Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Horoskopi veiksmīgai dienai 31. maijam

Redakcija
Redakcija

Sāc katru rītu kopā ar uzmundrinoši izklaidējošu materiālu - Epadomi ikdienas horoskopu. Lasi, pasmaidi un veido dienu veiksmīgu!

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Nedariet neko nozīmīgu dienas pirmajā pusē: nenorunājiet svarīgas tikšanās, neslēdziet līgumus, neparakstiet svarīgus dokumentus utt. Šis laiks sola neizdošanos, grūti pārvaramus šķēršļus un intrigas. Atstājiet svarīgo uz vēlāku laiku. Iespējams, jau no paša rīta kāds jums sabojās garastāvokli, taču nebrūciet viņam virsū un nemēģiniet apvainot,- tas nesola neko labu; vienīgais, ko iegūsiet- naids. Lai nesastrādātu muļķības, ieklausieties draugu padomos un pieņemiet viņu palīdzību.


Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Nesteidzieties šodien uzsākt jaunas lietas un projektus. Šī diena tam nav piemērota. Jums nepietiks ne spēka, ne resursu. Dariet iesākto, nereaģējiet uz apkārtējo mēģinājumu jūs izsist no līdzsvara, tad diena paies mierīgi.
Tas pats attiecas uz privāto dzīvi: ja uzsāksiet konfliktu, radīsiet stresu sev un saviem ģimenes locekļiem. Nemēģiniet nevienu morāli iznīcināt vai sodīt. Jums tikai jāsaprot, kādas ir jūsu attiecības ar šiem cilvēkiem un attiecīgi jāizlemj- vēlaties ar viņiem turpināt kontaktēties vai labāk izsvītrot viņus no savas dzīves uz visiem laikiem.
Domājiet par lietām, kas spēj uzlabot jūsu materiālo stāvokli nākotnē.


Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Dvīņiem šodien jābūt pacietīgiem,- ne visu, ko kārojat, iegūsiet uzreiz. Lai kaut ko sasniegtu, būs jāpieliek maksimums pūļu un jāaatrod līdzīgi domājoši atbalstītāji. Personīgā spēka savu ideju realizēsānai jums īsti nepietiks. Svarīgu lomu jūsu dzīvē nospēlēs šodien nodibinātas pazīšanās. Taču tās attīstīsies lēni un it kā caur ērkšķiem. Pārvarēt problēmas palīdzēs jūsu neatlaidība un asās prāta spējas.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Vēžiem gaidāma darbīga diena. Neļaujiet nevienam sevi ietekmēt, palieciet pie sava viedokļa un darbojieties pārliecinoši. Izpildiet savus solījumus un nekrāpieties.
Esiet gatavi domstarpībām ar saviem vecākiem vai citiem tuviniekiem- senioriem. Mēģiniet visu uztvert mierīgi un ar humora piesitienu.
Vakarā atrodiet laiku atpūtai un sportiskām aktivitātēm. Labi izgulieties, lai nākamo rītu sagaidītu labā noskaņojumā.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Lauvām ne pārāk auglīga diena dažādu plānu kalšanai. Kaut kādi jaunumi var izraisīt haosu jūsu plānošanas darbā un izist no sliedēm. Taču tā kā jūsu emocionālais pacēlums būs augsts, garastāvokli tas nesabojās. Un jums izdosies kas tāds, par ko citi var tikai sapņot. Nodarbojieties ar labdarību, domājiet labas domas un esiet kopā ar saviem mīļajiem.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Jaunavām veiksmiga diena. Ja spēsiet precīzi noformulēt savas vēlmes un vajadzības, veiksme šodien būs garantēta. Esiet uzmanīgi ar alkohola lietošanu, domājiet, ko ēdat un nenodarbojieties ar pašārstēšanos. Iespējams, šodien jūs ļoti vilinās neiepazīto emociju un satraukumu noslēpumainā pasaule.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Svariem šī būs jauka un priecīga diena. Jūs jutīsieties labi un spēsiet izdarīt kaut ko tādu, ko jau sen gribējāt. Darbi ies no rokas un arī attiecības ar apkārtējiem veidosies labas. Ģimenes dzīvē valdīs miers, savukārt neprecētos Svarus gaida jauks vakars kopā ar mīļoto personu. Tie, kam nav otrās pusītes, šodien var droši doties tās meklējumos. Noteikti vajadzētu atrast laiku sportiskām aktivitātēm.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Skorpioniem ļoti veiksmīga diena, kas pilna ar pozitīvām tendencēm un notikumiem. Jūs varat uzsākt jaunus projektus, meklēt sadarbības partnerus un sponsorus. Lieciet lietā savu šarmu un jūs bez grūtībām iegūsiet visu, kas jums nepieciešams. Vislielākie panākumi šodien gaidāmi tiem Skorpioniem, kas nodarbojas ar biznesu vai darbojas tirdzniecības jomā. Iespējams, tieši šodien saņemsiet ievērojamu peļņu no agrāk slēgtiem darījumiem vai ieguldījumiem. Arī personīgajā dzīvē veiksies un pozitīvas pārmaiņas neliks ilgi gaidīt.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Lieliska diena dažādu sarežģītu jautājumu risināšanai. Jūs bez problēmam sasniegsiet nospraustos mērķus un iegūsiet vēlamos rezultātus. Arī jaunas idejas, kas radušās šodien, būs veiksmīgas un viegli realizējamas. Atradīsiet tām gan atbalstītājus, gan nepieciešamos resursus. Šodien droši varat slēgt ilgtermiņa sadarbības līgumus un vienošanās, tikties ar darījumu partneriem un sponsoriem. Ļoti iespējami negaiditi piedāvājumi un patīkami jaunumi. Nav izslēgta pat atzīšanās milestībā.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Spēka un enerģijas Mežāžiem šodien netrūks, galvenais nezaudējiet optimismu, tad tiksiet ar visu galā bez problēmam. Jūs gaida īpašas uzvaras un sasniegumi, sevišķi tas attiecināms uz profesionālo jomu. Pie kam viss izdosies viegli un bez īpašas piepūles. Iespējams, saņemsiet interesantu piedāvājumu vai jūsu rokās nonāks negaidīts mantojums. Naudas lietas šodien jums būs jārisisna jebkurā gadījumā.
Arī mīlas lietās šodien veiksies: diena sola interesantas iepazīšanās un atmiņā paliekošas tikšanās ar mīļotajiem. Precētajiem Mežāžiem gaidāms jauks vakars ģimenes lokā.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Ūdensvīriem šodien pasīva diena. Noderēs nogaidīšanas pozīcija. Ieteicams peldēt pa straumi un neiejaukties notikumu gaitā, pretējā gadījumā jūs gaida nepatikšanas. Ja dienu pavadīsiet mierīgi, tad arī vakars nesola nekādus nevēlamus pārsteigumus. Skatieties nākotnē optimistiski, vispirms jums jārada labvēlīga augsne nākotnes iecerēm, pagaidām paliekot ierastajās pozīcijās un nodarnojoties ar pierastām lietām.
Vakaru varat veltīt romantiskām pasēdēšanām.Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Šodien zvaigznes sola jums veiksmi mīlas lietās, kā arī attiecībās ar bērniem, ja jums tādi ir. Tiesa gan- jums jābūt nosvērtam. Izlemiet visus jautājumus miermīlīgā ceļā, neaizmirstiet, ka bērni mācās ne jau no draudiem un sodiem, bet gan no vecāku personīgā piemēra. Veltiet viņiem pēc iespējas vairāk laika. Savukārt, darba lietās šodien pārāk neveiksies, sevišķi jautājumos, kas saistīti ar finansēm. Tāpēc mēģiniet naudu šodien nekur neiegudīt.

Epadomi dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls

Http://www.RezervesDALAS24.Lv