Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:418, Did:0, useCase: 0

Tava vārda skaidrojums un ietekme uz tavu likteni. 4. februāris - Daila, Veronika, Dominiks

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums dzimšanas brīdī, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Daila, Veronika, Dominiks. Noskaidrosim šo vārdu likteņa skaitļus un to nozīmi.

Daila

Daila ir mīļa, jauka, maiga un apburoša būtne, kura cilvēkus pie sevis pievelk kā magnēts. Viņa ir līdzjūtīga, saprotoša, izpalīdzīga un piedodoša. Cilvēki labprāt uzturas Dailas tuvumā- viņa tiem ir iedvesmas, optimisma un enerģijas avots. Reizēm Dailai patīk pasapņot un padzīvot izdomātā fantāziju pasaulē. Viņa necieš viltu un melus. Ir laba un mīļa māte, taču ne pārāk praktiska.

Dailai likteņa (vārda) skaitlis ir 3

Jūsu misija ir uzlādēt ar enerģiju un iedvesmot.
Jūsu uzdevums- iedvesmot citus ar savu optimismu un entuziasmu, izmantojot radošo dzirksti un izplatot ap sevi prieku.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt savas emocijas caur vārdu, būt asprātīgs un bezrūpigs. Pat, ja esat kritisks vai grūtsirdīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai pašizteiktos. Esiet atklāts, pozitīvs un drosmīgs. Izsakieties atklāti.

Veronika

Veronika ir enerģijas pārpilna, kustīga un dzīvīga kā ūdenszāle. Viņa nav spējīga ilgi koncentrēties uz vienu lietu, sevišķi, ja tā ir ar negatīvu pieskaņu. Veronikai nav sveša romantika un kaisle, kaut gan patisa mīlestība un dziļas jūtas nav viņai domātas. Toties viņa to kompensē ar savu uzlādējošo dzīvesprieku un nebeidzamo jautrību. Vieronika ir sabiedriska, draudzīga, taču arī pļāpīga un neprot glabāt noslēpumus. Mēdz būt patmīlīga un pat egoistiska, tomēr draugu viņai netrūkst, tāpat kā arī domubiedru.

Veronikai likteņa (vārda) skaitlis ir 9

Jūsu misija ir pilnveidot un mīlēt, neskatoties ne uz ko.
Jūsu uzdevums- tiekties pēc vispārējas labklājības, izrādot pašaizliedzību, jūtīgumu un dziedinošas spējas.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties transformēt, pārveidot, dziedināt un būt piedodoši. Tikai tas jums ļaus virzīties uz priekšu. Pat, ja esat neciešama vai pārāk uzticaties cilvēkiem, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēti plaši apvāršņi. Sasniedziet tos, palīdzot citiem.

Dominiks

Dominiks ir drosmīgs, neatlaidīgs, līdzsvarots un neatkarīgs cilvēks, kas labprātāk darbojas vienatnē, nevis komandā. Viņam ir laba atmiņa un prasme tikt galā pat ar visgrūtākajiem dzīves uzdevumiem. Apveltīts ar labu intuīciju un analītisku prātu, viņš ne pārāk uzticas citiem cilvēkiem. Dzīvē paļaujas tikai uz sevi un saviem spēkiem. Cenšas sevi apliecināt visas dzīves garumā. Ir savaldīgs, principiāls un uzticīgs savam izvēlētajam dzīves mērķim.

Dominikam likteņa (vārda) skaitlis ir 11

Jūsu īpašā misija- iedvesmot un virzīt augšup.
Jūsu uzdevums- dzīvot pienācīgu dzīvi, pieņemt savu likteni, saprotot, ka jūsu radošie un intuitīvie talanti domāti cilvēces labumam. Jūsu uzdevums ir reformēt, attīstīt un transformēt citu dzīves.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kurā iemācīsieties pielietot savu pedaoga talantu un cienīgi uztvert problēmas, pat ja tas nav vienkārši. Atrodoties uzmanības centrā, jūs saņemat iespēju piepildīt savu likteni.
Pat ja esat nepacietīgs, kritisks un saspringts, jūs tik un tā piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.

Http://www.RezervesDALAS24.Lv