Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

26. decembra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Drukāt

Sāc katru dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv.

Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu.

26. decembra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Nākotnes skaņas klaudzinās diezgan skaļi. Auni baudīs dienu brīvā atmosfērā. Gaidāmas dažādas pieredzes, aizrautīgi stāsti par sirsnīgi pavadītiem svētkiem. Uz papēžiem min trauksmainākā gada ballīte.

Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Mazi velnēni raustīs aiz mēles, rokām un kājām. Vērši pavisam droši var ļauties mazām kaprīzēm un pieklājīgām ēverģēlībām. Kopā ar mīļoto cilvēku tiks baudīti romantiski mirkļi nedaudz noslēpumainā gaisotnē.

Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Šī diena veltīta noskaņai starp gaužām maz lietām. Kāda romantiska svētku filma. Pieskārieni. Brīdi pavērojot, atklāsies jaunas grimases uz iemīļotā cilvēka vaiga. Vieglums saskarsmē palīdzēs saglabāt emocionālo līdzsvaru.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Malkojot aromātisku tēju un baudot sveces liesmas izstaroto siltumu, Vēži vēlēsies palasīt kādu interesantu grāmatu. Ko gan vairāk var vēlēties ziemas aukstajā dienā. Rūpes par savas labsajūtas templi.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Līmē vai nelīmē to filmu – viss svētkos notikušais paliks atmiņā vēl kādu noteiktu laika sprīdi. Ar raitu vārdu un darbību birumu izdosies panākt, ka pēcsvētku nekārtības savāc kāds cits.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Izstiepjot minūti žirafes kakla garumā, Jaunavas varēs nesteidzīgi izbaudīt kūpošo svētku aromātu. Sapratne, mīļums un mīlestība no mājiniekiem. Siltums sirdī un vilnas zeķītes kājās. Svētīts laiks.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Prāta zobratiņi neliks mieru. Uz vietas grūti nosēdēt, jo arī svētku dienā jādara un jāskrien tālāk. Tomēr kustības tīri veiksmīgi pamanīsies aizvietot aizrautīgu runu plūdi. Amizantas un asprātīgas vārsmas.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Pēc jauki pavadītiem svētkiem soļi kļūst kuslāki un tūļīgāki. Un nav nekur ne jālec, ne jāgrābj. Nemainīgs miera stāvoklis spēkus atjaunojošās baudās. Svētku tērps redzamā vietā kā atmiņu un sajūtu ģenerators.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Prātā skan mūsdienīgu Ziemassvētku dziesmu koverversijas žiperīgos toņos. Jestra ballīte aiz muguras un arī vēl priekšā. Nama saimnieka gods svētīgi paveikts, drīzumā sagaidāmas ovācijas.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Svētku dienas mieru garam un miesai sniegs veldzējošas, atslābinošas procedūras. Jāieklausās, kā skan Mežāžu iekšējā balss, uz ko tiecas sirds. Jātin kamolā aizejošo gadu, jo jaunas sajūtas priekšā jau mirdz.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Pasēdēšana draugu lokā un dažāda veida izklaides spēs paraut aizmirstībā no pelēcības. Galvenais, lai būtu jautra kompānija. Durvis plaši atvērtas vēl nebijušām sajūtām. Brīvas dienas un brīvas sajūtas harmonija.


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Ja prātā nenāk kvalitatīvākas idejas kā pavadīt brīvo svētku dienu, atliek pārbaudītā klasika – dzert, mīlēt un dziedāt. Pateicības vērta spēja ievērot zināmu līdzsvaru sirdsdarbībā. Pastaigas svaigā gaisā.


Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre
Materiāls ievietots sadarbībā ar astroloģijas portālu
www.astrologi.lv
.

Astrologa Kristapa Baņķa padomi, kā pareizi lasīt ikdienas astroloģiskās prognozes

Tev jābūt autorizētam,