6. janvāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Drukāt

Sāc katru dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv.

Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu.

6. janvāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Brīvības garša mutē mīsies ar neziņu par to, uz kuru pusi dzīves platformu bīdīt tālāk. Attiecībās pagrieziena punkts, taču šodien pieņemtajam lēmumam nebūs ilgtermiņa raksturs. Pamētāsieties ar vārdiem un salipsiet kopā vēl ciešāk.

Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Runāt, piedalīties un iesaistīties skaļās aktivitātēs gribēsies pavisam maz. Šī ir lieliska diena, kuru pavadīt pavisam šaurā un intīmā kompānijā. Nododies relaksācijai, ķermeņa un gara attīstīšanai un nomierināšanai. Fonā lielisks kino.

Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Sabiedrisku aktivitāšu vietā, pasniedz pretim roku privātajai dzīvei. Ģimenes un mīlas ligzdiņu sildīs sakarsušas miesas un prāti. Ļaujies romantiskiem piedzīvojumiem, gādā par bērnu ērtībām un labsajūtu.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Nedalīta uzmanība uz naudas plūsmu. Līdzšinējos uzkrājumos var atklāties kāds robs. Sadarbības partneru rīcība var norādīt uz nepieciešamību koncentrēties uz finanšu plūsmu. Sarunās ar viņiem, jābūt īpaši vērīgam, nepalaid garām svarīgus sīkumus.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Izteiksmīga pašsajūta rausies āra pa visām vīlēm. Atskatīsies skatlogos, mirdzēsi pretimnācēju acīs. Ar savu šarmu šodien izdosies izkustināt pašus smagākos akmeņus. Svārstīgs sākums jaunām romantiskām attiecībām. Negaidi konkrētus solījumus.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Pievērs nedalītu uzmanību tikai saviem tiešajiem pienākumiem un iecerēm, pretējā gadījumā skriesi pa pagalmu, kā sētnieks ar piecām slotām – ņemšanās liela, bet jēgas nekādas. Partnerattiecībās svarīgs uzticības jautājums. Atklāta saruna.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Diena veltīta mīlestībai un romantikai, taču pie labiem nosacījumiem ļausi pārklāties pāri labai profesionālo darījumu segai. Lai nenoraktos pienākumu kaudzē, ieteicams ņemt vērā ierakstus plānotājā. Liela braukāšana, aktīva kustība.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Krietnu daļu uzmanības veltīsi nekustamā īpašuma jautājumu sakārtošanai, tāpat par sevi manāmi atgādinās bērni un ģimenes locekļi. Jālūko, ka neaizsvilsties pie pirmās iespējas aptaustīt pretējā dzimuma pārstāvi. Aktīva seksuālā enerģija.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Diena lielā mēra atkarīga no tā ko vēlies sasniegt un ar kādiem ieguldījumiem rēķinies. Jābūt gatavam, ka teju viss būs atkarīgs no Tavām idejām, ierosinājumiem un nostājas. Jāatgriežas pie agrāk pieļautām kļūdām un tapāt - jaunām vīzijām par jaunā gada iespējām.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Būtiski notikumi sadarbības jautājumos. Tie var nest būtiskas pārmaiņas līdzšinējā darba un biznesa modelī. Apstākļi virzīs uz vajadzību pieņemt savus lēmumus. Ar spožu iedvesmu un izteiksmīgu atbildības devu lūkosi jauno gada mērķu virzienā.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Garīgs līdzsvars pavērs ceļu jaunām iespējām profesionālajā izaugsmē. Tad iedos Tev gan spēku, gan lāpstu. Šodien uziesi iespējas, kā pierādīt un likt lietā savas zināšanas. Uzrāviens biznesā var nest sev līdzi jūtamas pārmaiņas.


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Šai dienai padomā jauni izaicinājumi, darba piedāvājums un paaugstinājums. Ja emocionālu satraukumu vadībā nepieņemsi lēmumu rīkoties, atceries, ka tā bija vēl viena iespēja paveikt to „pa labam”. Ieguldījums stabilās vērtībās neizkūpēs gaisā.


Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre
Materiāls ievietots sadarbībā ar astroloģijas portālu
www.astrologi.lv
.

Astrologa Kristapa Baņķa padomi, kā pareizi lasīt ikdienas astroloģiskās prognozes

Tev jābūt autorizētam,