Express prognoze septembrim no Astrocentra!

Drukāt

Vasara turpina notikt! Un tas priecē visvairāk! Baudām septembri, nesteidzīgi darbojoties! Dārzā ziedi sāk savu otro vai trešo ziedēšanu! Jauki-krāšņums dabā nezūd un vasaras sajūta līdz ar to arī!

Lai arī atrodamies enerģētiski sarežģītā posmā, kad viens aptumsums mijas ar otru un ir lielā čika laiks, dzīve jau tāpēc neapstājas! Katrs „tīram” savu karmu –kā nu kuram tas paredzēts! Kādam dzīve var sākt samezgloties, kādam mezgli beidzot raisīsies! Situācijas var atkārtoties-pat ikdienas sīkumos pamanīsiet to, ka šādas tādas lietiņas „ar pirmo” neizdosies. Labā ziņa ir tāda, ka septembra nogalē visam vajadzētu atkal ieiet savās sliedēs! Tātad, vēl nedaudz pacietības!

Express prognoze septembrim no Astrocentra!

Auns.

Spriedze var drusku pieaugt, it īpaši finansu un attiecību jomā. Tomēr nopietnas problēmas tas neradīs.

Vērsis.

Viss normas robežās, es pat teiktu-cerība kaut ko veiksmīgi atrisināt! Variet tikt pie kāda lielāka pirkuma.

Dvīņi.

Lai arī kopumā vēl tāds neziņas un šaubu posms, spriedze sāks izzust, jutīsieties stabilāk, it īpaši finansu sakarā.

Vēzis.

Rūpju daudz, varbūt par daudz. Spriedze sakāpinās-esiet pacietīgi, pārmaiņas prasīs laiku.

Lauva.

Kārdinājumu netrūks, kāds raustīs aiz kreisā pleca. Viss notiks par labu jums, lielu problēmu nemana.

Jaunava.

Drusku varēsiet ievilkt elpu, spriedze mazināsies, lai arī nepavisam. Vēl kādu laiku enerģētika var būs saspringta. Finansu jautājumi tiks atrisināti.

Svari.

Dinamisks laiks, veiksmes laiks. Jums iedegsies zaļā gaisma-izmantojiet to. Iespēja tikt pie prāvākas naudas summas vai īpašuma. Attiecībās uzplaukums.

Skorpions.

Ai, ai-kārdinājumu laiks klāt! Visādi citādi-tā nekas. Varētu teikt , ka pat ļoti labs posms. Naudiņš turas, veiksme nepamet, sirdis pukst!

Strēlnieks.

Atkal te dur un sāp! Nu nekas, drīz pāries. Vēl nedaudz pacietības .Toties naudas un īpašuma jautājumi sāk raisīties. Ilgāku laiku par maciņa saturu vairs nebūs jāuztraucas!

Mežāzis.

Tuvākā mēneša laikā nedaudz saspringtāks posms- izdevumu vairāk kā ienākumu, jāpieķeras saviem kraukļa krājumiem, bet neko darīt. Labi, ka tādi ir! Nestrīdaties ar mīļajiem!

Ūdensvīrs.

Es pat teiktu-lielisks periods! Veiksme būs jūsu sabiedrotā-izmantojiet to! Jutīsiet spēku kaulos, naudu makā un mīlestību sirdī!

Zivis.

Variet iznirt no saviem ūdens dziļumiem un beidzot ievilkt gaisu! Spriedze pamazām atlaiž! It īpaši jutīsiet to finansu un īpašuma lietās! Tomēr kādu vēl var skart arī nopietnāka problēma.

Kā vienmēr, atgādinu, ka precīzas prognozes ir tikai individuāli katram atsevišķi sagatavotās!

Individuālās konsultācijas Skype, klātienē(Rīga, Auce u.c. pilsētās pēc vienošanās), e-pastā. Lekcijas, semināri, kursi( pašreiz komplektējas grupas Rīga, Saldus, Tukums).

Kontakti:
astroloģe Ilze Reiha
Tel. Nr. 22027839
e-pasts: astrocentrs@inbox.lv
Skype: astrocentrs

Tev jābūt autorizētam,


" Kamēr uzskatām sevi par dieviem, visu varošiem, nekādas dzīvības mūsos nebūs. Bet, tiklīdz atzīstam savu nevarību, bezspēcību, mēs kļūstam kā atvērti ziedi, ko Dievs piepilda ar savu dzīvību, prieku, drosmi un mieru. Kamēr plosāmies paši sevī, mēs nekur tālu netiekam."
/ Andrejs Mediņš /

Http://www.RezervesDALAS24.Lv