Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

9. janvāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Drukāt

Sāc katru dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv.

Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu.

9. janvāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Partnera un ģimenes vajadzības, darbu dunai pa vidu, var izsaukt kašķīšus un ķildas. Sapratne un iejūtība vienam pret otru un visiem pret visiem izlīdzinās grumbiņas un ļaus čakli darboties viena jomā un sniegt emocionālu atbalstu otrai. Neļaujies provokācijām.

Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Saasināsies konkurence. Ja ļausies nelielām nobīdēm no cieti sakonstruētā plāna, sastapsi jaunus izaicinājumus. Situācijas norādīs uz nepieciešamību papildināt zināšanas. Var pieteikties izglītojošos kursos, apmeklēt seminārus. Atturīgs noskaņojums mīlas dzīvē.

Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Darbs piepildīs dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram. Jāizdara darbi, kuri tika atlikti, vai kas nav sirdij tīkami. Patīkamu pavērsienu sastaps tie, kuri aktīvos darba meklējumos. Nenolaid rokas- jāmeklē, jādara līdz pat veiksmīgam noslēgumam brīdim. Runā ar cilvēkiem.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Aktīva rosība tiem, kas darbojas nevalstiskajās organizācijas, sabiedrības labā. Nāksies uzklausīt sabiedrības viedokli. Lielu atbalstu savām darbībām saņemsi no draugiem, līdzcilvēkiem. No tiem, kuriem var uzticēties. Tavā portfelī jābūt patiešām skaidrai un argumentētai valodai. Jāspēj pārliecināt.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Prasīsies pēc kārtības ieviešanas mīlas jomā un romantisko attiecību statusā. Pārmaiņas var būt diezgan būtiskas un tikai no Tavas uzdrīkstēšanās būs atkarīgs virziens, kurā ceļš vedīs tālāk. Pirms pieņem lēmumu, apdomā divreiz un vēlreiz izrunā visu ar savu mīļoto. Viens nevar lemt par diviem.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Ar jaunu sparu aktualizēsies kontaktēšanās ar sadarbības partneriem, konkurentu darbības novērošana un esošo līguma attiecību nostabilizēšana. It kā ķēpīgs, taču ļoti derīgs solis virzienā uz panākumiem. Veiksmīgas biznesa un profesionālās darbības attīstībai,


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Uz sarunāšanos un vienošanos šodien īpašs īpašs talants, tādēļ arī darba devējam lūdz sūtīt uz pārrunām tieši Tevi. Uz sarunu biedriem atstāsi ļoti izglītotu un profesionālu iespaidu. Citu personu viedoklī pratīsi ieklausīties un to ņemt vērā.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Rosīga un skrejoša diena. Saņemsi atzinīgus vārdus, novērtējumu, iespējams ari darba piedāvājumu. Ar profesionālo šarmu savām idejām pamanīsies piesaistīt vērtīgus un perspektīvus interesentus. Nepametīs sajūta, ka viss notiek kā uz burvju nūjiņas mājienu.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Savstarpēja komunikācija, biedrošanās un draudzēšanās ir šis dienas īpašā dāvana. Kādā no sarunām klajā nāks perspektīvas nākotnes iespējas. Tā būs Tava iespēja īstenot iecerēto, notīrīt vēl vienu ceļu, kas vedīs tuvāk mērķiem.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Jauna nedēļa sāksies ar jaunu imidžu. Tieksies izcelt savu personību, darīt spilgtāku savu vizuālo noformējumu, pašsajūtu un dzīves ceļu. Pārliecība par sevi un savu darbu gādās par vieglu komunikāciju ar ietekmīgiem cilvēkiem. Vērtīgas sarunas par naudu.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Veiksmīga projektu un profesionālās darbības prezentēšana. Savu ideju vārdā rīkosies diezgan kardināli, turklāt tas attaisnosies. Pārspīlētus un emocionālus tēriņus gan vajadzētu izlaist no redzes loka. Sargā to, kas Tev ir.


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Mainīgais un haotiskais notikumu ritējums prasīs rūpes par sevi un mieru. Pievērsies skaistumkopšanai, rūpējies par savu stilu, vari pat to nedaudz pamainīt. Velti uzmanību savai fiziskajai un emocionālajai labsajūtai, tā ir Tava enerģijas krātuve.


Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre
Materiāls ievietots sadarbībā ar astroloģijas portālu
www.astrologi.lv
.

Astrologa Kristapa Baņķa padomi, kā pareizi lasīt ikdienas astroloģiskās prognozes

Tev jābūt autorizētam,