Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Horoskopi un anekdotes 1. aprīlim visām zodiaka zīmēm

Redakcija
Redakcija

Piedāvājam astroloģisko prognozi 1.aprīlim. Uzzini, kāda šī diena būs tieši tev un joku dienā pastāsti kādam vismaz vienu anekdoti, lai kādu sasmīdinātu, jo tevi kāds šodien noteikti izjokos un šodien smieklu par daudz nebūs

Auns

Auniem šī ir laba diena komerciāliem darījumiem un riskantiem pasākumiem. Viss paveiktais nāks par labu gan jūsu reputācijai un autoritātei, gan maciņam. Bez ievērības nepaliks arī jūsu viedoklis un ieteikumi.
Labvēlīga diena, lai rīkotu romantiskas tikšanās un pazīšanās.

Dakter, naktī nevaru gulēt - rādās žurkas, kas spēlē futbolu.
- No šodienas sāksiet dzert šīs zāles.
- No rītdienas nevar?
- Kāpēc?
- Šonakt fināls!


Vērsis

Vēršiem šo dienu vēlams pavadīt mierīgi, atpūšoties: dodieties pie dabas, uz slidotavu, pastaigās uz mežu vai parku. Dariet to kopā ar saviem tuviniekiem, viņiem ļoti nepieciešama jūsu uzmanība. Lietojiet uzturā tikai kvalitatīvu pārtiku. Ņemiet vērā, ka viss ir labs, ja tiek lietots ar mēru.
Iespējamas problēmas ar veselību.

Vēls zvans pie durvīm, sieva atver. Programmētājs vīrs - acs pārsista, jaka sadriskāta, krītos novārtījies.
- Nu, mīļā, kā tev mans jaunais skins?


Dvīņi

Dvīņiem šī būs grūta diena. Nav ieteicams pievērsties aktīvai darbībai, slēgt darījumus un līgumus, plānot jaunus projektus, - nekas labs no tā nesanāks. Iespējams, šodien jums nāksies neplānoti patērēties. Arī ģimenes attiecības nebūs tādas, kā jūs vēlētos. Neesiet pārāk kategorisks un neprasiet no citiem pārāk daudz, citādi sarežģīsiet situāciju vēl vairāk.

Naktī zvans pie durvīm.
- Malku vajag?
- Nē!
No rīta visi pamostas un redz - malkas vairāk nav...


Vēzis

Šodien visu dariet mierigi un bez steigas. Daudz kas var nesanākt tā, kā jums gribētos, būs jāpārvar šķēršļi un nepatikšanas, tai skaitā tādas, kas saistītas ar bērniem vai vecākiem. Tomēr centieties nepievērst uzmanību sīkām nepatikšanām, tās ar laiku nokārtosies pašas no sevis. Jūsu labais veselības stāvoklis un pārliecība par sevi palīdzēs ar visu tikt galā. Piedodiet saviem pāridarītājiem. Neizrādiet greizsirdību attiecībā pret savu mīļoto.

Dzērājs autobusā apvemj priekšā sēdošajai sievietei muguru. Sieviete:
-Cūka, ko tu dari?
Dzērājs:
-Pati cūka - paskaties kāda Tev mugura!


Lauva

Diena laba, lai tiktos ar mīļotajām personām, rīkotu romantiskas pasēdēšanas, iepazītos. Visi notikumi veicinās jūsu talantu un spēju izpausmes. Redzamus rezultātus palīdzēs sasniegt drosme un pārliecība par sevi. Ja visu atstāsiet pašplūsmā un nepieliksiet pūles, neko nozīmīgu arī nepaveiksiet.
Lai tiktu galā ar spriedzi, vēlams nodarboties ar fiziskiem darbiem: sakārtojiet māju vai darba vietu.

Ja šņabi dzer pusnaktī, vai tas skaitās pirms vai pēc darba?


Jaunava

Jaunavām grūta diena. Esiet uzmanīgi un piesardzīgi, izvairieties no finansu lietu kārtošanas un neiesaistieties konfliktos. Ja iespējams, nedodieties tākos izbraucienos un komandējumos. Atsakieties arī no lieliem pirkumiem. Padomājiet, cik lietderīgi pēdējā laikā bijuši jūsu pirkumi, visticamāk, ka lielākoties nauda ir vienkārši palaista vējā.
Ja veiciet kādu darbu, dariet to ar pilnu jaudu.
Veltiet pēc iespējas vairāk laika atpūtai. Varat tikties ar labiem draugiem.

- Es nupat nopēru savu dēlu.
- Par ko tad?
- Par liecību.
- Kā? Liecības taču izsniegs tikai rīt.
- Jā, bet man jau šovakar jāaizbrauc.


Svari

Svariem šī nav īpaši laba diena. Iespējami konflikti ar partneriem un kolēģiem. Var rasties negaidītas problēmas. Taču pateicoties savai enerģijai un milzīgajām darbaspējām, ar lielāko daļu nepatikšanu jums izdosies tikt galā veiksmīgi. Tomēr mainīt apkārtējo viedokli izdosies ne visos gadījumos.
Pievērsieties fiziskām aktivitātēm.
Privātajās attiecībās mazāk sapņojiet un vairāk rīkojieties.

Puisis karalim:
- Es esmu izpildījis savu solījumu! Lūk, pūķa galva. Vai izpildīsiet savu solījumu?
- Jā, lūk - te būs princeses roka


Skorpions

Skorpioniem aktīva diena. Visi notikumi attīstīsies ātri un negaidītā virzienā. Materiālais stāvoklis var pasliktināties neparedzētu izdevumu dēļ. Kaut kādā veidā par sevi liks manīt jūsu skauģi un nelabvēļi. Jūs skaidri spēsiet iztēloties negatīvo notikumu gaitu, kas gaidāmi tuvākajā nākotnē. Mēģiniet saprast, kuri ir jūsu nelabvēļi, atšifrēt viņu vājās vietas un apdomāt to, kā aizdabūt viņus prom no savas darbības lauciņa.

Sarunājas divi gudrinieki:
- Pie mums, Čangalienā, sakrustoja vistu ar govi - i gaļu dod, i olas dod, i pienu dod.
- Bet mēs Slātavā sakrustojām vistu ar biti. Tagad tā lido virs atkritumiem un dod vistīrāko medu.
- Bet mēs Čangalienā sakrustojām arbūzu ar prusakiem- pārgriez arbūzu, un sēkliņas pašas aizrāpo projām!
Strēlnieks

Ja šodien nav steidzamu darbu profesionālajā jomā, labāk šo dienu veltīt privātajai dzīvei.
Labvēlīga diena jaunām pazīšanām, laulibas attiecībām, jautrībai un atbrīvotībai. Nepalaidiet garām iespēju sasniegt veiksmi privātajā dzīvē. Šī diena ir piemērota mīlas lietu un ģiemenes problēmu risināšanai. Raugieties uz visu ar optimismu un paļaujieties uz savu spēku un spējām.

Pie durvīm klauvē:
- Kas tur ir?
- Policija, laidiet iekšā!
- Nē.
- Mums ir kratīšanas orderis.
- Nu tad pakratiet un ejiet prom!


Mežāzis

Izvairieties šodien no kategoriskiem lēmumiem un individuāla darba, kas prasa rūpību un atbildību. Īpaši rūpīgi izturieties pret finansu lietām, kas jūs saista ar citiem cilvēkiem. Jebkurā lietā vērtīga būs sadarbība, jaunu sadarbības partneru piesaistīšana, sekošana savai intuīcijai un draudzīgi padomi. Iespējamas dvēseles stāvokļa pārmaiņas, kas apkārtējiem gan nepaliks nepamanītas.
Atrodiet laiku atpūtai un enerģētiskai uzlādei.

Narkomāns stāv pie spoguļa:
- Šeit es un tur es.
Zvans pie durvīm. Narkomāns:
-Kas tur?
Aiz durvīm: - Es.
Narkomāns: - O, un tur arī es!

Ūdensvīrs

Satarukumu pilna diena, kas saistīta arī ar slimību rašanos un saasināšanos. Nedrīkst pārslogot redzi. Tiekšanās pēc augstiem, bet nesasniedzamiem mērķiem var sakrist ar nemierīgas pašsajūtas pastiprināšanos, neapmierinātību ar darbu vai sasniegtajiem rezultātiem. Esiet uzmanīgi ar savu veselību un tuviniekiem,- nepametiet novārtā ne vienu, ne otru.
Nodarbojieties ar sportu un pavadiet pēc iespējas vairāk laika svaigā gaisā.

Jaunais miljonārs saka zīlniecei:
- Es sapņoju, ka esmu kartupelis, ko tas nozīmē?
Zīlniece:
- Vai nu tevi pavasarī iesēdinās vai rudenī novāks.


Zivis

Zivīm piesardzīga diena. Nepieciešams būt uzmanīgiem, piesardzīgiem un tālredzīgiem. Iespējams, saņemsiet kādu svarīgu ziņu, kas liks jums doties kādā izbraukumā. Neiesaistieties riskantos pasākumos. Pacentieties pret jebkuru cilvēku izturēties bez liekas emocionalitātes, pretējā gadījumā varat iedzīvot vilšanos.

Ar ko atšķiras 8, 18, 28, 38, 48 gadus vecas sievietes?
8 - Japastāsta pasaka, lai gultā iemigtu!
18 - Jāpastāsta pasaka, lai ievilktu gultā!
28 - Ir kā pasaka gultā!
38 - Nav jāstasta pasaka, lai ievilktu gultā!
48 - Jāpastāsta pasaka, lai neietu gultā...

Http://www.RezervesDALAS24.Lv