Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

2. janvāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Drukāt

Sāc katru dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv.

Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu.

2. janvāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Lai sasniegtu nospraustos mērķus, šodien Auniem būs daudz kas jāizdara un jāizcieš. Ar spilgtam ambīcijām un motivāciju, straujiem soļiem dosies uz priekšu. Būs pagrūti raksturot savu emocionālo stāvokli, citi nespēs izsekot līdzi garastāvokļa maiņām. Atrodi laiku sev, meditācijai, vienatnei, līdzsvaram.

Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Gads iesāksies ar emocionālu kontaktu no draugu puses. Saņemsi atbalstu no kolēģiem, pretim sniedzot sirsnību un draudzību. Viegli un harmoniski veidosies attiecības ar cilvēkiem līdzās. Iespējama tikšanās ar svarīgu cilvēku no ārzemēm, var atgriezties draugs vai mīļotais cilvēks. Optimisma un mīlestības piepildīta diena.

Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Darba solis iesāksies ar kādu īpašu un svarīgu ziņu. Vari saņemt novērtējumu, uzslavu, kā arī tikt pie jaunas darbu kaudzes. Iespējams, ka visiem būs labāk, ja nelīdīsi tur, kur Tevi nesauc. Diezgan asa reakcija uz aizrādījumiem un padomiem. Norunātās sarunas labāk atliec uz citu dienu.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Mundrs garastāvoklis, garīgs pacēlums, entuziasms. Lieliskas darbaspējas un pārliecība par saviem spēkiem. Profesionālā jomā vērtīgas un noderīgas tikšanās. Gribēsies kontaktēties ar mīļiem un tuviem cilvēkiem. Īpaši, ja svētku laiku pavadīji ar draugiem, tad pavisam drīz vērts apciemot vecākus.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Emocionāls un uzbudināts, Lauva šodien nespēs paveikt neko nopietnu. Ar lielāko prieku piedalīsies pasākumos, kuros iespējamas jaunas iepazīšanās. lakstosies un draudzēsies. Veselība liks par sevi manīt - jāparūpējas par imunitāti, jāuzņem papildus vitamīni. Organisms būs pateicīgs par veselīgu uzturu un dienas režīmu.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Izpaudīsies koši un pamanāmi. Ļoti ražīga un darbīga diena mākslas cienītājiem un radošām personībām. Darbs un pienākums ies no rokas. Iespējamas pārgalvīgas darbības, bet tās vairāk privātajā dzīvē. Patiesās emocijas izpaudīsies caur partnerattiecībām. tajās piedzīvojuma un prieka garša.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Vai nu svētki pa īsiem, vai dienas par garam. Svariem īsti neizdosies pārslēgties un izkāpt no svētku drāmām uz darba formu. Labprātāk gan koķetēs ar kolēģiem un nejaušiem paziņām, apciemos draugus. Jāliek lietā savs šarms, lai panāktu sev vēlamu rezultātu kādā svarīgā jautājumā.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Viegls noskaņojums, tāda arī attieksme pret visu notiekošo. Iesaisties sarunās, diskusijās, viedokļu apmaiņā, taču neizvirzi prasības pret citiem. Dejosi kā sniega pārsla liegā vējā. Lūkosi pēc acumirklīgiem panākumiem mīlas dzīvē. Ar lielāko prieku piedalīsies rotaļās, kas paredzētas diviem vien.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Krekli un maki plati atvērti, Strēlnieks nežēlos neko nedz sev nedz saviem mīļajiem. Lutināsi un rūpēsies, apdāvināsi un iepriecināsi. Šī diena dos iespēju ieskatīties acīs mīlestībai un baudīt to visā krāšņumā. Tas viss - neizejot no mājām, Tavu sirds cilvēku lokā.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Laba diena, lai apgūtu ko jaunu. Galva strādās kā Šveices pulkstenis – ātri un precīzi. Ļoti labi jutīsies līdera lomā. Entuziastiski un drosmīgi bruģēsi ceļu uz panākumiem. Būs grūti rēķināties ar apkārtējiem, tomēr ir vērts ieklausīties. Informācija, ko saņemsi, var pavērt jaunu šķautni lietai, uz kuru skatījies tikai no vienas puses.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Ģenerēsi jaunas idejas, izmēģināsi neparastas lietas un vēl pie tam veiksmīgi. Ar optimismu varēs panākt visu, ko vien vēlies. Izteiksmīga un raita valoda pavērs iespējas gan profesionālajā gan privātajā ceļā. Lieliska diena lai prezentētu un pārstāvētu savas idejas.


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Lieliska diena tam, lai savā idejām piepulcinātu līdzgaitniekus, lai iedvesmotu un apgaismotu cilvēkus. Lieliskas iespējas iegūt sabiedrības atbalstu, iepazīties ar jauniem un jaukiem cilvēkiem. Noskaņojums mainīsies diezgan strauji, kas ietekmēs sarunu kvalitāti.


Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre
Materiāls ievietots sadarbībā ar astroloģijas portālu
www.astrologi.lv
.

Astrologa Kristapa Baņķa padomi, kā pareizi lasīt ikdienas astroloģiskās prognozes

Tev jābūt autorizētam,