Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Jāņu horoskopi 23. un 24. jūnijam visām zodiaka zīmēm

Redakcija
Redakcija

Sāc katru rītu kopā ar praktisko ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv. Lasi, plāno un veido savu dienu veiksmīgu! Lai priecīga līgošana!

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Auniem labas dienas. Jūs gaida patīkami jaunumi, sasniegumi un brīnišķīgi nosacījumi auglīgam darbam radošā jomā. .Auni šodien būs augstsirdīgi, devīgi un izšķērdīgi. Problēmas var rasties attiecībās ar bērniem. Mēģiniet neuzspiest viņiem savu viedokli, bet aprunāties un saprast. Taisnība ne vienmēr ir jūsu pusē.

• Jāņu vakarā jārunā ar kaimiņienēm, lai nebūtu jāstrīdas.


Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Vēršiem patīkamas dienas romantiskajā lauciņā. Attiecības ar pretējā dzimuma pārstāvjiem palīdzēs jums atgūt pārliecību par saviem spēkiem un atbrīvoties no uzkrātajām negatīvajām emocijām. Esiet uzmanīgi- zvaigznes jūs brīdina par iespējamām problēmām attiecībās ar partneri, viss var beigties arī ar šķiršanos. Sievietēm Vēršiem gaidāmas pārmaiņas, kas sola veiksmi un materiālu labklājību.

• Jāņu vakarā plūktās Jāņu zāles der visām slimībām.


Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Dvīņiem ieteicams būt savaldīgiem un pacietīgiem. Jums priekšā stāv nopietna izvēle, no kuras pareizuma atkarīgs kādas pārmaiņas jūs gaida nākotnē- labas vai sliktas. Esiet gatavi tam, ka kāds jūs mēģinās izaicināt, kaitināt, provocēt. Neuzķerieties- tas var radīt nepatīkamas konfliktsituācijas. Mazāk domājiet par to, ko grib citi; vairāk pievērsieties savām interesēm. Neņemiet pie sirds sīkas neizdošanās vai nesaprašanās.

• Jāņu naktī vajag kailam apskriet lauku, tad labāk aug raža.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Vēžiem dinamiskas, emocijām bagātas un notikumiem pilnas dienas. Vēlams nodarboties ar ambiciozām lietām. Analizējiet un sistematizējiet. Visā jums palīdzēs uzkrātā dzīves pieredze un garīgais potenciāls. Jūsu domām būs tieksme piepildīties- jūs pārvarēsiet visus šķēršļus. Attiecībās ar mīļoto personu izvairieties no situācijas dramatizēšanas.

• Jāņos jālec pāri ugunskuram, lai vasarā odi nekož.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Lauvām šīs būs interesantas dienas. Daudz sarunu un kontaktu, tāpēc iespējami strīdi, greizsirdības scēnas, kā arī citas nepatikšanas. Centieties pārvarēt savu lepnumu un piedot pāridarījumus. Neuzveliet savus pienākumus uz citu pleciem. Ja nevarat šodien izvairīties no darba, tad dariet tikai pašu nepieciešamāko, nekādā gadījumā neuzsāciet jaunus projektus, neslēdziet svarīgus darījumus. Vakaru izmantojiet, lai harmonizētu emocijas, centieties relaksēties un atbrīvoties no gada laikā uzkrātajām negācijām

• Jāņu naktī velnu varot redzēt, ja pliks stāvot vārtu starpā.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Šobrīd liktenis Jaunavām sūta dažādus pārbaudījumus, kas var ne tikai pabojāt garastāvokli, bet arī novest pie nervu sabrukuma. Nepatīkami jaunumi var sarežģīt partnerattiecības vai pakļaut jūs neparedzētiem tēriņiem. Diena nav piemērota nekādiem darbiem, kas nav saistīti ar pagalna pušķošanu. Taču jums var rasties jauna aizraušanās, kas pilnībā var apgriezt ar kājām gaisā jūsu iekšējo pasauli.

• Kas Jāņu nakti guļ, tam visu vasaru nāks miegs.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Svariem pozitīvas dienas. Pat ja jums pēdējā laikā nav sevišķi veicies personīgajā dzīvē, tad šobrīd viss notiek uz labo pusi. Jūsu garīgais potenciāls palīdzēs jums ātri noorientēties un adaptēties notiekošajā un pat iegūt no tā reālu labumu sev un savai ģimenei. Ģimenē valdīs miers, sapratne un mīlestība. Nav gaidāmi ne strīdi, ne konflikti.

• Ja Jāņu naktī iet rasā vārtīties, tad skaistums un veselība iemantota visai dzīvei.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Skorpioniem uzmanīgas dienas . Veiksme pavadīs tikai tos Skorpionus, kas ir stingri uz kājām stāvoši reālisti, kā arī tos, kas māk objektīvi novērtēt situāciju. Neķerieties pie darbiem, uzdevumiem vai atrakcijām, kas pārsniedz jūsu spēkus un iespējas. Atrodiet laiku mājas sakārtošanai vai pagalma pušķošanai

• Līgo naktī jābūt možam, tad varot pērnā gada rudens priekus labi atcerēties.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Strēlniekiem labas dienas atpūtai, bet nepiemērota jaunu darbu un projektu uzsākšanai. Jums jābūt ļoti uzmanīgiem un piesardzīgiem. Neiejaucieties konfliktsituācijās, neuzsāciet strīdus un izvairieties no jebkuras saspringtas situācijas, - vēl jo vairāk tāpēc, ka tas neko neatrisinās, tikai izraisīs spriedzi un nogurumu. Sakārtojiet māju un baudiet īsākās nakts burvību šaurā, tuvāko cilvēku lokā

• Cik tālu spīd liesmas no Jāņu ugunīm, tik tālu visi lauki paliekot auglīgi, un labība to gadu labi izdodoties.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Mežāžiem labas dienas, lai atjaunotu senus sakarus un zaudētu savstarpējo sapratni. Šodien jutīsiet mieru un līdzsvarotību. Neesiet augstprātīgs, nekaliet tālejošus plānus un neatsakiet apkārtējiem palīdzību, ja jums to lūdz. Vīriešiem- Mežāžiem būtu vairāk jādomā par savām draudzenēm vai sievām, pievēršot viņām vairāk uzmanības un izbrīvējot laiku kopā būšanai. tāpat šodien īstā diena atcerēties par savām mātēm, meitām un māsām.

• Līgo naktī jābūt možam, tad varot pērnā gada rudens priekus labi atcerēties.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Ūdensvīriem domīgas dienas, kas saistītas ar nepiepildītām cerībām un veltīgām gaidām. Nav izslēgts, ka piedzīvosiet kļūmīgas situācijas vai vilsieties privātajā dzīvē. Esiet kritisks attiecībā pret sevi un taisnīgs attiecībā pret citiem cilvēkiem. Nepārslogojiet sevi ar fizisku slodzi. Šodien iespējama pārpūle, galvassāpes, murgaini sapņi, saindēšanās vai biežas garastāvokļa maiņas. Privātajā dzīvē vēlams izvairīties no parnera kritizēšanas vai riskantiem soļiem, kurus vēlāk var nākties nožēlot. Gatvojiet ugunskuru un izbaudiet uguns pozitīvo enerģiju

• Pie Jāņu alus darīšanas nedrīkst laist klāt svešu cilvēku, savādāk alus nerūgst.Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Zivīm saspringtas, bet priecīgas dienas. Ja nebūsiet pozitīvi noskaņots, iespējamas kaut kādas sīkas nepatikšanas, pārpratumi un nesaprašanās. Jebkurš, kaut vai neliels strīds, vai nepārdomāti izteikumi var pāraugt nopietnos skandālos vai konfliktos. Tāpēc smaidiet un izturieties iecietīgi un neizsakiet savu viedokli skaļi. Kas attiecas uz jūsu sapņiem un iecerēm, viss notiek pareizajā virzienā, kaut gan jums var šķist, ka lietas ievirzījušās ne tā, kā vajag. Mēģiniet tikt pāri savai neticībai,- jums šovakar veiksies.

• Jāņu rītā, kamēr nav saule vēl aususi, jādodas mazgāt mute, lai būtu skaists.

Epadomi dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls