Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

3. janvāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Drukāt

Sāc katru dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv.

Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu.

3. janvāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Tev ir iespēja izcelties ar savu domu, viedokli un uzskatiem, Tevi atbalstīs gan cilvēki līdzās, gan pelēkie kardināli. Pastāv iespēja iekulties intrigās, tomēr, ja savu teritoriju sargāsi un turēsi tīru, atliks vien noskatīties uz to, kā baumas siro tai apkārt. Pārpratumi komunikācijā ar vadību.

Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Lielu un jūtamu iespēju diena. Kā lietus lāse ielīst irdenā zemē, tā Tev izdosies savienoties ar kādu vērtīgu cilvēku. Kopīgas idejas, kopīgs skats nākotnē. Zināšanas un prasme tās likt lieta būs Tavs trumpis uz panākumiem. Emocionālas satikšanās ar draugiem.

Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Diena, kurā Dvīņu mēle aiz zobiem neturēsies Tā var ievest aizaugušos savstarpējo attiecību džungļos. Īpaši jūtīga komunikācija ar augstākstāvošiem, bosiem un priekšniekiem. Īpaši manīgiem jābūt attiecībā uz naudu. Kāds nāks ar pasakaini nereālu priekšlikumu.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Ikdienas rosīgais darba solis var atgriezt pagājušā gadā iesāktus un nepabeigtus darbus. Itin nekas nav neiespējams, tikai jātek galā ar slinkumu. Jāpievērš uzmanība detaļām un sīkumiem. Partneris noteiks dienas toni, zinās pamācīt un iedvesmot.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

šodien varēsi lapoties ar savu veikumu, lūkosi pēc labiem vārdiem un jauna sadarbības piedāvājuma. Attiecībās smagnējs fons, viens pret otru jutīsies pienākumu, taču kaislības paliks otrajā plānā. Vēlams pievērst uzmanību dzīvesveidam, ēdienkartei. Fiziskās aktivitātes palīdzēs justies labāk gan šodien, gan rīt.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Enerģētiska, radoši spēcīga un sabiedriski aktīva diena. Būsi starp cilvēkiem, kas iedvesmo un raisa ideju mākoņus. Liela loma ģimenei, laba diena lai izrādītu savas rūpes un mīlestību vecākiem, būtu vairāk kopā ar bērniem un mīļoto cilvēku. Emocijas, ko gūsi mājās, būs Tavu profesionālo izpausmju spogulis.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Sargā savas saknes, lepojies ar tām, izrādi cieņu un mīlestību. Saki mīļus un skaistus vārdi, dziedi dziesmas, gatavo vakariņas. Tas prieks, ko gūsi gādājot par saviem sirds cilvēkiem, nebūs nopērkams ne par kādu naudu. Labai pašsajūtai ārkārtīgi svarīgs veselīgs miegs un kvalitatīvs uzturs.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Ideju vācelīte, kura tā vien lūkos kā un ar ko tajā visā dalīties. Aktīva intelektuālā enerģija, kura noteikti arī jāliek lietā prezentācijās, kontaktos ar klientiem. Itin visā, kas gādā par dvēselisku mieru, šodien veiksies ka uz burvju nūjiņas mājienu. Mīļoto starpā mainīgas kaislības. Jāgādā par iespēju būt divatā.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Noņemsies ar naudas lietam un dzīves vietas jautājumu. Iespējams, ka lēmums veikt nelielu kosmētisko remontu, izvērtīsies daudz apjomīgāks. Tērēsi vai nu kosmētiskām procedūrām, vai saimnieciskām vajadzībām. Ar partneri skaidra un atklāta runa var iedzīt stūrī, taču pēc tam vainagosies ar prieku.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Izstarosi dzīvesprieku, pārliecību un gaismu. Piesātināta enerģija ļaus virzīties uz priekšu savu izvelēto ceļu. Profesionālajās attiecībās jārīkojas tieši un neatskatoties. Šodien kļūdas netiks pamanītas. Var rasties interese un arī iespēja apmeklēt kursus un seminārus.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Šodien jutīsies nedaudz nomākti, enerģijas līmenis būs samazināts līdz minimumam. Neskrien ar galvu sienā, pievērsies tam, kas ir viegli un saprotami, nevis ķeries pie unikāliem un jauniem projektiem. Mājas dzīvē ļoti svarīgs miers un klusums. Sievietēm īpašas rūpes par savu sievišķību.


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Saposies koši un manāmi, jo šodien Tu vari nonākt vadības acīs uz novērtēšanu un atzinību. Kāds noteikti vēlēsies veidot ar Tevi tuvākas un draudzīgākas attiecības. Pacel galvu, pavēro cilvēkus sev apkārt. Šajā diena noteikti jāvelta laiks priekam un atpūtai.


Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre
Materiāls ievietots sadarbībā ar astroloģijas portālu
www.astrologi.lv
.

Astrologa Kristapa Baņķa padomi, kā pareizi lasīt ikdienas astroloģiskās prognozes

Tev jābūt autorizētam,