Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

8. janvāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Drukāt

Sāc katru dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv.

Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu.

8. janvāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Personīgās attiecības prasīs zināmu piepūli un saņemšanos. Aizdomas un greiza sirds darīs tramīgus visus iesaistītos. Neiztikt bez skaļiem un asiem vārdiem. Sirds pukstēs mierīgāk, ja trīs reizes ieelposi pirms laist gaisā zibeņus.

Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Gada sākuma straujais vilnis nedaudz norimis, un nu pat Tu vari viegli uzelpot. Saņemsi tik ilgi gaidīto mīļoto cilvēku uzmanību, pēc labi padarīta darba arī ģimenes locekļu un tuvinieku atzinība nebūs ilgi jāgaida. Vislabāk šo dienu pavadīt ar bērniem un vecākiem.

Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Ziemas spelgonis Tevi apciemos kopā ar baciļiem. Nepielips, ja savlaicīgi parūpēsies par savu veselību. Pavadi dienu kopā ar bērniem, aizej ar viņiem uz kino vai atrakciju parku. Tas darbosies kā jauns enerģijas avots un prieka mirklis. Pievērsies sev tīkamam hobijam.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Ar saldām un pilnasinīgām sajūtām piepildījusies sirds gavilēs. Atbildība un rūpes, ko uzņemsies par ģimenes laimi, Tevi turpinās piepildīt, ļaus atskārst vēl neapjaustus maiguma un mīlestības izpausmes veidus. Un tas jāņem pretim, atstājot ikdienas darba dunu aiz slēgtām durvīm.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Nelabojama piedzīvojumu garša romantiskās attiecībās. Prātīgi rīkosies, ja jauno garšvielu iepludināsi esošajās attiecībās, nevis skriesi un rausies pēc jaunām. Aktīva sabiedriskā, kultūras dzīve. Vecpilsētas uzdzīve nebūs pats labākais virziens, ja vēlies patiešām atslābināties un baudīt.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Darīsi daudz, lai izskatītos un justos labi, tas nesīs sev līdzi pārliecību, ka izdodas pilnīgi viss, kur esi iesaistījies. Šo dienu ļoti patiks veltīt tikai sev, nu tik ļoti sev, ka piemirsīsi pievērsties savam sirds cilvēkam. Tas var izsaukt mazas nesaprašanas un sarauktas pieres.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Aizraušanās ar darbu un pienākumu izpildi dos par sevi zināt – veselības problēma būs klāt ne sauktas, ne aicinātas, ja tai savlaicīgi nepievērsīsi uzmanību. Ieilgušās konflikta situācijas vai klusuma brīžus izdosies atrisināt.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Romantiskā un erotiski piesātinātā noskaņojumā raudzīsies pēc piedzīvojumiem, izklaides un mīlestības. Jāsaka gan, ka vieglprātīgās dēkās neļaus ielaisties noslēgtais un atturīgais prāts. Tam prasīsies novērtēt savu labumu no katra jauniegūtā partnera klātbūtnes.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Gada sākumā iemītais ritenis griezīsies ar pilnu jaudu. Būs jādomā par ģimenes labklājību, sadzīvi un saskaņu tajā. Tik praktisku un apdomīgu Strēlnieku sen nebūs redzējuši nedz ģimenes locekļi, nedz draugi. Iespēja sakārtot vai uzlabot attiecības ar kādu tuvu cilvēku.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Jo vairāk Tu dari, jo labāk Tev sanāk. Tas radīs pārliecību un drošību par situāciju, kurā esi. Sastapsies ar āķīgām situācijām, kuras grūti būs atrisināt vienatnē. Atsevišķos jautājumos nāksies iziet uz kompromisu. Jārunā, jārunā, jārunā. Jo atklātāk, jo labāk.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Pārliecinātu Ūdensvīru no ceļa nenovedīs neviens. Būsi dāsns pret sev mīļajiem un dārgajiem. Pulcē ap sevi tuviniekus, un viņu bariņā pulcējies pats. Nekustamā īpašuma un finanšu jautājumi ietekmēs emocionālo noskaņojumu. Jārīkojas uzmanīgi un izmanīgi.


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Tavu klātbūtni prasīs mājas dzīve. Jāpievēršas praktiskiem darbiem un notikumiem mājās. Aktuāli nekustamā īpašuma jautājumi – kārtējie uzlabojumi, interjera papildinājumi. Uzņemsi ietekmīgus viesus, arī sen neredzētus cilvēkus no tālām zemēm.


Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre
Materiāls ievietots sadarbībā ar astroloģijas portālu
www.astrologi.lv
.

Astrologa Kristapa Baņķa padomi, kā pareizi lasīt ikdienas astroloģiskās prognozes

Tev jābūt autorizētam,