Nedēļas horoskops (6-12. janvāris) no astroloģes Initas Dilānes sadarbībā ar astrologi.lv

Drukāt

Lasi astroloģes Initas Dilānes nedēļas horoskopu katrai zodiaka zīmei un iedvesmojies jaunai nedēļai.

Nedēļas horoskops (6-12. janvāris) no astroloģes Initas Dilānes sadarbībā ar astrologi.lv

Auns

Brīvdienās prieku sagādās vērtīgs ieguvums. Atbalsts no līdzcilvēku puses radīs vēl lielāku pārliecību par savu talantu veiksmīgu realizēšanu. Darba vietā ļaušanās jaunam izaicinājumam tiks atzinīgi novērtēta.
Vērsis

Nedēļas nogalē pievēršanās sava projekta realizēšanai radīs gandarījuma sajūtu. Apzināšanās, ka veiksme beidzot ir klātesoša ļaus paveikt vēl vairāk nekā ieplānots. Harmoniskākas kļūs attiecības ar ģimenes locekļiem.


Dvīņi

Sajūta, ka kādam esi parādā kā tāda sniega bumba velsies aizvien lielāka un lielāka, līdz brīdim, kamēr pats to apzināsies. Nedēļas vidū tiks izvērtēts izdevīgs sadarbības piedāvājums. Ieklausies savās sajūtās!


Vēzis

Jauns pavērsiens profesionālajā jomā mudinās pieņemt radikālu lēmumu. Rūpīgāk tiks izvērtētas prioritātes. Partnerattiecībās katra jūtīgāka stīga var radīt virkni emociju. Nedēļas vidū gaidāmi papildu ienākumi.


Lauva

Vairāk darba pienākumu nekā parasti mēdz būt tavā ikdienā radīs milzum atbildības izjūtu. Jaunas idejas radīsies saistībā ar kādu projektu, ko gribēsi realizēt pēc iespējas ātrāk. Patīkami notikumi ģimenē.


Jaunava

Pievēršanās jaunām aktivitātēm uzlabos gan pašsajūtu, gan sakārtos daudzās domas. Attiecībās ar līdzcilvēkiem atzinīgi tiks novērtēts tas, ko darāt viņu labā. Tiks apsvērta iespēja par jaunu zināšanu apguvi.
Svari

Sarežģītāka var kļūt saprašanās ar ģimenes locekļiem, jo var pārņemt sajūta, ka netiec pietiekami novērtēts. Dzīvesvietas pilnveidošanas darbi var pasīt ne mazums fiziskā spēka resursu. Darba vietā- jauni izaicinājumi.


Skorpions

Brīvdienās saņemtās pozitīvās ziņas mudinās mainīt ierasto plānu ritējumu. Spraigāka un aktīvāka ikdienas dzīve mudinās paveikt pat tos darbus, kuriem līdz šim neatlika laika. Atceries, jo vairāk darāmā, jo vairāk vari izdarīt.


Strēlnieks

Patīkami pavērsieni darba vietā ļaus piepildīt sen kāroto sapni. Attiecībās ar līdzcilvēkiem izkristalizēsies patiesās vērtības. Nedēļas vidū tiks piedāvāta iespēja piedalīties kādā nozīmīgā pasākumā.


Mežāzis

Acīmredzami pieaugs tēriņu apjoms. Nedēļas vidū, vēlme sevi palutināt var izmaksāt vairāk nekā esat plānojis. Partnerattiecībās, izejot pārbaudījumu labirintu, tiks pieņemts nozīmīgs lēmums, kas var pārsteigt sevi pašu.


Ūdensvīrs

Uzlabosies attiecības ar ģimenes locekļiem. Vēlme pilnveidot savu dzīves telpu var kļūt par realitāti. Profesionālajā jomā, efektīvi liekot lietā savas jaunapgūtās prasmes, spēsiet parādīt savas prasmes no vislabākās puses.


Zivis

Brīvdienās ļaujoties jautrai ballītei, piedzīvosi daudz pozitīvas izjūtas. Jaunas iepazīšanas pavērs jaunas iespējas tavā profesionālajā darbībā. Papildu ienākumus gūsi, pieņemot vēl nebijušu izaicinājumu.


Astroloģe Inita Dilāne

Konsultācijas:
Uz konsultāciju (klātienē vai rakstiskā veidā) var pieteikties: inita.dilane@inbox.lv.

Prognoze publicēta sadarbībā ar www.astrologi.lv.

Astrologa Kristapa Baņķa padomi, kā pareizi lasīt astroloģiskās prognozes

Tev jābūt autorizētam,
" Mirklis, kad tu jūti, ka tas cilvēks ir tavs, ka viņš ir tuvinieks, un ka tu esi viņa, – tad pazūd egoisms, pazūd bailes. Tas, ka spēj redzēt vienkāršo, īsto cilvēcību citos – vienkāršo, īsto, dzīvo cilvēku – ar acīm, ar kustībām, ar augumu – un ka tu vari būt ar viņu kopā šajā mirklī, darīt kaut ko, vēlēties... Galvenais, lai sajūta nāk no sirds. Un tas ir visskaistākais."
/ Ieva Akuratere /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv