28. decembra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Drukāt

Sāc katru dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv.

Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu.

28. decembra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Sirds un prāts līksmē trīs. Aunus apburs savaldzinātāji un apvārdotāji. Visām izpriecām var pietrūkt naudas naudas, bet komforta līmeņa nodrošināšanai kādu eiro izdosies atrast. Turīgākie izvēlēsies ceļojumu uz Saules pielietām vietām.

Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Ideālā formā, tuvojoties gada nogales svinībām. Vērši daudz laika pavadīs domājot, analizējot un pētot. Vēlmes izdosies saskaņot ar partneri. Brīžiem pārņems sajūta, it kā sēdētu uz labi sakurinātas lāvas. Krīze kā iespēja.

Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Attiecības viennozīmīgi būs pirmajā vietā. Dvīņi būs atvērti sadarbībai, kompromisiem un harmonijai. Māka sarunāties vērtējama ļoti augstu. Vēlme pārskaitīt avis savā ganāmpulkā un naudu svešā kabatā.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Kārtīgi jāuzmana veselība, jo ziemas tumšajā laikā pietrūks Saules enerģijas. Vērts ieskatīties savā maciņā un paanalizēt iespējas nākamajā gadā tās padarīt kuplākas. Diena paies pusceļā starp noslēpumu un aktīvu darbošanos.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Interesantākās un radošākās aktivitātes būs tās, kuras smaržos pēc piedzīvojuma un romantikas. Mīļi vārdi birs kā no pārpilnības raga. Lauvas gatavas parādīt visu, ko spēj – virtuvē, viesistabā un guļamistabā.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Jaudīga milzīga, bet ārpus sava iemīļotā stūrīša un siltās aliņas grūti tikt. Tiekšanās savā nodabā un noskaņā nocementēt dzīves pamatus. Labi, ja tuvumā rosās mīļi cilvēki vai dzīvnieki. Jāizpalīdz vecākiem, galvenokārt, ar savu klātbūtni.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Svari būs topā! Teju vai kā komunikācijas ģēniji. Katrā ziņā apkārtējiem radīsies jaudīgs iespaids. Jāķeras klāt darbiem, jāsazinās ar radiem vai jāizlasa jaunāko tenku žurnālu. Kustīga, raita un interesanta diena.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Skorpioni metodiski apsvērs katru savu rīcību. Pārsteigumiem un pārmaiņām nebūs vietas, jo šobrīd viss šķitīs ideāli. Domas jau tiecas pie nākamā gada plāniem – cik daudz Skorpioni nopelnīs, kā tērēs. Vēlme skaisti ģērbties.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Kaut kur pavisam tuvu vai gabaliņu tālāk pavisam noteikti ir kāds, kas vēlētos Strēlnieku klātbūtni. Tā pa vienam vien katrā pasaules nostūrī. Priekšroka dodama savām vēlmēm. Ideāli, ja Strēlnieki izteiks tās partnerim saprotamā valodā.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Visskaļāk un atklātāk runās ķermenis, kā arī katra vismazākā šūniņa. Uzmanīgi jāieklausās. Sapņi ar savu elpu skars dzīves riteni. Mežāžiem jābūt vērīgiem pret pretim nākošajām zīmēm. Visam, kas notiek, ir kāds iemesls.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Laba dzirde, spēcīga oža un kārtībā būs arī pārējie maņu orgāni, kas nekļūdīgi ļaus sajust katru visgardāko kumosiņu. Ūdensvīru uzdevums ir izraudzīties cienījamu mērķi. Vairāk jāiesaistās kolektīvā, nepaliekot ārpus aprites.


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Gada beigas jau teju klāt un ceļā kalnup jāstiepj smags maiss ar nepadarītiem un Zivju dabai ne tik ļoti tīkamiem darbiem. Daļu no darbiem viegli sanāks pārlikt uz citu pleciem, bet tas radīs papildus darbus, kam būs jāseko līdzi.


Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre
Materiāls ievietots sadarbībā ar astroloģijas portālu
www.astrologi.lv
.

Astrologa Kristapa Baņķa padomi, kā pareizi lasīt ikdienas astroloģiskās prognozes

Tev jābūt autorizētam,

" Ja esi savā īstajā vietā, tad darbs sagādā vairāk izklaides nekā izklaide. To, kas mums patīk, mēs viegli pārvēršam par spēli, un tas vienmēr rada jaunu enerģiju un motivāciju."
/ Stīvs Čandlers /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv