Par to, kāpēc tās rodas, vēl tagad pilnīgi precīza izskaidrojuma nav. Šoreiz ļaujam ielūkoties dzimumzīmju karmiskajā aspektā.

Dienas akmens- RUBĪNS UN SAFĪRS. Prognoze un ieteikumi 16.janvārim 16.01.2015 09:40

epazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un konkrētās Dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmen ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz tā attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- HEMATĪTS. Prognoze un ieteikumi 15.janvārim 15.01.2015 07:25

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un konkrētās Dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmen ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz tā attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- SERDOLIKS. Prognoze un ieteikumi 14.janvārim 14.01.2015 10:22

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un konkrētās Dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmen ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz tā attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Uz kura pirksta nēsāt gredzenu, lai kļūtu veiksmīgs (2) 13.01.2015 15:29

Gredzens savā ziņa ir maģiska rota ar īpašu nozīmi, tāpēc ir svarīgi pievērst uzmanību tā materiālam un arī tam, uz kura pirksta gredzenu nēsāt.

Dienas akmens- LEPIDOLĪTS. Prognoze un ieteikumi 13.janvārim 13.01.2015 09:48

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un konkrētās Dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmen ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz tā attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- AKVAMARĪNS. Prognoze un ieteikumi 12.janvārim 12.01.2015 09:50

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un konkrētās Dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmen ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz tā attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Maģiskais lotosa zieds- iedvesmas un gudrības simbols (1) 11.01.2015 14:33

Šis brīnišķais zieds ar maigo aromātu Ķīnā ir lielā cieņā jau ne vienu vien gadu tūkstoti. Tas tiek uzskatīts par vienu no varenākajiem simboliem, kas cilvēkus apvelta ar gudrību, sniedz apgarotību, mieru un iedvesmu. Lotosa zieds veicina garīgā un radošā potenciāla izaugsmi. Novietots mājā, tas attīra telpu no negatīvās enerģijas. Maigās lotosa ziedlapiņas spēj aizturēt pozitīvo enerģiju, liekot tai pastāvīgi cirkulēt jūsu tuvumā. Šī attīrītā enerģija labvēlīgi ietekmē ikviena mājas iemītnieka domas un rīcību, vienlaicīgi nomierinot un atbrīvojot no stresa.

Dienas akmens- DŪMAKAINAIS KVARCS. Prognoze un ieteikumi 11.janvārim 11.01.2015 09:28

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un konkrētās Dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmen ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz tā attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- SMARAGDS. Prognoze un ieteikumi 10.janvārim 10.01.2015 11:30

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un konkrētās Dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmen ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz tā attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- VERDITS. Prognoze un ieteikumi 9.janvārim 09.01.2015 11:38

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un konkrētās Dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmen ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz tā attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Eņģelis katrai stundai un dienai. EŅĢEĻU KALENDĀRS (1) 08.01.2015 16:33

Tie, kuri jau ir izmēģinājuši Eņģeļu kalendāru katrai dienai un stundai, ir pārliecinājušies un zina, ka pareizajā laikā izteiktas lūgšanas ir patiesi efektīvas un tiek daudz ātrāk izpildītas. Tas tāpēc, ka blakus visiem zināmajai un bieži pieminētajai Eņģeļu hierarhijai, pastāv arī tā saucamie "dežūrējošie Eņģeļi, kuri seko kārtībai mūsu pasaulē.Ja izteiksiet tiem savas vēlmes pareizajā laikā, viņi nekad nepievils jūs.

Dienas akmens- SAULES AKMENS. Prognoze un ieteikumi 8.janvārim 08.01.2015 10:35

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un konkrētās Dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmen ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz tā attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Lūgšana Dvēseles eņģeļiem 08.01.2015 01:55

Lūgšana Dvēseles eņģeļiem

Dienas akmens- citrīns. Prognoze un ieteikumi 7.janvārim 07.01.2015 11:08

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un konkrētās Dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmen ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz tā attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Katrai dienai ir savs eņģelis, kuram lūgt palīdzību (2) 06.01.2015 18:00

Sargenģelis ir katram no mums, pat tiem, kas viņam netic. Kaut ga dzīvot, zinot, ka kāds tevi cenšas pasargāt, ir daudz mierīgāk un vieglāk. Bet zināt, ka bez personīgā sargheņģeļa ir vēl citi enģeļi, kā, piemēram, katras nedēļas dienas eņģeļi, kuriem var lūgt palīdzību un aizbildniecību, ir vēl daudz patīkamāk.

Dienas akmens. Prognoze un ieteikumi 6.janvārim 06.01.2015 11:32

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un konkrētās Dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmen ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz tā attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Dzīvais un mirušais ūdens. Kā to pagatavot mājas apstākļos un kā pareizi lietot 05.01.2015 14:50

Vai atceraties no savas bērnības pasakas, kur mirušos varoņus, lai atdzīvinātu, vispirms apslacīja ar mirušo ūdeni, bet pēc tam ar dzīvo? Var jau teikt, ka tās ir tikai pasakas, taču katrā pasakā slēpjas kāds patiesības grauds.

Mūsdienās lielākā daļa cilvēku domā par savu veselību, līdz ar to rūpīgi izvēlas kādu ūdeni dzert. Daudzi pērk pudelēs iepildīto ūdeni, citi to pasūta uz mājām. Bet vai šāds dzīvinošā dzēriena malks tiešām ir tik vērtīgs, kā sola ražotāji?

Jaunums! Dienas akmens. Prognoze un ieteikumi 5.janvārim 05.01.2015 10:42

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un konkrētās Dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmen ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz tā attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Lūgšana savā dzimšanas dienā 18.12.2014 16:52

Vai cilvēkam ir vajadzīga lūgšana? Viennozīmīgi- ir! Jo par tās dzīvinošo spēku šaubu nav. Lūgšana ir kā svaigs ūdens malks, kas dziedina, pasargā no nelaimēm un dod spēku visu šķēršļu pārvarēšanai. Starp daudzajām lūgšanāsm ir kāda, par kuru zina reti kurš, kaut gan tā nāk jau no mūsu senču senčiem.

Zvanu skaņu ārstnieciskā maģija 16.12.2014 14:42

Zvanu skaņas ir kā Dieva svētība katram cilvēkam. Tās piepilda mūs ar siltumu un enerģiju, liekot aizmirst par pārdzīvojumiem, rūpēm un raizēm. Viss sliktais atkāpjas un tā vietā nāk miers.

Nākamā lapa