Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:358, Did:0, useCase: 0

17.decembra dienas akmens- PIROPS, GRANĀTS

Drukāt

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

17.decembra dienas akmens- PIROPS, GRANĀTS

Dienas akmens- PIROPS, GRANĀTS

Dienas enerģijas var būt ambiciozas un likt rūpēties par mīļajiem cilvēkiem. Arī rūpes mēdz būt ambiciozas.

Daudziem gribēsies spozmes un skaistuma, glamūra un aplidošanas. Ne visi gan to saņems.

Iniciatīva pāros var pāriet no viena partnera pie otra kā ceļojošais vimpelis. Daudzi saņems reālas dāvanas.

Šodienas enerģijās labi atpūsties skaļi un grezni, aktīvi un kaislīgi, jautri un neaizmirstami. Mīlošajiem pāriem dienas akcenti jāliek uz baudām. Visām zemes baudām!

GRANĀTS palīdzēs sajust savu mīlas spēku un varu pār partneri, saņemt ne mazāk kaislīgu atbildi. Tas iedvesmos un liks saņemt baudījumu no vienkāršas cilvēciskas dzīves. Portāla laiks ienesīs jaunas enerģijas cau dzīves jaukumiem.

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva

Tev jābūt autorizētam,