Lielā astroloģiskā prognoze tuvākajiem mēnešiem katrai zodiaka zīmei

Drukāt
Lielā astroloģiskā prognoze tuvākajiem mēnešiem katrai zodiaka zīmei

Foto: Ilze Reiha

Auns (Aries, 21.III–20.IV)
Pārmaiņu laiks tiem, kas dzimuši Auna zīmes otrajā dekādē – aprīļa pirmajās nedēļās. Pie tam, pārmaiņas var būt diezgan ievērojamas, bet grūti realizējamas. Vēlme kaut ko reformēt būs, bet jārēķinās arī ar nopietnu šķēršļu zonu šajā sakarā. Nepieciešama būs pacietība, kas Auniem ir tā vājākā tēma. Trešajā dekādē dzimušajiem jeb aprīļa otrās puses Auniem dzīve var sagādāt nevienu vien pārsteigumu, satraukuma mirkli – kādam patīkamu, kādam – ne pārāk. Jūs var piemeklēt interesantas idejas, atklāsmes, pastiprināties nojausma, gaišredzība. Var tikt nosapņots kāds vieds sapnis. Kādu aizvien vairāk sāks interesēt astroloģija. Katrā ziņā – esiet atvērti jauniem izaicinājumiem. Var būt arī tāds kā iekšējs nemiers. Jaunais mācību gads, it īpaši oktobris, var iesākties uz diezgan saspringtas nots. Veselībā visam vajadzētu būt kārtībā, nopietnu problēmu nemana. Mīlestības tematika oktobrī var kļūt aktuāla, tomēr harmoniska, bet jau novembrī šajā sakarā varētu iezagties arī kāds negaisa mākonis. Toties novembris būs labvēlīgs darbam ar jaunāko paaudzi, bērni priecēs. Decembrī daudz rūpju par atvasēm, prāts satrauktāks kā citās reizēs. Finanšu jomā jākaļ dzelzi, kamēr karsta, bet aizrauties ar tēriņiem nevajadzētu, jo tuvākos pāris gadus Aunu maciņi var kļūt nedaudz plānāki. Rūpes par īpašuma tēmu un peļņu var kļūt pat ļoti aktuālas un turēties zināmā spriedzē.
Tomēr kopumā tuvākie mēneši nes daudz interesanta, būs dinamiski! Bet kas cits Aunam ir nepieciešams? Kustība, dinamika, pats process – tas taču ir galvenais!


Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)
Vēršu zīmes pārstāvjiem mācību gads var iesākties diezgan harmoniski, ja vien jūsu dzimšanas brīdī planētu kopums nav kaimiņu zīmē – Dvīņos, kas bieži mēdz gadīties. Šajā gadījumā vairāk lasiet prognozi nākošai zīmei. Visiem pārējiem tuvākie mēneši solās būt veiksmīgi bez nopietnām problēmām. Pamazām sarodiet ar sajūtu, ka globālas pārmaiņas un pārmaiņas vispār nav vēl pasaules gals, bet gan jaunas iespējas. Jebkuras nopietnas pārmaiņas izskatās, ka variet realizēt viegli un bez aizķeršanās. Pēdējo gadu šķērsgriezumā arī materiālā situācija šķiet uzlabojusies, sūdzēties nenāktos. Vienmēr jau var labāk un vairāk. Veselība arī stabila, bet tas nozīmē, ka var kārtīgi strādāt. Ko vēl vairāk Vērsis varētu vēlēties? Baudas? Ā..nu jā! Kā tad bez tām?! Droši variet arī baudīt. Augustā, septembrī arī amora spārni var izdīgt. Radošais potenciāls arī augsts. Novembrī mīlas laukā kāds mākonis var aizslīdēt, bet tas jūsu dzīvi īpaši neaptumšos. Kāds strīds, nedaudz nomāktības, bet tas jau tumšajam rudenim piedien. Novembrī vairāk vērības jāveltī ģimenes jaunākajām atvasēm. Darba un auto lietas labi ritēs oktobrī, novembra sākumā. Decembra otrā puses šajos jautājumos var būt saspīlētāka kā ierasts.
Tuvāko mēnešu laikā var nelikt mierā kāds kārdinājums, vilinājums, kas tikai šķietami izskatās jums nepieciešams. Nesteidziet tikt pie kārotā! Karmiskie uzdevumi šogad tādi maigāki, bet tas nozīmē, ka esiet uz pareizā ceļa – tā turpināt!
Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)
Dvīņiem šogad pārbaudījumu netrūkst – ejam uz izturību!? Ko citu darīt – tā nu sakritis, ka lielo uzdevu planēta atrodas tieši pretim jūsu zodiaka zīmei un veido, tā saukto, nostieptās gumijas efektu jeb opozīciju. Viens to izjūt vairāk, otrs mazāk – katram pēc nopelniem. Tomēr jāsaprot, ka šajos „saturniskajos” periodos Augstākie spēki no mums vairāk prasa, vairāk ierobežo, mazāk ļauj ko uzsākt. Tātad šis ir jūsu uzdevumu risināšanas laiks – dzīves eksāmena laiks. Kādam no jums veselības jautājums jāšķetina, citam finanšu lietas jārisina, kāds attiecību laukā saputrojies. Labā ziņa ir tā, ka Visumā jau viss mainās, lai arī palēnām – gribētos jau ātrāk...
Lielais labvēlis Jupiters drīz (septembra otrajā nedēļā) jau ieslīdēs Svaros – jums labvēlīgā stihijā, tad jau arī finanšu un īpašuma jautājums atrisināsies labvēlīgi jums. Septembris var būt jūsu veiksmes mēnesis, it īpaši tā nogale. Karmas mezgli savilkušies diezgan cieši – tātad ieklausāmies, kas ir tie grābekļi, uz kuriem kāpjam!?
Augusts var būt īpaši saspringts periods. Variet būt uzbudināti, neiecietīgāki kā parasti, strīdīgāki. Var satraukt šaubas un neziņa par nākotni, saviem mērķiem. Darba lietās viss ies no rokas tad, kad rudens jau būs iešūpojies, kokiem lapas birs, bet jūs būsiet apmierināti ar dzīvi, jo darbiņš būs tāds, kas patīk. It īpaši labs šajā sakarā var būt novembris. Partnerībā, mīlestībā harmoniski jutīsieties jau septembrī. Novembrī var sastapties arī ar kādu strīdīgāku situāciju attiecībās.
Toties tuvāk gada nogalei, sirdīs atkal ielīs miers un harmonija – mīlēsiet un jūs mīlēs!
Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)
Vēžiem jaunais mācību gads iesāksies diezgan dinamiski, aktīvi un bez lieliem šķēršļiem. Tomēr priekšnojautas vēstīs, ka dzīvē var būt kaut kādas lielākas pārmaiņas. Tās nerealizēsies vienā dienā, tas būs process, varbūt arī pakāpenisks.
Par cik esat tie, ka arī stipri pieķeras vietām un lietām, arī cilvēkiem, kuri ir tuvi, – jebkādas pārmaiņas nozīmētu stabilitātes zaudējumu visā pierastajā, bet tas jums īpaši netīk. Tāpēc visu plānojiet pamazām, bet arī neturaties pretim dzīves reformām. Tuvāko pāris gadu laikā finansiālā situācija var nebūt tik laba kā līdz šim. Iespējams, ka jārisina īpašuma jautājumi. Fortūna arī būs kaut kur paslēpusies.
Visvairāk šo (reformu) laiku uz savās ādas var sajust ap 7.–10. jūniju dzimušie. Arī veselības ziņā šiem Vēžiem jābūt īpaši uzmanīgiem pret sevi. Tāds kā iekšējs nemiers var būt to sirsniņās, kas pasauli ieraudzījuši ap 16.–19. jūliju.
Lai vai kā, kopējā enerģētika jūsu zodiaka zīmei nav negatīva. Tāpēc viss, kas notiek, notiks uz labu! Bērni un jaunākie ģimenes locekļi septembrī priecēs, bet oktobrī var nākties par bērniem drusku arī paraizēties. Novembrī, decembrī attiecības ar bērniem atkal priecēs. Mīlestības laukā pretēji – labāks periods būs oktobrī, bet septembris un gada nogale var nest arī kādu apbēdinājumu attiecībās.
Darba lietās septembrī būs spēcīgs „uzrāviens” – viss ies no rokas, bet oktobris kaut kā var „iebuksēt”. Arī autolietās oktobrī var nākties parisināt kādu sasāpējušu jautājumu. Dzīvē kā jau dzīvē – labais mīsies ar satraukuma brīžiem, bet emocionālākajai zīmei tas tīri labi piedien.
Galvenais, lai tuvākajiem cilvēkiem viss ir labi tad jau arī paši būsiet uz viļņa!
Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)
Zodiakālajiem karaļiem kopējā situācija labvēlīga, ja vien jūsu dzimšanas brīdī lielais vairums planētu nav sastājušās kaimiņu zīmes zonā – Jaunavā. Tad situācija vairāk var līdzināties nākošajai prognozei. Pēdējā mēneša laikā un vēl arī pašlaik, laiks diezgan dinamisks, bet labā nozīmē. Var jau būt, ka liktenis piespēlē duālas situācijas, – kaut ko labu, bet līdzsvaram kādu problēmu, kā jau dzīvē tas gadās, lai pārāk nesapriecājaties un reāli raugāties dzīvē. Var priecēt finanšu stāvoklis, kas pamazām, bet uz ilgāku laiku var kļūt pat ļoti stabils. Līdz ar to pašas varēsiet izpaust savu dāsnumu un palaist grožus nedaudz vaļīgāk. Labs laiks globālām dzīves pārmaiņām – plānojiet visu radoši. Iedvesma jūs nepametīs. Radošajam darbam labs periods. Kāda no jums var vēlēties apgūt zvaigžņu zinības – mācīties astroloģiju. Var saistīt aizvien jauni apvāršņi. Darba lietās viss ies no rokas. Tomēr dzīvē uz nenoteiktu laiku var ienākt kāds kārdinājums, noslēpums, kāda intriga, neskaidra situācija, kas nedaudz var aptumšot jūsu labo noskaņojumu. Esiet uzmanīgi – cerētais var nebūt tas, ko gaidiet! Viss var izrādīties pavisam citādi! Oktobrī un novembra sākumā var būt raizes par vai sakarā ar bērniem, jaunākajiem ģimenes locekļiem. Prāts vienkārši var būt drusku nomākts. Decembrī šīs problēmiņas pametīs. Savukārt mīlestības tematikā tieši septembris un oktobris var būt aizēnots laiks. Oktobra nogale, decembris attiecībās var būt pozitīvāks laiks, bet decembris atkal var nest zināmu spriedzi partnerībā. Darba tēmā septembrī tāds veiksmīgāks posms, bet gada nogalē vairāk būs jāpiestrādā. Arī auto tēma gada nogalē var sagādāt kādu problemātiku. Kopējā enerģētika tomēr ir par labu jūsu zodiaka zīmei.
Esiet rosīgi, aktīvi, reāli veraties dzīvē, plānojiet pamatīgas dzīves pārmaiņas, kuras noteikti nesīs aiz sevis ko labu!
Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)
Jaunavām rūpju var būt vairāk kā citām reizēm. Ne jau tā, ka tikai rūpes, būs jau arī, kas tīkams! Viss tādā kā līdzsvarā, bet ļoti dinamisks dzīves posms. Grožus atlaist nedrīkst. Jau augusts piedāvās jaunas iespējas. Septembrī kāda problemātika var it kā aizķerties kā makšķeraukla zālēs. Būs jāatpiņķerē! Nu var jau arī noraut un mēģināt likt jaunu āķi, tomēr labāk nogaidīt līdz septembra nogalei – tad jau arī aukla atraisīsies pati. Vairāk jāpiedomā pie savas veselības, nervu sistēmas stāvokļa. No kaut kā jāatsakās, lai kaut ko iegūtu. Pārmaiņas jau notiek pilnā sparā, tikai jūs jau pie tā procesa esiet pieraduši. Un nav nemaz tik traki, ja kas nopietnāks dzīvē jāreformē! Darba lietās var būt spriedze gan augustā, gan septembrī. Arī autiņi var paniķoties tieši šobrīd un nākošo mēnesi. Oktobrī, novembrī viss normās – vismaz darba un auto lietu sakarā. Decembra nogalē atkal saspringtāks laiks. Arī kāda samilzusi problēma, nopietnāks uzdevums, kas jau lika sevi manīt gada sākumā, šoruden atrisināsies. Varētu būt arī kāds sāpīgāks periods, bet visas rēta pamazām sadzīs, lai arī palēnām. Īpašuma jautājumos un finansu lietās viss labi, varētu būt pat zināmi uzlabojumi – piemēram, īpašuma iegāde. Attiecību jomā, mīlestībā saspringtāka situācija var veidoties oktobra nogalē, novembra pirmajā pusē. Gada nogale partnerībā sola veiksmīgu periodu.
Pašreiz jūsu zodiaka zīmē atrodas karmiskais ziemeļu mezgls, kas norāda uz svarīgiem dzīves uzdevumiem, kas šajā periodā būtu pildāmi. Katram jau tie saistās ar ko citu. Kā saka, pēc karmas likumiem.
Svarīgs posms jūsu dzīvē – ko sēsiet pašlaik, to pļausiet vēlākos gados!
Svari (Libra, 24.IX–23.X)
Svari nupat, nupat būs sagaidījuši savā teritorijā ienākam Lielo labvēli Jupiteru! Septembrī jau tas būs klāt! Ko tas sola jūsu zīmes pārstāvjiem! Droši vien jau kaut ko daudz un kaut ko labu!? Katrs saņems savu balvu rindas kārtībā – divu gadu garumā. Sākumā pirmās dekādes, tad otrās un visbeidzot trešās dekādes Svari. Kādam veiksies loterijā, kāds saņems mantojumu, kāds īpašumu. Katrā ziņā tuvākais periods, it īpaši pirmajā dekādē dzimušajiem varētu būt veiksmīgs. Nopietnu problēmu debesu jumā nemana. Viss būs raisāms, šķetināms bez grūtībām. Daži gan vēl saņems "sveicienus" no reformatora Plutona, kas pret jūsu zīmi veido aso stūri, bet tas vairāk attiecās uz 8., 9. un 10. datumā dzimušajiem Svariem. Kā šie sveicieni izpaudīsies – aizvien nepametīs domas par globālām, kardinālām dzīves reformām, bet kaut kādu iemeslu dēļ tās būs grūti realizēt dzīvē. Nu ko – arī jūsu pacietība tiek pārbaudīt. Arī ar veselību nevar jokoties. Ap 18. datumu dzimušos var nepamest tāda kā iekšēja spriedze, satraukums – ne jau visu laiku, bet periodiski, kā jau Svariem – viss notiek cikliski: enerģija pieplūst, norimst, aktivitāšu daudz vai nemaz utt. Mīlestības tēmā, partnerībā septembris var sist augstāku vilni, bet novembra otrā puse un decembra sākums var atpūst arī kādu emocionāli tumšāku mākoni dzīvē. Toties pašā gada nogalē atkal smaids uz lūpām un mīliet, cik uziet!
Darba lietās pāris mēnešu viss labi, bet oktobrī, novembrī tā – pa vidu. Kaut kādas problēmas darba sakarā manāmas. Decembrī atkal būsiet uz strīpas, darbi ies no rokas! Auto tehniskajam stāvoklim jāpievērš uzmanība oktobrī, novembrī. Decembrī visam jābūt kārtībā. Bērni vairāk priecēs oktobra mēnesī. Decembrī var būt arī saspīlējumi attiecībās ar jaunāko paaudzi, kādas problēmiņas.
Par iedvesmu radošajā darbā sūdzēties nevajadzēs – mūza jūs nepametīs!
Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)
Vai zināt – esiet saņēmuši visvairāk plusiņu savas zīmes prognozes sakarā! Tas taču ir lieliski – gada otra puse ritēs harmoniski un bez īpašām problēmām. Tātad – laiks ievilkt elpu! Viss jau dzīvē ir līdzsvarā, cik tad Skorpionus var apbižot?! Ja nu vienīgi kāds vilinājums, kārdinājums, izaicinājums, iekāre, kurai grūti stāvēt pretim. Jā, šajā jautājumā tomēr der apdomāties, jo cerētais var izrādīties falšs. Bet jums taču svarīga kvalitāte itin visā! Septembrī, oktobrī tā vien gribēsies sevi palutināt ar kādu jauku mīlas dēku, piedzīvojumu, kaut ko skaistu, gardu, baudāmu! Variet saņemt arī patīkamas dāvanas, pārsteigumus. Būs vēlme labi izskatīties – pašsajūtai vajadzētu būt nevainojamai! Decembra otra puse gan var drusku jūs piezemēt – mīlas lietu sakarā. Darba lietās grūtāks periods varētu būt novembris, decembris. Pašreiz darba lietās visam vajadzētu iet gludi. Arī auto lietu sakarā gada nogale var būt saspringtāka – laikam jau tāpēc ka tehnisko apskašu periods. Oktobrī, novembrī vairāk laika jāveltī bērniem. Ap šo laiku labi veiksies līgumu parakstīšanā, jaunu kontaktu izveidē. Vairāk komunicēsiet ar apkārtējiem. Varētu būt arī kāds veiksmīgs pirkšanas, pārdošanas darījums. Finanšu laukā stabilitāte garantēta. Variet elpot mierīgi. Visa kā būs gana. Veselība normas robežās, varbūt pat ar jūtamiem uzlabojumiem. Karmiskie rādītāji normās – labvēlīgi. Radošajiem Skorpioniem tikai radīt un radīt, kamēr labvēlīgs tam laiks. Ezoteriķiem, dziedniekiem, psihologiem, terapeitiem, vēsturniekiem, dabas mīļiem labs laiks pētīt un domāt, analizēt un prātot, dziedināt un burties! Arī globālām dzīves reformām piemērots periods. Šķēršļu zonu nemana.
Nu ko, teiksiet – viss notiek, nav pamata gausties – tik uz priekšu!
Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)
Labā ziņa ir tā, ka lielais ierobežotājs Saturns, kas pašlaik pa Strēlnieka teritoriju „staigā”, atgriezies savā normālā kustībā un diezgan steidzīgi virzīsies pa jūsu teritoriju uz priekšu. Tomēr šajā savā ceļā tas var arī aizskart tur esošās planētas, veidojot dažādas, ne īpaši tīkams situācijas dzīvē. Visticamāk, ka tie, kas jau saņēmuši dažas mācību stundas šī gada sākumā, atkal var sastapties ar līdzīgām situācijām, ierobežojumiem, zaudējumiem, tikai šoreiz būs tāds kā situācijas risinājums. Grūtību mezgls raisīsies. Gada nogalē grūtāks posms var sākties tiem, kas dzimuši ap padsmitajiem decembra datumiem, jo stingrais skolotājs būs iesoļojis Strēlnieka zīmes trešajā dekādē. Ar ko jārēķinās? Ar kādu zaudējumu, kādu grūtāku posmu veselības, attiecību vai finanšu sakarā. Kas nu kuram – atkal jau jāteic, katram pēc nopelniem. Kādu var uzrunāt pārbaudītāji, kontrolējošās struktūras, kādam kāds tiesu process var būt priekšā. Katrā ziņā, kopējā enerģētika vēl nav viegla.
Arī pašlaik – augusts, septembris vēl solās būt diezgan sarežģīti mēneši. Sākot ar oktobri, vairāki mezgli var raisīties, problemātika atkāpties.
Līdz pat septembra nogalei vēl finanšu jautājums var klibot. No oktobra atkal būsiet uz viļņa. Finanšu problēmām vajadzētu atkāpties, pie tam uz krietnu laika periodu.
Pašlaik arī attiecībās, mīlestības sakarā var būt kādas intrigas, noslēpumi, šaubas, neskaidrību periods. Oktobris un novembris partnerattiecībās solās būt daudz jaukāks periods. Darba lietās visam vajadzētu būt normas robežās. Auto lietās arī visam vajadzētu ritēt gludi. Ar veselību – nu tā, tā. Dažam pavisam grūti, dažam ciešami, dažs nejūt nekādu ierobežojumu. Lūkojiet paši – kādai kategorijai sevi pieskaitīt!
Tādas prognozes sakarā laikam jau nekas cits neatliek kā ķerties pie sava drauga – optimisma un humora dzirksts – tā palīdzēs visā!
Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)
Jāteic, ka kopējā enerģētika Mežāžiem ir pat ļoti labvēlīga. Visiepriecinošākais ir tas, ka darba lietās visam jābūt vislabākajā kārtībā – viss ies no rokas, darba būs daudz un šajā ziņā gūsiet apmierinājumu. Un tas nav teikts tāpēc, ka šī tēma jums tomēr ir viena no svarīgākajām, bet gan tāpēc, ka darba planēta Marss šajos mēnešos jums ir ļoti labvēlīga. Kā ies jaunajā gadā, par to tad lūkosim vēlāk, bet šī gada nogale karjerā, darbā būs veiksmīga. Nedaudz bažas rada finanšu planēta Jupiters no septembra nogales uz ilgāku laiku viesosies Svaru zīmē, bet tas nozīmē, ka finanšu un īpašumu jautājumos labākais laiks būs jau aiz muguras. Gan jau tas neattiecas uz visiem Mežāžiem, bet kāda daļa to jutīs. Tāpēc naudas jautājumos esiet aizvien pieticīgāki un tuvākajos gados pārāk neizšķērdējiet līdzekļus, esiet taupīgāki, bet ko nu ola visu mācīs – paši esiet labākie ekonomisti visu zodiaka zīmju vidū! No jums vēl pārējiem būs mācīties! Gan jau ir veikti uzkrājumi, kas var līdzēt tiem, kam nedaudz jostas būs jāsavelk. Veselība vairāk liks manīt sevi tiem, kas dzimuši ap 6.–9.janvāri. Satraukums, tāds kā iekšējs nemiers var vadīt tos, kas dzimuši ap 14.–16.janvāri. Nemiers, stress var parādīties periodiski, tādiem kā impulsiem – uznākt un pāriet. Pašlaik – augusta mēnesis – tīri jauks, nekāda vaina. Arī septembris solās būt samērā harmonisks laika periods. Daudz rūpju kā vienmēr mācību gadu uzsākot, bet tas nav pamats uztraukumam. Globālu problēmu neredz, ja vien kāda no jūsu dzimšanas planētām nav pamanījusies būt Strēlnieka teritorijā, tad gan var palasīt iepriekšējo prognozi – Strēlniekiem. Kārdinājumu un neskaidru situāciju no kurām būtu jāuzmanās – nebūs. Mīlestības tematikā kāds mākonis var būt ap septembri, bet gada nogale attiecībās ideāls laiks. It īpaši decembrī būs vēlēšanās sevi palutināt, sapucēties, pabaudīt, atpūsties, saņemt kādu uzmanības apliecinājumu, dāvanu, prēmiju utt. Kaut arī septembrī var tikt risināti kādi nopietni jautājumi bērnu izglītības sakarā, viss atrisināsies par labu jums un galu galā visi būs apmierināti. Oktobris var nest tādu kā nelielu spriedzes sajūtu, satraukumu, bet tie būs ātri pārejoši. Radošajiem Mežāžiem zaļā gaisma – darbosieties uz nebēdu! Mūza būs jūsu sabiedrotā arī gada nogalē. Variet apmeklēt auto kursus, iegādāties spēkratus. Tie darbosies nevainojami. Tikai atcerieties, ko kopējā, lielajā prognozē rakstīju par septembra enerģētiku.
Uzņemties aizvien jaunas grūtības, aizvien jaunu šķēršļu pārvarēšana – tas ir jūsu īstenās labsajūtas avots! Lai cik dīvaini tas arī neizklausītos.
Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)
Neskatoties uz mainīgo mākoņu daudzumu virs galvām reālajā dzīvē – enerģētiski jūsu debesis ir skaidras. Nekādu lielu ierobežojumu nemana. Vēl jo vairāk – ir iepriecinoša vēsts! Finanšu valdnieks Jupiters uz pāris gadiem būs jums īpaši labvēlīgs. Jau septembrī tas pārvietosies no Jaunavas uz Svariem, kas pēc savas enerģētikas – stihijas jums ir draudzīgā gaisa zīme. Tāpēc variet realizēt drošākus pasākumus, kuru rezultātā jūsu ienākumiem vajadzētu uzlaboties. Arī ar īpašumiem saistītie darījumi varētu veikties daudz labāk tieši tuvākajos gados. Kā tad ies jūsu sāpīgākajā – attiecību jautājumā? Venēra, mīlestības planēta, jaukus brīžus sola septembrī, kad variet sajust tādu kā pacēlumu šajā sakarā. Oktobrī atkal nedaudz spriedze partnerībā, bet pašā gada nogalē – decembrī – var pārņemt īpaša taureņu sajūta sirds apvidū. Kas zina – varbūt tas būs kas nopietns? Kārdinājumu jau netrūks. Lilita Skorpiona zīmē var īpaši vilināt, maldināt, likt cerēt, ilgoties, piedzīvot kaisli un spēcīgas jūtas. Tomēr – viss kārtīgi jāizvērtē, jo var būt zemūdens akmeņi, kurus sākumā nemaniet. Visintensīvākais darba periods varētu būt novembra otrā puse-decembra pirmā puse, kad pats ugunīgais Marss šķērsos jūsu zīmi un aktivizēs jūsu planētas. Tas var būt dinamisks periods visādā ziņā – gan darbā, gan darījumu, izbraukumu sakarā. Tās var būt rūpes par saviem spēkratiem. Varbūt kāds no jums beidzot varēs atļauties tā iegādi vai nomaiņu. Droši – jūs jau sen to esat pelnījuši!
Veselība – kopumā jau viss labi, tomēr – it kā nepamanāmi cēloņi var izraisīt kādu saslimšanu – diagnozes grūti nosakāmas. Iemesli varētu būt arī psiholoģiska rakstura – stress, atbildība, pienākumi. Ik pa laikam dāvājiet sev atpūtu, nepārslogojiet sevi – visu laiku cilvēks nevar būt uzvilkts.
Agri vai vēlu iestājās pārdegšanas sindroms. Lieciet to aiz auss un atstājiet laiku arī baudām, atpūtai, relaksācijai!
Zivis (Pisces, 20.II–20.III)
Ak, mani mīļie bēdu brāļi un māsas! Kā man gribētos jums uzrakstīt ko jauku un tīkamu! Tomēr tuvākais periods vēl nesola īpašu labvēlību Zivtiņām. Dažnedažādi pārbaudījumi – kādi nu kuram. Atliek apbruņoties ar pacietību, emocionāli psiholoģisko izturību. Pamazām jau notikumu virkne raisīsies un labā ziņa ir tā, ka tām Zivtiņām, kas grūtākus laikus jau šogad ir piedzīvojušas, rudens pusē problēmu saites var raisīties. Tomēr jārēķinās ar vēl vienu grūto posmu – ap oktobri, novembri, varbūt arī decembri. Kādai grūtību laiks vēl tikai priekšā nākamajā gadā. Tas varētu būt sarežģītāks marta viduča Zivīm. Pārējās jau varēs uzelpot. Veselība jāsaudzē, par to jāparūpējas. Var kaut ko zaudēt, iespējams, no kaut kā jāatsakās. Var pastiprināties vientulības, vecuma sajūta. Nu nekas, gan jau izpeldēsim no šī problēmu gūsta! Pamazām un pacietīgi, bez straujiem izrāvieniem. Viss nostabilizēsies ar laiku. Labā ziņa skar īpašuma un finansu tēmu – beidzot varēsiet realizēt to, ko esiet iecerējuši jau pirms krietna laika. Sākot ar septembra otro pusīti, tuvākos gadus finanšu tēma tikai priecēs. Galvenais pašiem iemācīties būt taupīgākiem, pareizi sabalansēt budžetu, neiestigt kredītu saistības, ka Zivīm ir tik ļoti raksturīgi. Mācieties no kļūdām un vecās problēmas zudīs tālēs zilajās.
Vēl septembris var radīt kādu problemātiku – „iebuksēt” kādu darījumu, vienošanās, pirkšanas, pārdošanas jautājumu, jo būs divu nedēļu garais čika laiks. Septembra otrajā pusē, visam vajadzētu atrisināties. Kārdinājumi un intrigas jūs netraucēs – ja nu kādu, pavisam nedaudz. Intuīcija būs lieliska, tikai prātošana drusku to būs nomākusi. Mīlestības tematikā labāks periods varētu būt septembra nogale, oktobris. Bērnu dēļ satraukumu laiks varētu atbilst septembra rūpēm. Karmiskā tematika – diezgan nopietna. Viss, kas notiek pašlaik jūsu dzīvēs, tas viss ir saistīts ar karmiskajiem parādiem un uzdevumiem šajā inkarnācijā. Skan nopietni. Tāpēc atbildīgi darbojaties, esiet pacietīgi un raisiet mezglu pa mezglam.
Izmantojiet sirdsgudrību un viedumu, tā ir jūsu lielākā bagātība!
Cienījamie lasītāji, atgādinu, ka kopējās prognozes ir tikai ļoti aptuvenas, tāpēc neuztveriet tās kā neapgāžamu faktu! Lai noskaidrotu savu tuvākā perioda precīzo prognozi, rakstiet personīgi astrocentrs@inbox.lv vai zvaniet uz t.nr.: (+371) 22027839, – sagatavošu individuāli tās tieši priekš jums! Jāiesūta savi dzimšanas dati ar precīzu dzimšanas laiku (ja nav zināms, var arī bez tā) un dzimšanas vietu, norādot pilsētu.

Ar cieņu – astroloģe Ilze Reiha (Astrocentrs)

Ievērībai!
Intensīvo astroloģijas kursu astroloģes Ilzes Reihas vadībā būs iespējams apgūt sākot no septembra. Plašāka informācija pieejama ŠEIT.

Tev jābūt autorizētam,
" Mirklis, kad tu jūti, ka tas cilvēks ir tavs, ka viņš ir tuvinieks, un ka tu esi viņa, – tad pazūd egoisms, pazūd bailes. Tas, ka spēj redzēt vienkāršo, īsto cilvēcību citos – vienkāršo, īsto, dzīvo cilvēku – ar acīm, ar kustībām, ar augumu – un ka tu vari būt ar viņu kopā šajā mirklī, darīt kaut ko, vēlēties... Galvenais, lai sajūta nāk no sirds. Un tas ir visskaistākais."
/ Ieva Akuratere /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv