17.februāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Drukāt

Sāc katru dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv.

Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu.

17.februāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Šodien vairāk jādarbojas individuāli. Lielu lomu piešķirsi naudai, centīsies pavērt jaunas peļņas iespēju straumes savā virzienā. Svarīgi saglabāt diplomātiskas attiecības ar naudas devējiem un sadarbības partneriem. Izteikta tieksme pēc romantiskām attiecībām un dažādām baudām.

Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Šīs dienas toni noteiks partneris - vai esošais vai kāds , kas vēl tikai nolūkots. Jāklausās citu teiktajā, jāliek aiz auss, jāpieņem zināšanai. Tieksies pēc varas, popularitātes un neatkarības. Bet lai pie tā visa tiktu, jārēķinās ar ne vienu vien pārbaudījumu.

Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Interese par visu tālo, eksotisko un mazliet neparasto. Aktualizē ārzemju brauciena plānus, vai nu izglītojošu vai izzinošu motīvu vadībā. Valdīs ambīcijas un pašpārliecinātība. Šodien svarīgs būs veselības un emocionālais stāvoklis. Tiešas un nozīmīgas sarunas par dzīvesvietu tās maiņu vai labiekārtošanu.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Filozofisks noskaņojums, pievērsīsies ezotērikai un psiholoģijai. Lūkosi pētīt kosmosa procesu nozīmi un ietekmi uz savu personīgo dzīvi, veselību, pašsajūtu. Jebkura veida partnerattiecības izdzīvosi no A līdz Z. Svarīga būs gan komunikācija, gan fizisks kontakts.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Lai emocionāli justos droši, svarīga būs stabilitāte un miers mājās. Neizej no tām, ja tajās nevalda miers un mīlestība. Iespējams, ka kādam ģimenes loceklim Tu mājās šodien esi daudz vairāk vajadzīgs kā darbā. Svarīgāku notikumus darījumu sfērā ietekmēs biznesa partneri un nozīmīgi klienti.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Emocionāla un azartiska komunikācija ar līdzcilvēkiem var pavērt ceļu uz augstākām aprindām. Runā skaļi, runā aktīvi, ļauj atvērtiem lieliem un nozīmīgiem vārtiem. Šodien atmiņa strādās lieliski, būs viegli mācīties. Viegli atradīsi kontaktu un uzturēsi siltas, mīlestības pilnas attiecības ar bērniem.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Ar šodienu var aktualizēties dažādas finansiāli notikumi. Tavas aktivitātes šajā jomā būs vērtīgas un pieņemtie lēmumi nāks īstajā laikā un īstajā vietā. Nozīmīgu lomu dienas plānos spēlēs bērni. Vēro viņu uzvedību, ieklausies viņu vajadzībās. Tās var būt ļoti tiešas norādes uz to, kas jādara, vai nav jādara tieši Tev.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Vari gūt tādu pieredzi, kas ļaus attīstīt pašpaļāvību un drosmi. Tie būs pavisam noderīgi un nākotnē vērtīgi pārbaudījumi. Var būt diezgan svārstīgs noskaņojums, kas lielā mērā arī ietekmēs dienas veikumu. Veiksmīgāki tie projekti, kuros skaidri apjaušams personīgais labums.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Sirsnīga un mīļa dienas, īpaši, ja būsi ciešā saiknē ar saviem tuvākajiem cilvēkiem - brāļiem, māsām un radiniekiem. Viegli vedīsies valoda, kārtosi un risināsi juridiskas formalitātes ar vieglu domas pieskārienu. Ieklausies savā zemapziņā, ņem vērā intuīciju, tā runās skaidru un saprotamu valodu.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Labas organizatora dotības, vadīsi un veidosi kopienas un saietus, kuras dalībniekiem saistoša kāda Tava doma. Pēc padoma pie Tevis vērsīsies draugi un kolēģi. Neatsaki, dalies zināšanās un pieredzē. Sarunā zem četrām acīm veidosies auglīga vieta košām un vērtīgām idejām.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Darīsi visu iespējamo un vēl nedaudz vairāk, lai sasniegtu plānoto, lai realizētu savas idejas. Veiksmīgas sarunas ar augstākstāvošām personām, labs fons, lai panāktu vienošanos ar svarīgu personu profesionālajā jomā. Izdošanās vai neizdošanās kā asa bulta tēmēs pa emocijām.


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Dosi priekšroku mierīgam dienas ritumam. Tieksies pēc ideāliem gan darbā, gan personiskajā dzīvē, tomēr nevienu ne uz ko nespiedīsi, un lūkosi lai arī Tavā virzienā tādas enerģijas nenāk. Aizrautīgs laiks filozofiskās sarunās par dzīvi. Kaut kur nostāk no ikdienas burzmas, nostāk no svešām acīm.


Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Rita Riekstina
Materiāls ievietots sadarbībā ar astroloģijas portālu
www.astrologi.lv
.

Astrologa Kristapa Baņķa padomi, kā pareizi lasīt ikdienas astroloģiskās prognozes

Tev jābūt autorizētam,