Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:358, Did:0, useCase: 0

28.decembra dienas akmens- SAFĪRS

Drukāt

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

28.decembra dienas akmens- SAFĪRS

Dienas akmens- SAFĪRS

Pēdējo dienu enerģijas kļūst noteiktas un stabilas. Var saprast sevi un savas jūtas, piešķirt tām noteiktību, gudri atzīt, nolemt nostabilizēt.

Sākam sajust reālu atvieglojumu. Kaut kas beidzot atlaists, taču viss smagums vēl nav zudis. Jūtīgāki cilvēki sajutīs izplatījuma emocionālās svārstības.

Bieži vien tas notiek tad, kad iekšējās prasības neatbilst ārējiem procesiem un notikumiem. Iekšējās prasības parasti šai virzienā netiek noteiktas, tās eksistē, taču vēl nav godīgi atzītas.

Laiks, kas veltīts sev, palīdzēs noteikt savus patiesos mērķus un iekšējā stāvokļa prasības, kā arī piekoriģēt tās atbilstoši ārējām izpausmēm. SAFĪRS palīdzēs to paveikt mierīgi un gudri, pamatīgi un noteikti. Ar SAFĪRA palīdzību var tikt pieņemti svarīgi lēmumi un izdarīti pamatsecinājumi. Ak, dažreiz tie var būt pat ļoti kardināli- tādi, kas maina iekšējos dzīves pamatnosacījumus.

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva

Tev jābūt autorizētam,