15. februāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Drukāt

Sāc katru dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv.

Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu.

15. februāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Šodien darīsi to, kas pašam patīk, turklāt darīsi to ar lielu aizrautību. Mazliet bohēmiska attieksme pret visu notiekošo. Pieiesi lietām no individuāla skatu punkta un veicamos darbus realizēsi pēc saviem ieskatiem. Apkārtējiem var būt liela ietekme uz to, ko dari, tie pamanīsies ietekmēt Tavu noskaņojumu ar vērtējumiem un kritiku.

Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Saspringts rīts. Iespējams, ka pamodīsies ar aizkavēšanos. Būsi kā kā uzvilkta stīga, kas var trūkt kuru katru mirkli. Kāds nepareizs vārds vai neakurāta rīcība no citu puses un lielais sprādziens ies gaisā. Emocionāla spriedze ātri un jūtami atsauksies uz veselību.

Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Radoša diena. Pieiesi darba lietām no citas perspektīvas un atklāsi, ka jaunās idejas strādā tik pat labi vai pat vēl labāk. Patiks sevi ieguldīt visā, ko darīsi līdz sirds dziļumiem. Labprāt nodosies rotaļām un mīļi pavadītam laikam ar bērniem. Tas sniegs gan Tev gan viņiem fantastiskas emocijas un iespēju satuvināties vēl vairāk.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Šodien prāts darbosies aktīvi un tāpat arī Tu. Būsi sarunu, tikšanās un visu darbu epicentrā. Telefons zvanīs nepārtraukti, ienāks milzum daudz epastu. Kāds no šiem informācijas nesējiem var pasniegt ļoti svarīgu, sen gaidītu ziņu, atbildi no kādas instances vai cilvēka. Uz vietas nosēdēt būs neiespējami. Izklaides tikai ģimenes lokā.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Aktīva un negaidītiem darbiem piepildīta darba diena. Jo vairāk darbu, jo mazāk uzmanības tiks veltītas katram no tiem Pieaugs spriedze un nesaskaņas. Komunikācijā ar kolēģiem izmanto diplomātijas prasmes, neizraisi konflikta situācijas. Pastaiga svaiga gaisā atbrīvos emociju spriedzi.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Šodien ieplānosi vērtīgus pirkumus, kas iepriecinās Tevi un Tavus tuviniekus. Gādāsi par komfortu un ērtībām mājās un birojā. Līdz ar pirkumiem, šī diena atnesīs pāris izaicinājumus naudas maka saturam. Rūpīgi izvērtē riskus un rīkojies uzmanīgi, veicot darījumus vai norēķinus. Muļķīgas kļūdas būs ar ilgstošām sekām.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Šodien uzsvars uz sevi, pašizaugsmi un pašizpausmi. Darīsi vien to, kas sniedz Tev materiālu un arī emocionālu labumu. Pievērsies zināšanu apguvei, apmeklē seminārus, lasi grāmatas. Pievērsīsies radošām un mākslinieciskām nodarbēm. Komunikācija ar apkārtējiem būsi mainīgs, viss būs atkarīgs no savstarpējās attieksmes un tā mirkļa noskaņojuma.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Šodien klusa un mierīga diena. Dosi priekšroku strādāšanai vienatnē, nevis komandā. Darbi tiks paveikti visproduktīvāk tieši šādi, jo ikviena skaņa no malas traucēs koncentrēšanos un līdzsvaru. Svarīga būs drošības un miera sajūta ikvienā vidē, kur atradīsies ilgāk par 10 minūtēm. Pārliecinies un pārbaudi divreiz - ar tādu attieksmi pret visu, ko uzsāksi, kam piekritīsi.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Emocijas sitīs augstu vilni. Jau no paša rīta bangos kaislību okeāns. Viegli aizkaitināms, mazliet kašķīgs Strēlnieks mētāsies no vienas vietas uz otru. Var būt problēmas ar komunikāciju, pārvietošanos, klientu un partneru plānu maiņa, kas Tevī radīs satraukumu. Grūti stāvēt uz adatām, tanī pašā laikā koncentrēties darbam.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Sarežģīta diena. Diezgan droši, ka kaut kas neies pēc plāna, var būt ķibeles mājās, arī pa ceļam uz darbu. Būtiskākais temats - finanses, kas ikvienas kustības rezultātā var radīt pamatīgu robu bankas kontā. Svarīgi neuzsākt strīdus, neuzbrukt cilvēkiem, kas Tev nozīmīgi. Šodien sarautas attiecību saites būs grūti atjaunot.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Pamodīsies tieksme pēc pārmaiņām un tās sāksi realizēt tagad un tūlīt. Pievērs uzmanību tam, ko varētu izmainīt sevī un apkārtējā vidē. Būs grūti rēķināties ar citiem un viņu viedokli, jo Tev galvā vīzija būs tik skaidra kā jūlija debesis dienas vidū .


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Šodien būsi kā aktieris pats savā teātra izrādē. Uz skatuves spēlēsi vienu lomu, kur apzinīgi veiksi savus ikdienas pienākumus. Tajos aktuāls finansu jautājums. Aizskatuvē notiks pavisam cita rakstura notikumi. Tajos būsi vien divatā ar savu izredzēto, nodosies mīlas priekiem laiku un mirkļus neskaitot. Kārosi aizliegto augli.


Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Rita Riekstina
Materiāls ievietots sadarbībā ar astroloģijas portālu
www.astrologi.lv
.

Astrologa Kristapa Baņķa padomi, kā pareizi lasīt ikdienas astroloģiskās prognozes

Tev jābūt autorizētam,