Ja trūkst enerģijas, palīdzēs SERDOLIKS

Drukāt

Aukstajā gadalaikā, kad nav spēka pamosties un piecelties no siltās gultas, bet aiz loga viss pelēks un drūms, aktuāla būs SERDOLIKA palīdzība.

Ja trūkst enerģijas, palīdzēs SERDOLIKS

SERDOLIKS likvidēs visus enerģijas trūkuma un spēku izsīkuma simptomus. Labākā vieta, kur to novietot, ir naba. Arī krelles un citas rotaslietas no serdolika būs lielisks palīgs veselībai.

Taču sievišķo sfēru vislabāk nostabilizēt caur nabu. Tādējādi iedarbība notiks uz otrās čakras zonu. Lai SERDOLIKS labāk turētos klāt, varat to pie nabas pielīmēt ar plāksteri. Tikai jāatceras, ka akmens nedrīkst būt liels un apstrādāts. Vislabāk derēs nabas bedrītes lieluma akmentiņš košā krāsā.

SEDOLIKS būs ideāls palīgs pie hipotonijas un depresijas simptomiem.

SERDOLIKS enerģētiski uzlādēs, kad pēc saaukstēšanās saslimšanām trūkst dzīvības enerģijas, ir novājināta gremošanas sistēma, trūkst radošās domas, negribas tuvību, viss tracina un rada spriedzi, ir nogurums no dzīves. Stāvoklis, kas pieMEklē daudzus cilvēkus gada aukstajos mēnešos.

Nēsāt SERDOLIKU var visu dienu, uz nakti gan labāk to noņemt. Noteikti regulāri mazgājiet savu akmentiņu tekošā ūdenī un veiciet tam enerģētisko attīrīšanu.

SERDOLIKS ir piemērots gan vīriešiem, gan sievietēm.

Steidzamos gadījumos tas būs lielisks palīgs!Šī gan ir tikai viena SERDOLIKA iespēju šķautne. Ir arī citas , par kurām runāsim citās reizēs.Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva

Ieskaties! Tas var noderēt!

Apgāda Zvaigzne ABC izdotajā grāmatā "Akmeņu dziednieciskās un maģiskās īpašības" apkopota informācija par vairāk nekā 120 iežiem un minerāliem.

Ziņas par katra akmens krāsu, izplatību, atbilstošo stihijas elementu, numeroloģisko skaitli, čakru un zodiaka zīmi.

Katra akmens ietekme uz cilvēka dzīvi visos līmeņos – fiziskajā, emocionālajā, mentālajā un garīgajā.

Ieteikumi akmeņu izmantošanai dziedniecībā.

Informācija par dažādu akmeņu saderību un mijiedarbību.

Padomi par akmeņu enerģētisko attīrīšanu.

Itin visam, pat šķietami nedzīvajiem kristāliem piemīt vibrācijas. Tādēļ, pareizi izmantojot akmeņus, varam harmonizēt savus enerģētiskos centrus un lauku, izvairīties no dažādu slimību parādīšanās fiziskā ķermeņa līmenī un atveseļoties. Ar Modra Trompeta metafizisko ceļvedi iemācīsieties izmantot akmeņu dziedinošās īpašības savai izaugsmei un garīgajai attīstībai.

Tev jābūt autorizētam,
" Mirklis, kad tu jūti, ka tas cilvēks ir tavs, ka viņš ir tuvinieks, un ka tu esi viņa, – tad pazūd egoisms, pazūd bailes. Tas, ka spēj redzēt vienkāršo, īsto cilvēcību citos – vienkāršo, īsto, dzīvo cilvēku – ar acīm, ar kustībām, ar augumu – un ka tu vari būt ar viņu kopā šajā mirklī, darīt kaut ko, vēlēties... Galvenais, lai sajūta nāk no sirds. Un tas ir visskaistākais."
/ Ieva Akuratere /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv