10. janvāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Drukāt

Sāc katru dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv.

Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu.

10. janvāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Nepārspējamā tempā pamanīsies īstenot pratām neaptveramas darbības. Pēc Tevis un tava atbalsta alks pulka cilvēku. Dalies ar savam zināšanām, esi kopā ar tiem, kam svarīga divpusēja mijiedarbība. Vērtīgas ziņas no ārzemēm.

Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Privātās dzīves notikumus izdosies palaist vaļīgāk, darījumu pasauli – pieglaust ciešāk. Uzmanība būs jāsakoncentrē uz to, lai piedāvājumus un notikumus atšķirtu vienu no otra. Jāsakoncentrējas uz to, ko šajā mirklī dari.

Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Izrādīsi iniciatīvu un iepazīsies ar interesantiem personāžiem. Cilvēkiem, kas nāks Tavā dzīvē būs tikpat viegls un aizrautīgs skats uz dzīvi, kā Tev. Laiks ritēs viegli, notikumi grozīs galvu, idejas nāks un tik pat raiti arī aizies.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Tavās rokās veiksme kā zelta atslēdziņa. Jāzina tikai kuras durvis slēgt vaļā. Uz emocionālā fona mīlas dzīvē viestās pārmaiņas labi atsauksies uz pašsajūtu. Jūtami tuvu pietuvosies tēmas, kas saistītas ar Jā vārdu un balto baro kleitu. Darbā - daudz vārdu, maz darbu.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Intīmas tikšanās nav mīties ar biznesa lietām un tāpat arī otrādi. Kāds to var atrast par izdevīgu esam un likt šarmu lietā. Par savām idejām un darbiem būs jāstāv drošu stāju. Pavirzīsies uz priekšu svarīgi projekti.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Medusmēneša cienīgas sajūtas ar visām no tā izrietošajām iespējām. Seksuālās enerģijas pulsācija neļaus rāmi nosēdēt un palikt malā. Lielāko sajūsmu gūsi kolektīvos un kompānijās, kurās citi klausās Tavos vārdos, klausa Tavam lūgumam.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Te gribēsies plandēt un līksmot, nākamajā mirklī uzticēties kādam līdz sirds dziļumiem. Loti mainīgas emocijas attiecība uz partnerattiecībām un cilvēkiem kopumā. Šī diena nedos skaidrību par Tavam vēlmēm, taču palīdzēs nedaudz sazemēt enerģiju.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Konkurenti saspicēs ausis, vērojot Tavu aizrautīgo ņemšanos pa klientu plantācijām. Pateicīga diena tam, lai pārskatītu un atjaunotu sadarbības līgumus, parūpētos par klientu un partneru pārliecību darbam tieši ar Tevi. Sirsnība vieno.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Turpināsies rosība un aktīva strādāšana, neatlaidīsi acis un rokas no saviem plāniem. Viena no Tavām lielākajām galvas sāpēm un ari panākumu atslēgām būs spēja darīt rūpīgi un uzmanīgi. Lai vai cik nogurdinoši, ir vērts koncentrēties uz detaļām.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Atplauksi svaigām pārmaiņām ārējā izskatā, pieķersies fiziskās formas uzlabošanas plānam. Pirms ķeries tam klāt, sastādi plānu, ieklausies ieteikumos, izvēlies pašu labāko. Selektīva pieeja svarīgām niansēm dos sirdsmieru un pārliecību. Nelielas ķildas ģimenes dzīvē vēl vairāk motivēs darbam ar sevi.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Nedaudz uzvilkts un azartisks ķersies klāt projektiem un idejām, kas gaidīja Tavu roku pieskārienu un uzmanību. Lai nesavārītu ziepes profesionālajā lauciņā, to trīsošo enerģijas lādiņu labāk tērēt fiziskajās aktivitātēs. Ieplāno kontaktu ar boksa maisu.


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Apņemšanās un drosme virzīsi pretim panākumiem. Darīsi daudz vairāk, kā no Tevis sagaida. Nesaskaņas partnerattiecībās piedāvās spēlēt paslēpes. Ķildas no acīm tālāk, dziļāk iekšā darbos. Pavisam drīz tas, ko no sevis slēp, nāks gaismā.


Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre
Materiāls ievietots sadarbībā ar astroloģijas portālu
www.astrologi.lv
.

Astrologa Kristapa Baņķa padomi, kā pareizi lasīt ikdienas astroloģiskās prognozes

Tev jābūt autorizētam,