11. janvāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Drukāt

Sāc katru dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv.

Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu.

11. janvāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Aktualizēsies darījumu procesi ārzemēs. Iegūsi vērtīgus kontaktus, uzsāksi grandiozu projektu realizāciju. ja Tava mēles galā izmanīgi rosās sveša valodiņa, Tu savu ieceru vārdā izdarīsi patiesam vērtīgus darbus. Uzticies cilvēkiem, kas Tev dienu no dienas ir līdzās.

Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Jāpievērš uzmanība finansēm. Prasīsies patērēties, iegadāties ko skaistu. Ja pirms tam sasortēsi izdevumus un ienākumus, iespējams, ka pavisam kardināli mainīsi savas domas un attieksmi. Jāizvairās no riskantiem darījumiem, ieguldījumiem, aizdevumiem.

Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

it kā mirkli pirms lielās iekāpšanas jaunā vilcienā, Dvīņi uz saviem sapņiem skatīsies caur realitātes prizmu. Kāda joma atskārtīsi savas patiesās spējas vai nespējas. Citu sapņu realizācijai pieķersies klāt jau tagad. uzdod jautājumu - ko vēl es varu izdarīt šodien?


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Diena dāsna ar taureņu un citu spārnoto lidoņu danci vēdera lejasdaļā. Tiem, kas vēl tikai mērķē uz kādu simpātiju piesaisti, tiem jaudas būs gana un jāsaka, ka arī izdošanās šodien garantēta. Vienīgi, jāsamierinās ar to, ka nekas nekritīs no gaisa.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Lai aktivizētu pulsāciju mīlas un romantiskajā dzīvē, jārosās diezgan aktīvi un neatlaidīgi. Vislabāk strādās pārbaudītas un sen zināmas metodes – uzmanība, interese un tuvība. Atraisi sevī mīlestības dzirksti un ļaujies sava sirds cilvēka smaržas valdzinājumam. Izvairies no ķildām ar kaimiņiem un ērcīgiem garāmgājējiem.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Bez plāna un bez stresa, Jaunava ļausies brīvajam kritienam un ņems pretim visu, ko dzīve piedāvās. Un tā piedāvās gan daudzsološus projektus un idejas, gan interesantus un nozīmīgus notikumus privātajā dzīvē. Nozīmīgi tikt līdz patiešām mierīgam emocionālam stāvoklim. Izlādēties.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Prasīsi un pievērsīsi uzmanību partnerim, koncentrējoties uz attiecību kvalitāti un aizraujošāku kopā būšanu. Cilvēku straumes Tev pretim burtiski plūdīs, satiksi daudz un dažādus cilvēkus. Diezgan ātri un prasmīgi izfiltrēsi vai ar tiem ir vai nav vērts iesaistīties garākās sarunās.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Mērķtiecīgi strādāsi ar nospraustajiem mērķiem, savam idejām izdosies piesaistīsi klientus un investorus. Svarīgākais, savās darba metodēs neizmantot netaisnīgas metodes un netiekties pēc tūlītēja materiāla labuma. Šie akmeņi nosprostos ceļu viegliem un tīriem nodomiem.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Košām krāsām un smaržām pārklājies, Strēlnieks izdzīvos prieku un izdošanos visā, kas viņa dzīvē notiek. Tāda pat noskaņa valdīs arī profesionālajā jomā. Ideju vētras, daudz radošās enerģijas. Laiks, kad savu dienas gaismu var ieraudzīt lolota un tīkama ideja. No rokas ies viss, kam klāt stāvēs Tavas sirds siltums.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Nonāksi uz izturības perona. Aktivizēsies un aktualizēsies biznesa jautājumi. Tajos sevi būs jāparāda, kā drosmīgu un gatavu pašiem pārdrošākajiem lēmumiem. Iespējams, ka šādus lēmumus pat nevajadzēs pieņemt, taču mīmikai un stājai jānorāda uz „esmu gatavībā”.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Mazās niansēs slēpsies būtiski aspekti, un, lai tos pamanītu un novērtētu, Ūdensvīriem tik vien kā jāatslābst, jāatbrīvo visas maņas un ar smaidu jāpavada notiekošais. Diezgan ātri pamanīsi, ka viss notiek tieši tā, ka labāk vairs nevar būt. Šobrīd nevar.


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Mīlas lietās iepūtīs spēcīgs ziemeļvējš. Iespējamas sadzīviskas nesaprašanās, vārdu apmaiņa, kas skrāpēs pa jūtām un kniebs kā lauskis. Šī joma nedos mieru, tomēr, ar varu neko nepanāksi. Ļauj mīļotajam izteikt savas domas un sajūtas, uzklausi un rīkojies mierīgi.


Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre
Materiāls ievietots sadarbībā ar astroloģijas portālu
www.astrologi.lv
.

Astrologa Kristapa Baņķa padomi, kā pareizi lasīt ikdienas astroloģiskās prognozes

Tev jābūt autorizētam,