5. janvāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Drukāt

Sāc katru dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv.

Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu.

5. janvāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Saasinātas attiecības ar sadarbības partneriem, īpaši ja tie no svešām zemam nākusi. Atšķirības uzskatos un attieksmē, mainīs iesāktu lietu virzību izdosies saglabāt fokusu uz svarīgāko, tomēr nāksies knibināties un ņemties ar ikdienišķiem sīkumiem.

Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Būs diezgan vienmuļa viena, kurā galvenais akcents uz to, kas ir Tavs ikdienas pienākums un Tava darba mērķis. Riņķī apkārt lūkoties īsti nebūs laiks un ari nav vērts. Dokumentācijā iespējamas kļūdas. Vieglāk ies, ja strādāsi pēc plāna.

Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Laba diena lai uzstātos, vadītu kolektīvu un pulcētu ap sevi ieinteresētus ļaudis. Nebaidies teikt to, ko patiešām domā, atklātība būs labākā artilērija procesu virzībai. Iespējamas domstarpības ar mājiniekiem, jāpieņem lēmumu, kas attiecas uz dzīvesvietu.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Diena iesāksies diezgan rāmī un vienmērīgi. Apkopo šajā nedēļā jau iesāktos darbus, palēnām pievēršoties tam, kas vel paveicams. Pavisam drīz sāksies raibu notikumu mutulis, kas izjauks plānus un ieviesīs savu kārtību. Tajā visā var pazaudēt kādu svarīgu informāciju.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Lieliska mijiedarbība ar līdzcilvēkiem, vadību un partneriem. Tavas zināšanas un prasmes novērtēs, iespējams, ka saņemsi norādes un ieteikumus savas profesionalitātes pilnveidei. Ieklausies, Tev šie padomi var patiešām noderēt. Vakara ieteicami ūdens rituāli.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Ja Tev šajā dienā jākontaktējas ar valsts iestādēm un sabiedriskām institūcijām, jārēķinās ka nervi uz to aizies vismaz divkārtīgi Nepieprasi, neuzstāj. izdari savu darāmo un gaidi rezonansi. Labas ziņas saistībā ar finansēm, vari saņemt samaksu par sen izdarītu darbu.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Visas durvis atvērtas jaunām zināšanām. Lieliska diena, lai patiešām novērtētu savu prasmju un spēju apjomu un pieņemtu attiecīgos mērus. Jauna informācija, nedaudz svaigs skats uz jau zināmām darbībām pozitīvi ietekmēs profesionālo virzību.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Mīlas fronti sildīs silta liesmiņa, taču Skorpiona emocionālais acu skatiens būs pievērsts notikumiem sabiedrībā un biznesā. Liela sabiedriska rosība, kura sev pavilks līdzi zināmu neapmierinātību no partnera puses. Katram gribēsies segu vilkt uz savu pusi, taču lielas iespējas atrast kopsaucēju.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Ja Tavam sirds cilvēkam ir zināma loma Tavā dzīvē, tad atvēli šodienas laiku un savu uzmanību. Brīvie Strēlnieku savu iespēju var pat nepamanīt, ja nesamazinās skrējiena ātrumu. Profesionālā dzīve turpinās iesākto ritmu, un pamanījusi izdošanos, labprāt apaugs ar optimismu un ticību.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Raudzīsies lielo un nozīmīgo darījumu un finanšu shēmu acīs, taču vēl nav laiks spiest zīmogu un pieņemt galējo lēmumu. Lieliska diena lai to iztirzātu, izvērtētu, apspriestu. Ziemas smagumam raksturīgs emocionālais pagurums var novest pie veselības problēmām. Ja jūti, ka kaut kas nav kartībā, nekavējies, dodies satikt savu ārstu.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Darījumu gaisma pie debesīm mirdz, Ūdensvīrs dosies tās virzienā. Lielā apņemšanās šajā gadā baudīt līganu un vienmērīgu ienākumu straumi ņems virsroku pār visu. Viena saruna var norādīt uz iespējamo risinājumu. Šķēršļi motivēs turpināt iesākto.


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Attiecības un mīlas lietas liktas uz pārbaudes un izturības latiņas. Runā prātīgi, rīkojies saudzīgi, vēlams pat vairāk klausīties un līgani paijāt pa partnera ausīm ar izredzētajam tīkamiem vārdiem. Darba dzīve neļaus loderēt. To, ko uzņēmies, būs jāīsteno.


Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre
Materiāls ievietots sadarbībā ar astroloģijas portālu
www.astrologi.lv
.

Astrologa Kristapa Baņķa padomi, kā pareizi lasīt ikdienas astroloģiskās prognozes

Tev jābūt autorizētam,

" Ja esi savā īstajā vietā, tad darbs sagādā vairāk izklaides nekā izklaide. To, kas mums patīk, mēs viegli pārvēršam par spēli, un tas vienmēr rada jaunu enerģiju un motivāciju."
/ Stīvs Čandlers /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv