19. maija dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Drukāt

Sāc katru dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv.

Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu.

19. maija dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Ja sen neesi bijis vienatnē ar sevi, tad šī ir īstā diena. Ja ir tāda iespēja, dodies uz jūru, vienkārši pasēdi aizvērtām acīm, izbaudi viļņu šļakstus, kaiju klaigāšanu. Ja nav tādu iespēju, tad ļauj sevī ieplūst savu sajūtu okeānam, pameditē, izbaudi siltu, relaksējošu vannu, pasapņo.

Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Vērsis gatavs vai visu dienu sērfot internetā, sazinoties ar līdzīgi domājošajiem. Tavi ideāli šodien ir augsti, horizonti plaši, dvēsele plaša, spēsi viegli saskatīt labo cilvēkos. Saistīs labdarība, ļoti gribēsies veikt kādu labas gribas diktētu darbiņu, kaut vai silti uzsmaidīt svešiniekam.

Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Kas es esmu un ko es te daru? Vai tas, ko es daru, piepilda mani emocionāli? Šādi un tamlīdzīgi jautājumi var riņķot Dvīņa prātā šodien. Mazliet sapņaina prātošana par dzīves prioritātēm, par to, kas tad īsti ir svarīgākais. Gaisā virmo nostaļģija, realitāte nedaudz izplūdusi.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Vēzim dzīves jēgas meklējumi, balstīti uz iekšējo pārliecību un pieņēmumiem. Varbūt ir vērts palasīt kaut ko garīgi izglītojošu, kas intuitīvi radītu jaunus priekštatus un pavērtu jaunus apziņas apvāršņus. Kaut kā jauna apgūšana var sniegt dvēselei emocionālo piepildījumu.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Iekšēja cīņa starp personību un dvēseli. Dubulta deva emociju. No Lauvas šodien plūst dziļi apslēpta un dziedinoša enerģētika. Kaislīga un pilna “zemūdens” akmeņu. Centies šodien koncentrēties uz būtisko un neiznieko savu enerģiju sīku nebūšanu pārcilāšanā.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Ļoti dziļi izjutīsi vajadzību, lai kāds ir līdzās. Būsi gatavs runāt par attiecībām un to, kā jūties tajās. Un tāpat arī izrādīsi partnerim, ka rūpējies par viņu, cik daudz otrs Tev nozīmē un to, cik nozīmīgs Tev ir otra atbalsts. Mīļuma un piedošanas dienas. Jaunava sapņains.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Ikdienišķas rutīnas diena. Laiks, kad esi vairāk noslēdzies sevī, savos sīkajos ikdienas darbiņos. Tikai centies nekļūt pārlieku aizbildniecisks un sīkumains, nesadrumstalo savu prātu nenozīmīgās detaļās. Labāk veic tīrīšanu sava prāta slēptākajos nostūros.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Skorpionam radošs noskaņojums. Fantāzijas lidojumam robežu nav. Dvēsele cenšas sūtīt Tev “‘īsziņas” simbolu, attēlu, skaņu veidolā. Lai Tavai dvēselei būtu vieglāk sarunāties, - paklausies iedvesmojošu mūziku, noskaties romantisku filmu, iemēgini roku fotogrāfēšanā.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Gribas pavadīt laiku pašam savā “alā”, parakņāties sevī, papētīt, cik stabili ir pamati, uz kuriem stāvi. Pratīsi parūpēties gan par sevi, gan par saviem mīļajiem. Neļauj sasāpējušām ģimenes lietām iespaidot savu šīsdienas trauslo un sapņaino dvēseles stāvokli.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Kāds radinieks var sagādāt galvas sāpes. Sava šodienas mainīgā un pārāk emocionālā noskaņojuma dēļ vari viegli pāprast saņemto informāciju. Labāk neko neuzsāc emociju iespaidā, vienkārši centies ieklausīties un sadzirdēt īsto vēstījumu starp rindiņām


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Izvērtēšanas diena. Neuzsāc neko jaunu, vismaz neko “ārpus kastītes”. Labāk parocies savos resursos, tajos, kurus sevī esi noslēpis, pašķiro, atlasi, apsver, vai tie joprojām iederas Tavā vērtību sistēmā. Novērtē to, kas Tev jau pieder. Iepirkšanās šodien slēpj sevī liekus tēriņus.


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Noskaņojums mainīgs un neparedzams. Apkārtējo izteikumus par sevi uztversi emocionālāk un, iespējams, ne pārāk objektīvi. Gribas paslēpties aiz maskas un ieturēt distanci no apkārtējās pasaules. Iepriecini sevi ar laiku, kuru veltīsi tikai sev, īstais brīdis izmidža maiņai!


Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Rita Riekstina
Materiāls ievietots sadarbībā ar astroloģijas portālu
www.astrologi.lv
.

Astrologa Kristapa Baņķa padomi, kā pareizi lasīt ikdienas astroloģiskās prognozes

Tev jābūt autorizētam,

" Ja esi savā īstajā vietā, tad darbs sagādā vairāk izklaides nekā izklaide. To, kas mums patīk, mēs viegli pārvēršam par spēli, un tas vienmēr rada jaunu enerģiju un motivāciju."
/ Stīvs Čandlers /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv