22. decembra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Drukāt

Sāc katru dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv.

Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu.

22. decembra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Skrienot garām cilvēkiem, jāatceras pamanīt viņos mītošo sirsnību un to, kas būtu noderīgs Auniem. Tuvu sēdošais vai nesen iepazītais atraus kādu dvēseles stīgu.

Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Lielākās grūtības šajā dienā var sagādāt jautājums par to, kā kārtot darba lietas? Pēc alfabēta, krāsas vai formas. Tuvojošais svētku laiks prasa sirdis un makus atvērt nedaudz plašāk kā ierasts.

Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Vismīļākās un jaukākās būtnes šajā pasaulē ir bērni. Dvīņi atminēsies ticības pilnās acis un prieku par mirdzošām brīnumsvecītēm. Laiks priekam, līksmībai un jaunai dzīvei.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Visu pulveri droši var izlikt praktiskos darbos. Paša rokām darināti pārsteigumi, uzlabojumi dzīves vietā. Laba apetīte. Gribēsies atvilkt elpu no sabiedriskām kolīzijām un personālijām.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Čalojoši draugu un kolēģu bari ķerstīs Lauvu uzmanību un sitīs ārā no ieņemtā kursa. Uzmanīgi ar izteiktajiem vārdiem un novēlējumiem, tiem noteikti jābūt pozitīviem un uzmundrinošiem.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Pārlieku garās sarunās šodien nav vērts iegrimt. Īsi un konkrēti norādījumi strādās labāk par ikvienu pamācību grāmatu. Daļu uzmanības ieteicams pievērst labdarībai un tuvojošos svētku noskaņas radīšanai.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Pēdējais nopietnais darbu uzrāviens šajā gadā. Kopības sajūta vieno veiksmīgi paveiktajiem un nogatavina prātus svētku rosībai. Jāieklausās padomos un jāsniedz palīdzīgu roku.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Šo dienu vērts pavadīt nostāk no lielām ļaužu masām un pabūt divatā ar savām vīzijām un domām, ar sajūtām un darbiem. Vērts nospraust jaunus mērķus, uz kuriem tiekties, pat, ja to astes stiepjas līdz horizontam.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Skaļi soļi tricinās stiklotās loga rūtis. Lai pierādītu neapturamo zināšanu jūru, būtu gana ar dažiem apbrīnojami gudriem soļiem. Strēlniekiem jābūt vērīgiem. Jāpriecājas par dzīvi un cilvēkiem visapkārt.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Vēl pēdējie metri šī gada ražīgākajā darba dienā. Jāsavelk galus un jāapkopo domas. Stāja un uzdrīkstēšanās raisīs smaidu un dāvās patīkamas emocijas. Mīlestības dāvanas.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Par nepieciešamību pievērsties darba lietām atgādinās vien plānotājs un trīsošais telefona aparāts. Prāts gan būs tālēs zilajās aizsoļojis pa takām baltajām. Svētki nāk.


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Nedz rokas, nedz domas nesniegsies pēc ciparu un papīru krāvumiem. Karstvīna aromāts vaigus darīs sārtus. Lai nāk svētku noskaņa sirdī. Jāuztic noslēpumu un jāatklāj vēlmes.


Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre
Materiāls ievietots sadarbībā ar astroloģijas portālu
www.astrologi.lv
.

Astrologa Kristapa Baņķa padomi, kā pareizi lasīt ikdienas astroloģiskās prognozes

Tev jābūt autorizētam,

" Ja esi savā īstajā vietā, tad darbs sagādā vairāk izklaides nekā izklaide. To, kas mums patīk, mēs viegli pārvēršam par spēli, un tas vienmēr rada jaunu enerģiju un motivāciju."
/ Stīvs Čandlers /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv