16. februāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Drukāt

Sāc katru dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv.

Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu.

16. februāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Šodien būs viegli saprasties ar kolēģiem un augstāk stāvošajiem. Valdīs sabiedriskums, gribēsies darboties dažādās grupās, draugu kompānijās, interesēs kultūras un mākslas tēmas. Emocijas izpaudīsies ciešā mijiedarbībā ar pretējo dzimumu. Gribēsies mazliet pabaudīt, ko dzīve Tev šodien sniegs.

Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Svarīga būs profesionālā izaugsme un sasniegumi, uz tiem arī koncentrēsies. Tieksies pēc finansiālas stabilitātes un sociālas atzinības; lai to sasniegtu, nāksies diezgan daudz ko pieņemt un arī izdarīt. Tavu noskaņojumu būtiski ietekmēs apkārtējie notikumi, liela loma attiecībām ar partneri, laulāto draugu.

Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Tieksies pēc iespējas izpausties, būt redzams un uzklausīts. Pastiprināta interese par reliģiju, mistiku un ezotēriku, to izzināsi caur literatūru. Šonakt sapņotiem sapņiem jāpievērš uzmanība, tajos vērtīgas ziņas. Svarīgs veselības un emocionālais stāvoklis, iespējams jūtīgums un viegla ievainojamība.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Daudz enerģiju veltīsi finansiālās labklājības stabilizēšanai un tās plānošanai. Ar mērķtiecīgu gribasspēku izdosies īstenot kādu svarīgu darbu. Lielāko dienas daļu būsi pozitīvā un priecīga noskaņojumā, alksi piedzīvojumu un radošām nodarbēm. Ieteicamas sportiskas aktivitātes. Svarīga būs emocionālā labsajūta, kuru iegūsi caur romantiskām attiecībām.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Tavas izjūtas un instinktīvā daba izpaudīsies ģimenē, galvenokārt mājas vidē, komunicējot ar apkārtējiem. Dienas gaitas un to izdošanās lielā mērā atkarīgas no attiecībām mājās. Par emocionālu stabilitāti un mieru gādās cilvēki, bez kuriem ikdiena nav iedomājam. Aktualizēsies dzīvesvietas jautājums.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Šodien būs pamatīgi jāpastrādā, Tavā ceļā būs izaicinājumi, kuri dos drīzus panākumus vai paaugstinājumu darbā. Grūtības un problēmsituācijas veicinās attīstību, tās iespējams pārvarēt ar lielu aizrautību un pārliecību par to, ko dari. Jāpievērš uzmanība veselībai, savā ikdienā jāievieš veselīga dzīvesveida pamati.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Enerģija izpaudīsies piedzīvojumos, sabiedriskās, romantiskās un pārgalvīgās darbībās. Izklaidei un piedzīvojumiem šodien liela nozīme personiskās brīvības attīstībā un izpausmēs. Velti laiku radošām un pamanāmām aktivitātēm - mākslai, teātrim, vadīšanai, sportam. Krietnu dalu uzmanības paņems bērnu jautājums.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Aktīva un nemierīga diena. Attieksme pret apkārtējiem cilvēkiem un notikumiem tieši atkarīga no emocionālā stāvokļa. Tas gan šūposies kā jūras viļņi lielā vējā. Attiecībās ar darba devēju neliels saspringums, lūkosi pēc novērtējuma un atzinības, ko visticamāk, ka nesaņemsi. Koncentrējies uz kvalitāti.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Pievērsies intelektuālai attīstībai un izglītībai. Vairāk lasi, piedalies sarunās un skaties izzinošas lekcijas. Nelabprāt uzturēsies lielās un svešu cilvēku kompānijās. Dosi priekšroku darbiem, kas neprasa lielu fizisku piepūli, ko vari darīt vienatnē. Apkārtējie Neredzēs nedz Tevi, nedz Tavus darbus. Var dzimt slepena mīlas dēka.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Veiksmīga diena cilvēku grupās, biedrībās, līdzīgi domājošo grupās. Labs organizatora resurss, droši uzņemies vadību. Būsi objektīvs, ar noslieci uz brīvdomību un aizraušanos ar jauninājumiem un aizrautīgām idejām. Domas mainīsi diezgan bieži, taču ar visu to, pamanīsies iekustināt vērtīgus procesus.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Privātā dzīve, mīlas tēmas un saistības šodien nebūs aktuālas, jutīsies diezgan labi divatā ar sevi. Lielāka nepieciešamība būs pēc sabiedrības novērtējuma, ar saviem darbiem pie tās arī tiksi. Attiecības ar līdzcilvēkiem kļūs delikātākas, būsiet iecietīgāki viens pret otru, izdosies mierīgi atrisināt kādus samezglotus tematus.


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Tev šodien patiks un būs iespēja dot norādes Izmanto to, dari zināmu savu viedokli, nostāju un uzskatus. Iespējams, ieplānosi ceļojumu vai jau apspriedīsi gaidāmā brauciena nianses. Tava enerģija būs vērsta uz iekšu, uz sevi, uz pašsajūtu un iekšēju klusumu. Fantazēsi par iespējām mīlas dzīvē, sapņosi par mazliet neiespējamo.


Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Rita Riekstina
Materiāls ievietots sadarbībā ar astroloģijas portālu
www.astrologi.lv
.

Astrologa Kristapa Baņķa padomi, kā pareizi lasīt ikdienas astroloģiskās prognozes

Tev jābūt autorizētam,