Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:418, Did:0, useCase: 0

Tava vārda skaidrojums un ietekme uz tavu likteni. 30. marts - Nanija, Ilgmārs

Drukāt

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Nanija, Ilgmārs. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Tava vārda skaidrojums un ietekme uz tavu likteni. 30. marts - Nanija, Ilgmārs

Nanija

Nanija ir ļoti sabiedriska, mīl cilvēkus un parunāšanos. Viņa ir jautra, dzīvespriecīga un viegli iepazīstas, taču pirmajā vietā vienmēr nostāda "labāko draugu" vai "draudzeni", kuru dēļ gatava uz visu. Prot domāt plašās kategorijās un jebkurā dzīves situācijā lēmumus pieņem tikai pēc vispusīgas un dziļas analīzes. Acumirkļa izdevības vērā neņem. Priekšroku dot ilgstošām attiecībām kā darījumu, tā arī personīgajā dzīvē.

Nanijai likteņa (vārda) skaitlis ir 2

Jūsu misija ir radīt harmoniju.
Jūsu uzdevums- meklēt līdzsvaru, tiekties pēc sadarbības un būt pacietīgam komandas spēlētājam, attīstot pleca sajūtu.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā varat iemācīties labestību un emocionālu uztveri, vienlaikus pielāgojoties un pārliecinoties, ka esat uz pareizā ceļa. Pat, ja esat pasīvs vai neizlēmīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts radīt mieru un sēt miera sēklu citos.

Ilgmārs

Ilgmārs ir sevī diezgan noslēgts, taču gudrs un līdzsvarots cilvēks ar tieksmi pēc komforta un dzīves baudām. Viņš ir labsirdīgs, apveltīts ar lielām darbaspējām un vēlmi vienmēr doties uz priekšu, Ilgmāram piemīt zinātniska domāšana, izgudrotāja talants un analītiķa spējas. Viņš ir vērīgs, neatkarīgs un brīvību mīlošs. Patīk pabūt vienatnē, pafilozofēt un pameditēt.

Ilgmāram likteņa (vārda) skaitlis ir 7

Jūsu misija ir analizēt un atrast būtību
Jūsu uzdevums- dziļi rakt un pārdomāt visu, ar ko sastopaties, liekot lietā savu pētnieka talantu un centienus pēc pilnības un iekšējās gudrības.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kur pratīsiet izmantot savu vērību, būt saprotošs un domīgs. Pat, ja esat ciniķis vai skeptiķis, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimis, lai mācītu pasauli. Mācieties pats un māciet savas gudrības citiem.

Tev jābūt autorizētam,

" Ļaujot citiem iejaukties savā dzīvē, mēs pārstājam sekot dvēseles aicinājumam, un tas rada disharmoniju un slimību. Brīdī, kad sevī ļaujam ienākt cita cilvēka domai, tā novirza mūs no patiesā dzīves ceļa."
/ Edvards Bahs /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv