Praktiskā Astroloģija septembrī pārskata vasaras ražu

Drukāt

Septembris ir mēnesis, kad izvērtējam to, kas paveikts. Mazi un lieli cilvēki sēžas skolas solā, lai apgūtu zinības. Savukārt tie, kuri interesējas par astroloģiju, līdz 22. septembrim plāno dzīvot mierīgi un nesteidzīgi.

Praktiskā Astroloģija septembrī pārskata vasaras ražu

Septembris ir arī aptumsumu laiks. Saule un Mēness ir debesu spīdekļi, kurus mēs varam ne vien redzēt, bet arī sajust to ietekmi uz mūsu fizisko un emocionālo pašsajūtu. Sertificēti astrologi Gaļina Svedberga un Aleksandrs Sokolovs iesaka, kā pavadīt Saules un Mēness aptumsumus.

Tiesa redz likumus un notikumu un nospriež, kā vajag, bet noslogotības dēļ nevar iedziļināties. Mediācijā var izprast un izteikt cilvēku intereses, tā ir vajadzīga visur, kur nepieciešama vienošanās. Mediatores Lolita Strode un Viktorija Portere sniedz noderīgus padomus strīdu risināšanā.

Zvaigžņotās debesis saistījušas cilvēkus jau kopš sirmas senatnes. Ne tikai skaistuma un noslēpumainības, bet arī praktisku iemeslu dēļ, jo zināšanas par debesu spīdekļiem ļāva noteikt gadalaikus un gada garumu. Gadiem ritot, cilvēks spējis arvien tālāk ielūkoties aiz apvāršņa un paplašināt savas zināšanas par to, kas slēpjas Visuma dzīlēs. Praktiskā Astroloģija viesojas pie Ginteru ģimenes, kam pieder viens no lielākajiem teleskopiem Latvijā.
Izzinām. Dvīņi astroloģijā, kultūrā un reliģijā. Dvīņi simboliski ir pārejas laiks, kad no vecā un zināmā rodas kas jauns, kurš vēl nav iepazīts un saprasts. Tāpat tiek uzskatīts, ka Dvīņiem bieži piemīt pārdabisks spēks, tāpēc dažādos laikos un tradīcijās viņi tiek saistīti ar dzīvības radīšanu un likumsakarību izveidošanu.

Vēsture un personības. Rasputins – svētais šarlatāns un izvirtulis Krievijas cara galmā. Daļa sabiedrības, ieskaitot carieni Aleksandru Fjodorovnu, viņā saskatīja svētu, ar dziednieka un pareģa spējām apveltītu vīru, bet netrūka arī to, kuri viņu uzskatīja par neaptēstu un parupju lauķi – dzīves baudītāju, kuram palaimējies izvilkt laimīgo lozi, iekļūstot cara galmā un maksimāli izmantojot radušās iespējas.

Ja aktuāla ir sirdslietu tēma, tad noderēs publikācija par astroloģisko stihiju saderību. Autobraucēji var izskaitļot savas mašīnas raksturu. Un, kā vienmēr, uz 4 lapām ir ērti izņemami un lietojami dzīvesveida kalendāri un horoskopi.

Tev jābūt autorizētam,
" Mirklis, kad tu jūti, ka tas cilvēks ir tavs, ka viņš ir tuvinieks, un ka tu esi viņa, – tad pazūd egoisms, pazūd bailes. Tas, ka spēj redzēt vienkāršo, īsto cilvēcību citos – vienkāršo, īsto, dzīvo cilvēku – ar acīm, ar kustībām, ar augumu – un ka tu vari būt ar viņu kopā šajā mirklī, darīt kaut ko, vēlēties... Galvenais, lai sajūta nāk no sirds. Un tas ir visskaistākais."
/ Ieva Akuratere /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv