Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Horoskopi veiksmīgai šodienai, 14. jūnijam

Redakcija
Redakcija

Sāc katru rītu kopā ar uzmundrinoši izklaidējošu materiālu - Epadomi ikdienas horoskopu. Lasi, pasmaidi un veido dienu veiksmīgu!

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Mierīgu dzīvi šodien negaidiet. Priekšā stāv grūta un saspringta diena. Šodien liktenis pārbaudīs jūsu drosmi un diplomāta spējas. Pastāv iespēja iedzīvoties traumās vai slimībā, kas var prasīt ilgāku ārstēšanu. Tāpēc labāk neapmeklējiet publiskus pasākumus, ja tas iespējams, un neplānojiet lielas fiziskas aktivitātes. Sarunās un dialogos meklējiet kompromisus, bet nedariet neko pret saviem principiem. Iespējams, jums būs nepieciešama draugu palīdzība vai pat jurista padoms. Vakaru pavadiet mājās mierīgi kopā ar sev tuviem cilvēkiem.


Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Diena nebūs viegla,- jūs gaida saspringts darbs un milzum daudz pienākumu. Dienas laikā tie tikai pieaugs, līdz ar to pieaugs arī spriedze un stress. Esiet īpaši vērīgs pret savu veselību. Atturieties no smagas pārtikas un alkoholiskiem dzērieniem, var rasties problēmas ar gremošanas sistēmu. Mēģiniet iztikt bez lielām fiziskām slodzēm vai pārlieku lielām sportiskām aktivitātēm. Tas neliedz veikt rīta rosmi vai vieglu skrējienu pa parku. Ja iespējams, veltiet vakaru sev un atpūtai vienatnē.


Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Dvīņiem šī būs grūta, bet vērtīga diena. Diena labvēlīga, lai koncentrētos uz garīgām problēmām. Lai realizētu šodien ieplānoto, jums būs nepieciešams miers, pacietība un skaidra galva. Materiālā labuma gūšanai un mērķu sasniegšanai veltiet visu savu neatlaidību, šarmu un daiļrunību. Atsakieties no apkārtējo palīdzības savu plānu realizēšanā,- šodien jums nav ieteicams kolektīvs darbs. Nav vēlams doties izbraukumos, veikt nopietnas pārrunas un doties uz svarīgu tikšanos.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Šodien svarīgi kontaktēties ar citiem un visās sarunās meklēt konpromisa varaintus. Ja neesat pārāk komunikabls vai nepārzināt lietas apstākļus, pieaug negatīva iznākuma iespēja (izgāšanās, konflikts, trauma utt.). Daudziem Vēžiem lielu lomu notiekošajā šodien nospēlēs viņu izcelsme, izglītība, dzīvesvieta u.c.. Lai situācija jums svarīgā sfērā paliktu mierīga, centieties tikt galā ar savām pārmēra ambīcijām. Pretējā gadījumā ar vilšanos tikt galā būs ļoti grūti. Esiet uzmanīgs pret savu veselību, neņemiet visu tik tuvu pie sirds. Iespējams, ka pienācis laiks atpūsties.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Šī ir lieliska diena diskusijām. Ar citām sfērām gan būs grūtāk. Darba gaitā šodien jūs gaida negaidītas grūtības, taču ar tām jūs tiksiet galā. Neapvainojieties, ja kādā lietā jums atvēl tikai otrā plāna lomu,- šodien galvenais ir piedalīties, nevis uzvarēt. Neuzstājiet uz savu taisnību, necentieties neko par katru cenu pierādīt, atcerieties, ka dažreiz lietas labā ir vērts iziet uz kompromisu. Ja mēģināsiet ielaisties strīdos, diena būs sabojāta un slikts garastāvoklis garantēts.
Neizrādiet agresiju pret saviem tuviniekiem.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Jaunavām šī nebūs viegla diena. Neaizmirstiet par mēra sajūtu un neuzņemieties papildus pienākumus. Ja spēsiet atturēties no vēlmes iegūt visu un uzreiz, kā arī saglabāsiet līdzsvarotību, tad no radušās situācijas pat kaut ko iegūsiet. Tipiskas Jaunavas instinktīvi sajutīs savu īsto nišu un pat nemēģinās izaicināt likteni. Taču, ja pēc savas būtības esat spēlmanis, daudz ko varat zaudēt, sekodams svešam piemēram.
Piedomājiet pie attiecībām ģimenē,- iespējams, tās šodien var pasliktināties.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Svariem šī būs radoša diena. Jūs nespēsiet apstāties, gribēsies izdarīt vēl vairāk un vairāk. Līdz ar padarīto pieaugs arī jūsu vēlmes. Sevišķi veiksmīga šī diena būs tiem Svariem, kas darbojas intelektuālajā sfērā, programmēšanā, konsultē citus vai dara kaut ko neordināru. Savukārt, sportistiem, biznesmeņiem un menedzeriem pirms uzsākt kādu nopietnu lietu, vispirms viss labi jāpārdomā un jāapsver visi par un pret, lai vajadzības gadījumā savlaicīgi iedarbinātu atpakaļgaitu. Izvairieties šodien no kolektīvas darbības.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Skorpioniem šodien būs nepieciešama izturība, sabiedriskums, operativitāte un prasme darboties komandā. Skorpioni, kam trūkst apgriezienu šodien ar daudz ko riskē. Pārslodze ir pieļaujama, ja vien esat pārliecināts par sava projekta pamatīgumu un izdošanos, kā arī nešaubāties par savu partneri (partneriem). Taču netērējiet savus spēkus sīkumiem. Tāpat arī nedariet neko, kas ir pretrunā ar likumu,- tas var radīt nopietnas problēmas.
Dienas noslēgumā noderētu kāda atveseļojoša vai atslābinoša ūdens procedūra, kā arī mierīga atpūta ģimenes lokā.
Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Šodien Strēlnieku veiksmes atslēga būs draudzīgums un labestība. Šī ir laba diena informatīvai apmaiņai un domubiedru meklēšanai. Visas problēmas, kas neattiecas tikai uz jums, risiniet kolektīvā ceļā. Neaizmirstiet par taisnīguma un vienlīdzības principiem. Centieni sasniegt vēlamo, izmantojot varu vai emocijas novedīs situāciju pie nelabvēlīga iznākuma, kā arī stresa.
Izrādiet uzmanību saviem tuviniekiem. Nestrīdieties uz neuzspiediet viņiem savu viedokli.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Mežāžiem šodien jāuzmanās no citu cilvēku dusmām, greizsirdības un skaudības. Arī pašiem labāk atteikties no šo īpašību pielietošanas. Varat iekļūt neparedzamā un ne visai patīkamā situācijā, kas saistīta ar konkurenci vai kādām pārmaiņām. Ja tā, mēģiniet atrisināt to psiholoģiskā ceļā, pretējā gadījumā iedzīvosieties nervu sabrukumā. Ievērojiet piesardzību jebkurā lietā un vietā. Attiecībās ar citiem cilvēkiem centieties ievērot pieklājību un likuma prasības. Ikkatru vilinošo piedāvājumu vispirms trīsreiz apdomājiet.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Arī Ūdensvīriem šodien iespējams iekulties kādā nepatīkamā situācijā, taču atšķirībā no citiem, jums ir vairāk iespēju izkļūt no visām problēmām bez zaudējumiem. Par jūsu glābiņu var kļūt negaidīts notikumu pavērsiens. Gūstiet no visa notiekošā pieredzi un mācieties no kļūdām. Jūsu šīsdienas labākais ierocis būs ass prāts, drosme, erudīcija, asprātība un komunikabilitāte. Tas viss kopā palīdzēs izkļūt no vissarežģītākās situācijas.
Pēc iespējas izvairieties šodien no publiskām vietām. Vakaru pavadiet ar sev mīļiem un tuviem cilvēkiem.Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Daudzas Zivis šodien tiks mēģināts ietekmēt no ārpuses vai iesaistīt kādos notikumos. Esiet nepiekāpīgi, neiesaistieties nekur, bet vērojiet notiekošo no malas. Lieka "zīmēšanās" var novest pie laimīgas dzives beigām, izraisot virkni problēmu. Tāpat nav ieteicams uzsākt jaunus darbus vai projektus, ja neesat tiem rūpīgi sagatvojušies. Neriskējiet ar saviem radošajiem vai lietišķajiem sasniegumiem, kā arī nepazaudējiet mīļoto, ja vien tas viss jums ir svarīgs. Ja nu tomēr nespējat neiejaukties un palikt malā, vispirms nodrošiniet sev drošu aizmuguri vai atkāpšanās ceļu.

Epadomi dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls

Http://www.RezervesDALAS24.Lv