Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:358, Did:0, useCase: 0

15.decembra dienas akmens- PĒRLES

Drukāt

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

15.decembra dienas akmens- PĒRLES

Dienas akmens- PĒRLES

PĒRLES daudzi uzskata par asarām, taču mēdz būt arī prieka asaras. PĒRĻU enerģija- tā vienmēr ir tīrība un attīrīšanās. Daudz kas šodien attīrīsies un taps skaidrāks. Kaut kādas šaubas, maldi un notikumi atradīs savu īsto vietu.

Dienas enerģijas var kļūt pamanāmas un pamācošas. Nonāks nost uzaugušais netīrumu slānis. Paliks tikai tas, kas vērtīgs un katram vajadzīgāks.

Diena aicina mirdzēt un gozēties savā mirdzumā. Kādu tas var tracināt, taču tā ir viņa rūpe. Jūs atrodaties savā dabīgajā plūsmā, kad var neizlikties, būt pats un baudīt savu esību. Bet ārpasaule var vērot, apbrīnot vai novērsties.

Diena radīs aizsargātības sajūtu. Un tas, pateicoties ģimenei, draugiem un citiem palīgiem. Izrādiet arī paši par kādu rūpes.

PĒRLES palīdzēs!

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva

Tev jābūt autorizētam,