7 janvāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Drukāt

Sāc katru dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv.

Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu.

7 janvāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Brīvdienu, saules un miera periods lielajos biznesa darījumos. Ja saņemsi jauna darba un sadarbības piedāvājumus – izvērtē tos un dod tiem brīdi pārdomām. Saudzē savu veselibu, bezrūpīga attieksme pret to, var izkārtot ceļu uz stacionāru.

Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Pamatīgu uzmanības devu veltīsi tieši finansiālajai situācijai, jo Tu būsi par to atbildīgs savas ģimenes priekšā. Plānosi un fantazēsi par eksotiskam zemēm, par tur iespējamiem, ne mazāk eksotiskiem piedzīvojumiem. Aizrausies ar filozofiskām tēmām, pārdomām par dzīvi.

Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

No iestīvinātām sajūtām palīdzēs atbrīvoties mīļotā cilvēka cieša klātbūtne. Jo vairāk kopā darīsiet, jo drošāki viens par otru būsiet. Šķetinot finanšu rēbusus, jāpārcilā visi zemūdens akmeņi. Būs lietas, ko vērts atstāt augstāko spēku pārziņā.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Sakūlies un iepinies darījumos līdz ausīm. Skraidīsi no vienas tikšanās uz otru tā, ka putekļu mākonis vien, aiz Tevis nokūpēs. Rūpīgi raudzīsies uz pretējo dzimumu, ļoti lielā cerībā kādā saskatīt potenciālo partneri romantiskajā dzīves daļā.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Šī diena Tevi var nostādīt izvēles priekšā – darbs vai attiecības. Vien Tev ir zināmi paņēmieni, kā padarīt vienu un izlīdzināt otru. Ja nevaldīsi pār savām emocijām, šķietami mierīgas sarunas var pārvērsties asu un sāpīgu vārdu apmaiņā. Aktuāli juridiski un tieslietu procesi.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Jaušams cerību stars pavīdēs mīlas dzīvē, ja vien ļausi tam rast brīvu vietu savā mērķu un pienākumu kartē. Ja sirds un acu kaktiņš uzlūkojis, ko skaistu un novērtējis par labu esam – pievērs tam uzmanību. Dodot gūtais neatņemams.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Nedaudz saspīlēta un smeldzīga atmosfēra pavadīs šo dienu. Emocijas aicinās Tevi uzkavēties mājās, kamēr profesionālo izaicinājumu ceļi liks traukties uz priekšu nevaldāmā ātrumā. Saglabā mieru, tiecies pēc līdzsvara.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Cerības un lolojums par maciņa un konta apmēriem sāks piepildīties. Visa uzmanība pievērsta profesionālai izaugsmei un ieguldījumiem nekustamajos īpašumos. Šodien Tu šodien pilnīgi noteikti zināsi atbildi uz jautājumu - kur rodas nauda.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Dominēs emocionālā un jūtu sfēra. Maigums, rūpes un sirsnība pret mīļoto, bangos kā medusmēneša laikā. Attiecībās esošajiem pārsteigumu un romantisku mirkļu piepildīta diena. Tiekaties, mīļojaties, gādājat par spilgtām emocijām un paliekošām atmiņām.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Darba mīlestība un pienākuma apziņa, kā tārps ābolu, izēdīs Tevi no iekšpuses. Vērtīgāka šķitīs saplānota un paredzama diena, nekā prieka un atpūtas mirkļi kopā ar ģimenes locekļiem. Šīs domas atšķirsies no tā, ko domā Tavs cilvēks, tas savukārt var sacelt vētru ūdensglāzē.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Debesu nospraustā robežā šķitīs nedaudz pa tuvu. Gan domas, gan rīcība var Tevi aizvest pāri robežai, jaunu apvāršņu pētīšanā. Attiecībās ļoti svarīga kompromisu māksla. Nekas nenotiks tāpat vien. Jāparūpējas par vecākiem.


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Sadzīve ar tuviem cilvēkiem var prasīt lielāku enerģijas devu, taču, strīdos dzimst patiesība. Viss, ko viens otram pateiksiet, būs ļoti vērtīgs attiecību tālākam stāstam. Dodies pastaigās, esi svaigā gaisā, pievērsies veselīgākam dienas fonam.


Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre
Materiāls ievietots sadarbībā ar astroloģijas portālu
www.astrologi.lv
.

Astrologa Kristapa Baņķa padomi, kā pareizi lasīt ikdienas astroloģiskās prognozes

Tev jābūt autorizētam,