29. decembra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Drukāt

Sāc katru dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv.

Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu.

29. decembra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Auni pavisam droši var pasapņot, kā nākamajā gadā atrast īsāko ceļu uz savu personīgo Olimpu, saņemt jaunu amatu vai paplašināt savas iespējas. No turienes nav tālu pat līdz prezidenta krēslam.

Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Dienas gaitā nepieciešams ļauties arī kādam klusuma brīdim, lai padomātu par nākamā gada plāniem, pasapņotu par nākotnes vīzijām un savu sapņu piepildījumu ieraudzītu gara acīm visos sīkumos.

Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Aktīva zemapziņas darbība. Pienācis īstais laiks padomāt par mīlestību pret sevi, savu iekšējo ES. Un iemīlēt sevi ar visiem saviem iekšējiem dēmoniem un velniņiem. Tad nāk apjausma, ka viss ir vienots.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Vēžu rokās būs viss, ko tie vēlas. Ar maigu un diplomātisku pieskārienu izdosies vadīt kā kolēģi, tā mīļoto cilvēku. Kopīgas idejas gaidāmajiem svētkiem un nākamā gada jaunajiem sasniegumiem.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Sals kniebs degunā pat tad, ja sala nav. Durvis cieši aizslēgtas un kārtības ieviešana mājās noritēs pilnā sparā. Dūmojošais skurstenis norādīs uz brūnajiem pīrāgu galiem un mīlestības klātbūtni azotē. Suņi. Kaķi. Zvēri.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Apcere par to, kādus izaicinājumus šis gads ir atnesis un kurp tas ir aizvedis. Pirms sācies jauns gads, Jaunavas var atrast pašas sevi. Par visu skaisto un vērtīgo ir vērts pastāstīt apkārtējiem.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Sapnis par to, lai neviens netraucētu lasīt iemīļoto literatūru, sapņot vientulībā, skatīties filmas, baudīt iecienīto ēdienu un ne par ko nesatraukties. Prātā miers un atpūta, nevis žilbinošas parādes.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Neizsīkstošs optimisms un tālejošu plānu izvirzīšana. Ikdienas gaitās vēlams pamainīt ierastos maršrutus. Veiksme nonākt sabiedrībā, kuras viedokļos var smelties papildus idejas un jaunus iedīgļus.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Mieru, tikai mieru! Aktuāla kļūs pievēršanās sadzīviskiem darbiem. Iztīrot visas grūti pieejamās vietas, vienlaicīgi tiks aizslaucīta negatīvā enerģija, kas var traucēt iesoļot nākamajā gadā. Apbalvojums par padarīto garām nepaies.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Piemērota diena, lai uzstādītu sev personiskus mērķus, piemēram, iemācīties kaut ko, kļūt par kaut ko vai vienkārši gūt baudu no dzīves, dzīvot uz pozitīva viļņa, atbrīvoties no maldīgiem priekšstatiem.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Ūdensvīri visu gadu ir kaut kur steigušies, ne vienmēr bijis laika izgulēties. Šodien var to visu apstādināt, ļaut sev samazināt ātrumu, ieslēgt mūziku dvēselei un atpūsties tā, kā vēl nekad nav sanācis.


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Draudzīgas un emocionālas, Zivis apkārtējiem cilvēkiem pratīs uzlabot garastāvokli. Patiks greznas lietas, viss skaistais. Ar lielāko prieku tiks izbaudītas dažādas dzīves baudas. Zivis to ir pelnījušas!


Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre
Materiāls ievietots sadarbībā ar astroloģijas portālu
www.astrologi.lv
.

Astrologa Kristapa Baņķa padomi, kā pareizi lasīt ikdienas astroloģiskās prognozes

Tev jābūt autorizētam,

" Ja esi savā īstajā vietā, tad darbs sagādā vairāk izklaides nekā izklaide. To, kas mums patīk, mēs viegli pārvēršam par spēli, un tas vienmēr rada jaunu enerģiju un motivāciju."
/ Stīvs Čandlers /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv