Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

4. janvāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Drukāt

Sāc katru dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv.

Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu.

4. janvāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Jaunā gada pirmā darba nedēļa iesāksies diezgan jaudīgā tempā. Jau lūkosi pēc iespējām papildināt savu darba uzdevumu portfeli. Neiesaisties darījumos ar nepazīstamiem un aizdomīgiem ļaudīm, tas var maksāt daudz vairāk ka sākuma izskatās. Pēc darba ļoti svarīgi nomierināt emocijas, atpūsties.

Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Diezgan daudz vēju Vēršu matos pūtīs draugu aicinājumi, izklaides braucieni un citi piedāvājumi atpūsties un priecāties par dzīvi. To šajā dienā netrūks, taču tas būs kārtējais pārbaudījums tam cik patiess, un nopietns Vērsis ir savos plānos un vēlmēs.

Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Dvīņu optimisms un vēlme skriet un baudīt, mīsies ar vajadzību sakārtot savu dzīvi, darba galdu un pievērsties kaut kam patiešām nopietnam. Katrā satiktajā cilvēkā raudzīsies pēc pievienotās vērtības, pēc tā, ko sataustīt un paņemt kā vērtīgu un noderīgu savai dzīvei kopumā.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Radošo spēku izteiksi caur attiecībām. Šajā dienā valdīs izteikta vēlme sadarboties, veidot līdzvērtīgas un interesantas attiecības. Negribēsies palikt vienatnē un visticamāk, ka tādas iespējas nemaz nebūs. Ievēro sev blakus esošo cilvēku vajadzības un intereses, lai nenomāktu tās ar saviem uzskatiem.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Labas organizatora dotības, tie noteikti ir Tavi īstie šīs dienas pienākumi un panākumi. Savas vēlmes un prasības attiecībā uz darba vietu un darba kolēģiem izpaudīsi diezgan skaļi un tieši. iespējama ari skaļāka vārdu apmaiņa ar kolēģiem. Veselibu ietekmēs trauksmainais emociju mākonis.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Aktīva diena cilvēkos. Jāvērtē citu pieredze, jāklausās viņu priekšlikumos un jādomā ilgtermiņā. Šāds skats jāvērš arī uz privātajām attiecībām, ja tām vispār atliks laiks. Partneris viennozīmīgi sagaidīs vairāk uzmanību un klātbūtni.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Tava prieka un lepnuma avots ir Tava ģimene un dzīvesbiedrs. Šajā dienā jābūt kopā, jāklausās vienam otrā, jāuzklausa. netaupi mīļus vārdus un labus darbus savu mīļo labsajūtai. Darbā viss ies no rokas, ka tas, ko dari Tev patiesam ir emocionāli tuvs un patīkams.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Mazas domstarpības var radīt attiecības mājās un darbā. Grūti sadalīt galveno krēslu, runāt gribēs visi, bet klausīties neviens. iespējams, ka Tu vari līdzsvarot šo nemieru, pamainot savu attieksmi. Diena, kurā pagūsi izdarīt ļoti daudz, ko vienīgi kvalitāte var nedaudz samazināties.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

izdosies īstenot un pabeigt visu to, kam ķersies klāt un ko sāksi. Jāvelta laiks un uzmanība arī kādiem nozīmīgiem aizgājušā gada projektiem. Jānoslēdz kāds nozīmīgs posms Tavā dzīve, lai pavisam drīz sāktos jauns. Jārunā un jārīkojas ar tīru sirdsapziņu.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Pastiprināta vajadzība pēc informācijas, patstāvīgi tieksies būt uzmanības un notikumu epicentrā. Tavas vēlmes, uzskati un principi var pabojāt attiecības ar līdzcilvēkiem, tomēr uz sava ceļa noturēsies kā laukakmens jūras krastā. Lūkosi pēc emocionāla miera literatūrā, kino.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Nedaudz grūti saprasties un vienoties ar cilvēkiem, ar kuriem jāstrādā kopā, jāvirza svarīgi procesi. Par veiksmīgu procesu norisi gādās tas, ka nemēģināsiet viens otru mācīt, ka nodosieties tam, ko katrs protat vislabāk. Rūpes par bērniem paprasīs daudz enerģiju.


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Aktīva dalība skaļos un cilvēku pilnos procesos. Ļoti laba diena lai iemantotu atpazīstamību, reklamētu savus produktus un pakalpojumus. Dalīsies ar saviem uzskatiem un viedokli, lūkosi pēc jauniem apvāršņiem, tikmēr ikdienas darbi paliks novārtā un gaidīs Tavu atgriešanos.


Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre
Materiāls ievietots sadarbībā ar astroloģijas portālu
www.astrologi.lv
.

Astrologa Kristapa Baņķa padomi, kā pareizi lasīt ikdienas astroloģiskās prognozes

Tev jābūt autorizētam,