Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:418, Did:0, useCase: 0

Tava vārda skaidrojums un ietekme uz tavu likteni. 2. februāris - Sonora, Spīdola

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums dzimšanas brīdī, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Sonora, Spīdola. Noskaidrosim šo vārdu likteņa skaitļus un to nozīmi.

Sonora

Sonora ir apveltīta ar iedzimtu šarmu un pat, ja nav skaistule, piesaista cilvēku uzmanību. Viņa ir apveltīta ar bagātīgu fantāziju, radoša un talantīga personība, kas, pateicoties savai uzcītībai un lielajām darba spējām, dzīvē daudz var sasniegt. Maiga, ineliģenta, līdzjūtīga, draudzīga, gudra un jūtīga. Slikti panes kritiku.

Sonorai likteņa (vārda) skaitlis ir 4

Jūsu misija ir radīt kaut ko, kam ir ilglaicīga vērtība.
Jūsu uzdevums- būt praktiskam un cītīgi strādāt, uzturot kārtību un pārliecību par to, ka drošība ir garantēta.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties radīt tradicionālas vērtības, palikt nelokāms un saglabāt stabilitāti. Pat, ja esat spītīgs un aizdomu pilns, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai vadītu un organizētu. Veidojiet balstu, lieciet pamatus un būvējiet uz tiem.

Spīdola

Spīdola ir gudra, žilbinoša un principiāla. Viņas devīze ir: "atnācu, ieraudzīju, uzvarēju!". Un tiešām, Spīdola daudz savā dzīvē var sasniegt- viņa ir apņēmības pilna, nebaidās no grūtībām un vienmēr cīnās līdz pēdējam. Vienīgais šķērslis tam- diplomātijas trūkums. Spīdola visu saka pārāk tieši un acīs. Dzīvē tiecas pēc komforta un labklājības.

Spīdolai likteņa (vārda) skaitlis ir 9

Jūsu misija ir pilnveidot un mīlēt, neskatoties ne uz ko.
Jūsu uzdevums- tiekties pēc vispārējas labklājības, izrādot pašaizliedzību, jūtīgumu un dziedinošas spējas.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties transformēt, pārveidot, dziedināt un būt piedodoši. Tikai tas jums ļaus virzīties uz priekšu. Pat, ja esat neciešama vai pārāk uzticaties cilvēkiem, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēti plaši apvāršņi. Sasniedziet tos, palīdzot citiem.

Http://www.RezervesDALAS24.Lv