Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

19. decembra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Drukāt

Sāc katru dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv.

Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu.

19. decembra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Domas un darbi sasieti roku rokā. Aktiermeistarības dotības atjaunosies kādā satraukuma pilnākā situācijā. Unikālas idejas atradīs stabilu nostūri kādā no smadzeņu puslodēm, lai uzplaiksnītu pie pirmās raženās iespējas.

Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Vērsis kā karalis savā galmā demonstrēs lielisku izpildījumu, parādot visus savus košos apģērbus un apavus. Aizrautība visapkārt un kripatiņa azarta. Ja darbs mūk projām, nav jātērē laiku tā sagūstīšanai..

Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Pamatīga diena un doma prasīs papildus sirdspukstus un brītiņu miera, lai to ieģērbtu veiksmīgās krāsas drēbēs. Sirdsmieru sniegs vistuvākie un mīļākie cilvēki, kuri neuzdod nevienu lieku jautājumu. Savrupi.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Viss brīvdienu mierā noklusētais šodien spersies ārā kā no pārpilnības raga. Tieksme un vēlme dalīties ar citiem savās zināšanās. Jātver gaisu, lai mājās var doties ar pilnu maisu. Tematiskas informācijas ievākšana.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Stabila vērtība ir tikai zeltam. Lauvas būs savas pašsajūtas auklētājas un lolotājas. Apzināta virzība uz vajadzīgo un vērtīgo. Loģiski apsvērumi pieprasīs atlikt malā emocijas un rīkoties pēc fizikas likumiem.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Kurš pirmais brauks, tas pirmais dabūs visu vajadzīgo. Brīvdienu maratonā uzaudzēto spēku gribēsies parādīt plašākai sabiedrībai. Tieša un atklāta valoda atvērs vārtus.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Zelta vērtē tās, kas spējīgs sagādāt vizuālu un taustāmu prieku. Priekšroka dodama dabīgiem ar mīlestību lolotiem labumiem, kas ar rūpību izturas pret ķermeņa aprisēm. Miesu izdosies sasildīt pie vismīļākā cilvēka sāniem.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Galvā raitu soli dejos draugu, apstākļu un noskaņojuma pasviestās idejas. Straume nerimstoši plūdīs un Skorpioni dosies tam visam līdzi. Liela nozīme kustībai, bet mazāka virzienam. Pa burzmu izskanēs vērtīgi padomi.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Atklātas un godīgas kārtis izspēlējamas augstu mērķu būvniecībā. Pamatīgums sadarbības partnera un cīņu biedra izvēlē. Par nopietniem nolūkiem liecinās elegants apģērbs, klasisks matu sakārtojums un notīrīti apavi.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Nepastāv robeža starp tveramo un netveramo pasauli. Īpaši jau tādā situācijā, ja tiek ļauta vaļa iztēlei. Mazs haoss ikdienā spējīgs atsvaidzināt patieso dzīves garšu. Jaunu zināšanu apguve.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Diena kā koša rotaļa ņirbs gar acīm. Ūdensvīri nonāks radošās un fiziskās enerģijas krustcelēs. Brīžiem gan arī mētāsies no viena grāvja otrā. Nerātnas domas skries pa prātu, vēloties sevi apliecināt ņipros darbos.


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Iespēju dzirkstis šļāksies pāri galvai. Prāts būs nedaudz apjucis, domas šaudīsies. Dzīves kauss piesmelsies ar aizraujošiem cilvēkiem, kuru smarža neapgāžami liecinās par pretējo dzimumu.


Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre
Materiāls ievietots sadarbībā ar astroloģijas portālu
www.astrologi.lv
.

Astrologa Kristapa Baņķa padomi, kā pareizi lasīt ikdienas astroloģiskās prognozes

Tev jābūt autorizētam,