20. decembra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Drukāt

Sāc katru dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv.

Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu.

20. decembra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Mostas nemiers un Auni gatavi parādīt sevi jebkurā sfērā. Jau pati gatavība riskēt piepilda ar spēku un enerģiju. Jo aktīvāka rīcība, jo veiksmīgākas pārmaiņas.

Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Vērši var atļauties kaut ko patiesi neprātīgu un sev neraksturīgu. Apstākļi liek padomāt, vai viss, kas notiek, ir tas, ko Vērši patiesi vēlas. Nepieciešamas aktivitātes un vairāk gaismas!

Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Diena, kas līdzinās buru laiviņai skaidrā un mierīgā laikā. Iespēja izbaudīt sīkos vilnīšus un siltās vēja plūsmas, ko Dvīņi paši sev ir uzdāvinājuši.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Dot un saņemt prieku - cik gan skaists un gaišs ir šis mirklis! No sirds dotais mūžam atgriežas kā neizdodamais grasis pasakā.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Mājās valdīs sirsnīga gaisotne. Enerģijas pietiks un pat pāri paliks. Varbūt pat sajūta, ka to nav kur likt. Sevi var palutināt ar siltu vannu, klausoties iemīļotu mūziku.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Jaunavas ievīstīsies ģimenes, mīļoto cilvēku siltumā un maigumā. Tādējādi izdosies gūt emocionālu piepildījumu. Tā ir kā investīcija, kas grūtos brīžos pavērs otro elpu un atklāsmi kā pareizāk rīkoties.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Omulīga gaisotne dzimst bez reibinošiem dzērieniem. Sirdī virmo romantiskas jūtas. Mīlestībā dominē maigums un rūpes - laiks visus asos stūrus nolīdzināt.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Apstākļi liks mobilizēties un Skorpioni pastiprināti pievērsīs uzmanību savam izskatam. Kļūs svarīgi sevi parādīt no labākās puses apkārtējiem cilvēkiem, tāpēc arī tik ļoti centīsies.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Iepriekš plānotās darba kārtības ievērošana var izrādīties gluži neveiksmīga, jo notikumi risināsies paši par sevi. Strēlniekiem vien atliek izdarīt secinājumiem un mācīties no kļūdām.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Maigums un pakļāvība šodien spēj izdarīt vairāk, nekā pastāvēšana uz savu. Nepieciešams saudzēt sevi - lēnāk braucot, izdosies tālāk tikt. Dvēseles miers labvēlīgi ietekmēs pašsajūtu.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Izdomas bagātie un optimistiskie Ūdensvīri arī šodien darbosies kā mūžīgie dzinēji. Spēs daudz uzņemties un darīt to viegli, ar smaidu. Mīlestība prasa sirds gudrību.


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Humora izjūta, taktiskums un sirsnīgi komplimenti atvērs daudzas durvis. Svētku tuvums ienesīš saviļņojošas sajūtas. Emocionālā līdzsvara saglabāšanai ieteicams uzvilkt zaļas krāsas apģērbu.


Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre
Materiāls ievietots sadarbībā ar astroloģijas portālu
www.astrologi.lv
.

Astrologa Kristapa Baņķa padomi, kā pareizi lasīt ikdienas astroloģiskās prognozes

Tev jābūt autorizētam,

" Ja esi savā īstajā vietā, tad darbs sagādā vairāk izklaides nekā izklaide. To, kas mums patīk, mēs viegli pārvēršam par spēli, un tas vienmēr rada jaunu enerģiju un motivāciju."
/ Stīvs Čandlers /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv