Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

12. janvāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Drukāt

Sāc katru dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv.

Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu.

12. janvāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Foto: Ilze Reiha

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Dosies pretim saviem mērķiem ne tikai augstu paceltu galvu, bet arī zināšanām un stratēģiju pilnu portfeli! Ej uz maksimumu, lai pavisam drīz baudītu sava darba augļus. Mīlestība kā košas drānas uzguls tavam ķermenim un turēsies līdzās. Ievēro, pievērsies.

Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Neatliec neko uz rītdienu. Dari, paud savu iniciatīvu, izsaki viedokli un virzies, virzies, virzies. Jo atvērtāks būs tavs prāts, jo vairāk tajā ienāks jaunas idejas, un tām pretim stāsies cilvēki un iespējas. Vēlreiz pārliecināsies par darba devēja uzticību.

Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Jūtami palielināsies slodze gan sadzīviskajos, gan profesionālajos jautājumos, taču Dvīņi spēs to pieņemt gana mierīgi. Jebkurus jaunos apstākļus izdosies pieņemt ar diezgan vēsu prātu. Vērā ņemamam rezonanse kādam tavam darba, vai projektam.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Rosīga un kustīga diena, tajā aktīva braukāšana, pārvietošanās. Ideālā gadījumā izdosies apvienot patīkamo un lietderīgo un doties komandējumā, ko lielā mērā varēsi saukt arī par atpūtas braucienu. Neatsaki palīdzību sev tuviem un nozīmīgiem cilvēkiem.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Komunikācijā gan ar jauniem iepazītiem cilvēkiem, gan līdzšinējiem ikdienas biedriem, visticamāk, ka neizdosies parādīt baigo sirsnību un ieinteresētību. Un ja tā, tad nemaz nevajag. Izdari to, kas Tev ir jādara un dodies tur, kur sirds mierīga un rāma. uz mājām.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Sev raksturīgā manierē būs jāņemas ar sīkumiem, niekiem un mazām sadzīviskām nebūšanām. Šodiena nāks ar plašu piedāvājuma klāsts šajā jautājumā un nekas cits neatliks, kā mesties līdz ausīm iekšā mazķibeļu risināšanā. Domas un attieksmi neizrādi.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Grūti būs noskaņoties darbam un iziet no mājām. Tajās Tavas enerģijas avots un dzīves jēga. No ģimenes gan saņemsi atbalstu, gan sniegsi to ar savu klātbūtni. Atceries, ka tur Tu vari gūt iedvesmu, mieru un enerģijas lādiņu ari jauniem izaicinājumiem profesionālajā jomā.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Darbīgi noskaņotie Skorpioni var rēķināties ar labiem panākumiem sabiedriskajā, politiskajā un draudzības sektorā. Visur, kur kādas darīšanas ar domā un darbībā vienotiem cilvēkiem, tur pavērsies iespējas izpausties. Jutīga naudas tēma. Seko līdzi izdevumiem.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Laba diena, lai strādātu pie dažādiem projektiem, idejām un mērķiem. Jārēķinās ar to, ka ne visi no tiem var izrādīties veiksmīgi, taču jau pavisam drīz tiem spēsi piesaistīt finansējumu, saņemt nozīmīgu atbalstu. ieklausies padomā, ko sniedz pieredzes bagāts cilvēks.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Pacietīgs un prognozējams enerģijas un uzmanības ieguldījums tajos darbos un projektos, kas iesākti jau labu laiku atpakaļ. izdosies koncentrēties uz rezultātu, aktivizēt stratēģisko domāšanu. Viss ritēs pēc plāna.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Darāmā netrūks un būs nepieciešama spēja ātri reaģēt un pārslēgties no vienas tēmas uz otru, no viena klienta steigā doties pie nākamā. Līdz galam nesakārtotās attiecībās izcelsies strīdi, pārpratumi un domstarpības. Izvairies no asiem pārmetumiem augstākstāvošiem personāžiem.


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Lieliska diena, lai parādītu saules gaismai kādu nozīmīgu darbu – ir laiks! Ja strādāsi pie divsimt uzdevumiem vienlaicīgi, rēķinies, ka diezgan ātri nostāsies lielas neskaidrības priekšā un līdz rezultātam neizdosies novest neko. Iespējamas sadzīviskas traumas.


Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre
Materiāls ievietots sadarbībā ar astroloģijas portālu
www.astrologi.lv
.

Astrologa Kristapa Baņķa padomi, kā pareizi lasīt ikdienas astroloģiskās prognozes

Tev jābūt autorizētam,