21. decembra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Drukāt

Sāc katru dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv.

Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu.

21. decembra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Attiecībās ar līdzcilvēkiem prasīsies krietni vairāk sirsnības un draudzības. Pašās tuvākajās Auni iepilinās gramu mākslas un fantāzijas. Darīt gribēsies to, kas sagādā patiesu prieku. Mainot nodarbes, tiks aizdzīta neapmierinātība.

Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Ja rezultātam darbā jābūt, tas noteikti būs. Apņēmības gana pirms gaidāmajiem svētkiem paveikt visu pēc tīrākās sirdsapziņas. Problēmu risināšanas un atbildības diena. Pat sīkas grūtības kalpos kā izaugsmes ceļš.

Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Kā jau allažiņ, Dvīņu galvā briedīs tikai interesantas, daudzpusīgas un asprātīgas domas. Nav jābrīnās, ja kāds to nesapratīs vai nepieņems. Dienas gaismai izdosies parādīt sajūsmu. Sirsnība, mīlestība un draudzība.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Vēžiem šodien dziļas un pamatīgas domas domājamas. Palīdzīgu roku nāksies sniegt tiem, kuri jūtas mazliet neomulīgāk. Tējas un cepumu vakars ar kādu, kura smarža skar visdziļākos dvēseles nostūrus.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Lauvas knosīsies ar rokām pa darbiem, bet galvā jau riņķos svētku lietas. Lai viss būtu perfekti, vērts kādu brīdi veltīt sarunām ar interesantiem cilvēkiem. Svētku plānotājā noteikti jāietver saldumi, mīlestība un siltums.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Ja kaut kas notiek gluži vai perfekti, tad nav iemesla to mainīt. Iepirkšanās tirdzniecības centrā un svētku rotājumu gatavošana ar paša rokām. Gaidāmo svētku ģenerālmēģinājums. Miers vairos mieru.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Iespītēšanās un untumi aiz zīda palaga nepaslēpsies. Spilgtas izpausmes apģērbā un grima kārtā. Izcelties apkārtējo cilvēku burzmā palīdzēs kāda izteiksmīga odziņa. Ja iegādāties, tad tikai dārgas un košas lietas.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Pirms lielā gaidāmo svētku iznāciena, uz brīdi jāpiesēž mierā un klusumā. Visapkārt skanēs zvanu dziesmas, skaidri runās sapņu valoda. Perfekta saskaņa starp sievišķo un vīrišķo. No visa nomaļus. Daudz pārdomas.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

No daudziem ikdienas sīkumiņiem veidojas milzu lietas. No daudzām mazām sniegpārsliņām sākās ziema. Liela apņēmība, lai no irdenām pikām uzveltu stabilu sniegavīru. Strēlnieki darbosies skaistuma iedvesmoti.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Kas pārāk karsts, spējīgs apsvilināt mēli. Diena, kad lielie un cēlie plāni drīkst nogulst siltā vietā, lai nobriestu. Mežāži saņems tieši tik daudz, cik atļausies paņemt pretim. Cēlas idejas par nākamā gada darbiem.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Katrs pats ir sava laika un dzīves ceļa pavēlnieks. Ūdensvīri vēlēsies veltīt laiku garām sarunām, kuras netraucēs sociālie saziņas rīki. Pāris stundās iespējams ielaisties dziļā domu, sapņu un sajūtu pasaulē.


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Ir būtiski zināt, kurā virzienā likt nākamos izšķirošos soļus pirms svētku atnākšanas. Diena kā šahs un mats. Ārējais iespaids par Zivīm būs drosmīgs un kareivīgs, bet iekšā lēni vārīsies uguns dzira.


Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre
Materiāls ievietots sadarbībā ar astroloģijas portālu
www.astrologi.lv
.

Astrologa Kristapa Baņķa padomi, kā pareizi lasīt ikdienas astroloģiskās prognozes

Tev jābūt autorizētam,