9.janvāra dienas akmens- CITRĪNS

Drukāt

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

9.janvāra dienas akmens- CITRĪNS

Dienas akmens- CITRĪNS

Dienas enerģijas var gribēt iedzīt jūsu laiku. Taču steiga var radīt dažādus šķēršļus. Tāpēc šodien labāk nesteigties, bet censties iekļauties plūsmā, uzticēties tai un sev.

Komunikācija ar citiem cilvēkiem var būt dzīva un patīkama, bet virzīt lietas uz priekšu tas nepalīdzēs.

Toties vēlmju kaleidoskops var katru brīdi atgādināt par savu dzīvi un dzīves priekiem. Būs vēlēšanās dzīvot priecīgi, kaut arī, iespējams, vēlēšanās var nesakrist ar iespējām. Tas gan tikai vairos vēlmes, tiks meklēti vainīgie un tie, kas traucē piepildīties vēlmēm. Tomēr nesteidzieties ar apvainokjumiem, vienkārši mainiet vēlmes!

Esiet uzmanīgi ar papīriem un svarīgu jautājumu risināšanu.

CITRĪNS sasildīs, atgādinās par vasaru un kalt plānus vasarai. Ak, sapņi par nākotni!

Bet vēlmes atgriež tagadnē.

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva

Tev jābūt autorizētam,


" Kas notiktu, ja visi tie daudzie simti tūkstoši latviešu, kuri izklīda kopš 1990. gada, pēkšņi atgrieztos atpakaļ? Atgrieztos ar visām savām zināšanām un jauno pieredzi. Bail iedomāties, jo kas tad notiktu ar visām tām mūsu vietējām pelēcībām valsts pārvaldē un politikā? Viņiem taču tā būtu milzu traģēdija."

/ Alvis Hermanis /

Http://www.RezervesDALAS24.Lv