Praktiskās astroloģijas kursi iesācējiem

Drukāt

Profesionāls astrologs Ilze Reiha aicina apgūt trīs mēnešu, pirmā līmeņa intensīvo kursu astroloģijā, ar iespēju turpināt mācības arī 2. līmeņa kursos padziļināti, papildinot zināšanas ar dažādām astroloģijas metodēm un praktiskajām nodarbībām.

Praktiskās astroloģijas kursi iesācējiem

Nodarbības notiks katru piektdienu (sestdienu vai svētdienu) minētajā laikā ar pusdienas laiku līdz 40 min. Pavisam kopā mācīsimies vienpadsmit pilnas mācību dienas. Mācīsimies intensīvi no pašiem astroloģijas pamatiem, līdz pat personīgā horoskopa interpretācijai kursa nobeigumā.

Līdzi ņemam labu garastāvokli un vēlmi izzināt pasaules lielos noslēpumus!

Pieteikšanās, savlaicīga! Vietu skaits grupā ierobežots!
tel. 22027839 un e-pastā: astrocentrs@inbox.lv vai www.draugiem.lv/profilā.
(Sīkāk par sertifikātu, programmu un praktiskajiem materiāliem, vēlamo literatūru, kas būs nepieciešami darba procesā, jautājiet, izsūtīšu informāciju katram personīgi.)

Pirmā līmeņa kursus jau sekmīgi pabeigušas 6 grupas, otro līmeni apguvušas 2 grupas!
Apmaksa EUR 30.00, par vienu pilnu apmācību dienu. (Kopējā summa EUR 330.00 jāapmaksā viss kurss, neskatoties uz apmeklēto dienu skaitu, jo programma tiks apgūta pilnībā.)

Pirmā iemaksa EUR 15.00 tiek veikta kā garantija pieteikumam un tiks ieskaitīta kopējā summā.

Kursu norises vieta un laiks:
Rīgā (piektdienās no 7. oktobra, plkst. 11.00–17.00);

Tukumā (svētdienās no 16. oktobra, plkst. 13.00–19.00).

Uz tikšanos!
Ar cieņu: astroloģe Ilze Reiha

Tev jābūt autorizētam,
" Mirklis, kad tu jūti, ka tas cilvēks ir tavs, ka viņš ir tuvinieks, un ka tu esi viņa, – tad pazūd egoisms, pazūd bailes. Tas, ka spēj redzēt vienkāršo, īsto cilvēcību citos – vienkāršo, īsto, dzīvo cilvēku – ar acīm, ar kustībām, ar augumu – un ka tu vari būt ar viņu kopā šajā mirklī, darīt kaut ko, vēlēties... Galvenais, lai sajūta nāk no sirds. Un tas ir visskaistākais."
/ Ieva Akuratere /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv