Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

27. decembra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Drukāt

Sāc katru dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv.

Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu.

27. decembra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Lieli, tāli un augsti plāni. Īstais laiks apskatīt ceļojumu piedāvājumus un likt naudas zīmes vaigu pie vaiga. Dalīšanās vērtīgā pieredzē radīs jaunu skatu uz ierastām lietām. Lai rokas skar to, kas rada sajūsmu.

Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Ar vienu roku Vērši tvers pēc jaunām garšām un iespaidiem, ar otru cieši turēsies pie saviem visdārgākajiem un mīļākajiem cilvēkiem. Nepieciešams dziļāk ieurbties sev svarīgākajā. Emociju spēles.

Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Idejas par jaunām pieaugušo rotaļām var nesaņemt gaidīto atbalstu. Nav jāmet plinti krūmos, jo drīzumā jau varēs sākt kalt jaunus plānus. Vērts ieklausīties tajā, uz ko ir gatavi citi un piekrist viņu ierosinājumiem.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Ja darbs ir zaķis, tas droši var bēgt projām. Veselība pirmajā vietā. Ieteicams ļauties skaistumkopšanas procedūru valdzinājumam, iepriecināt sevi, bērnus vai kaimiņus ar dāvanām. Dāvāt prieku un skaistu sajūtu.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Pašapziņa augstu mākoņos. Lauvas tiks cildinātas, saņems komplimentus. Uzmanības apliecinājumi no pretējā dzimuma aizķers kādu dziļāku sirds nostūrīti. Būtiskas ziņas paudīs jaunākā paaudze. Mīlestība pāri visam.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Piedzīvojumi un trakulības var pagaidīt. Pirms mešanās darba dienas virpulī, Jaunavas ļaus siltām un gādīgām rokām sevi apčubināt. Vai čubinās pašas. Priekšroka drošiem apkārtceļiem. Risks neattaisnosies.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Elpu aizrāvuši, entuziasma pilni. Atsaucību gūs neparastas un ekstravagantas idejas, īpaši, ja tās saistītas ar iespēju doties kādā nelielā izbraucienā. Spēja saprasties ar ikvienas tautības un noskaņojuma personu.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Ar praktiskām un skanošām vērtībām piepildīta diena. Vai tas, par ko tiek maksāts, patiešām ir vajadzīgs, kam no tā tiek? Tiekšanās visu izmērīt kilogramos, metros, pudos un centos. Lielums cels pašapziņu.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Uzvedība cels burbuļojošo katla vāciņu uz augšu. Par biznesa idejām un plāniem liecinās aktīva rosība. Dienas gaitās dominēs spīts un neatlaidība, mazāk - saprāts. Jautra un jauka ballīte aiz muguras un priekšā.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Nesavtīga palīdzība vai atbalsts grūtībās nonākušajam spēj sasildīt sirdis un ir redzams Visaugstākajam. Klusā nostūrītī gribēsies pacilāt savas "skeletu lādes" vāku. Bez žēlošanas var paskatīties, bet laicīgi jādodas tālāk.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Uz brīdi gribēsies apsēsties aci pret aci ar savām idejām, mērķiem un darbības virzieniem. Kādam no tiem visticamāk jau beidzies derīguma termiņš. Īstais laiks paspodrināt savu intelektu un apgūt jaunas zināšanas.


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Pirms tiek uzlādēts lielgabals, mērķi nepieciešams iezīmēt pārliecinoši un nepārprotami. Pat viens šāviņš atstās jūtamu rezultātu uz ilgu laiku. Pārdomāti izspēlētas kārtis sagādās patīkamu smagumu naudas maciņā.


Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre
Materiāls ievietots sadarbībā ar astroloģijas portālu
www.astrologi.lv
.

Astrologa Kristapa Baņķa padomi, kā pareizi lasīt ikdienas astroloģiskās prognozes

Tev jābūt autorizētam,