Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:289, Did:0, useCase: 0

Uzmundrinošie horoskopi 30. martam visām zodiaka zīmēm

Redakcija
Redakcija

Sāc katru rītu kopā ar uzmundrinoši izklaidējošu materiālu - Epadomi ikdienas horoskopu. Lasi, pasmaidi un veido dienu veiksmīgu!

Auns (21.03 – 19.04)

Auniem šodien netrūks ne enerģijas, ne labu ideju. Ja vien neslinkosiet, izdarīsiet ļoti daudz.
Šodien droši varat paļauties uz savām zināšanām, pieredzi un intuīciju. Zvaigznes brīdina par nelielu pārpratumu iespējamību, tāpēc visu saplānojiet jau laikus. Izvairieties no attiecību skaidrošanas un nestrīdieties ar tuviniekiem. Vairāk var panākt ar labu.Vērsis (20.04 – 20.05)

Dienas pirmā puse nebūs pārāk veiksmīga. Būs jāsaskaras ar dažu labu pārpratumu un jāpiedzīvo sarūgtinājuma brīži. Tāpat iespējamas ne visai patīkamas ziņas, kas var būt saistītas ar meliem, veltīgām ilūzijām un nesapratni no kādas personas puses.
Dienas otrā puse solās būt veiskmīgāka gan darbā, gan privātajā dzīvē.


Dvīņi (21.05 – 21.06)

Šī ir viena no harmoniskākajām dienām, kas ir miera un veiksmes pilna. Šodien jūs sargā paši debesu eņģeļi. Jums viss izdosies viegli un jautājumi risināsies paši no sevis un jūsu labā. Tomēr, lai arī diena jums ir veiksmīga, savus plānus nevienam neizpaudiet. Atcerieties, ka klusēšana ir zelts, bet skauģu un nelabvēļu netrūkst.Vēzis (22.06 – 22.07)

Labvēlīga diena braucieniem un ceļojumiem. Neuztraucieties par iespējamām sekām piedzīvojumiem, kas ar jums notiek dienas laikā. Viss beigsies labvēlīgi. Nesenie aizvainojumi un vilšanās ir pagājuši un jūs atkal sajutīsiet spēka un enerģijas pieplūdumu. Bet neceriet uz atbalstu no malas- viis ir tikai jūsu rokās. Arī intīmajā dzīvē spēks un veiksme ir jūsu pusē.


Lauva (23.07 – 22.08)

Lauvas šodien var būt ļoti aizņemtas, bet atcerieties- visus darbus reizē izdarīt kvalitatīvi nav iespējams. Mēģiniet atrast prioritātes. Prasme šķirties no pagātnes pienākumiem, kas jums traucēja, dos jums enerģiju jauniem darbiem. Vientuļiem Lauvām labs laiks jaunu attiecību uzsākšanai. Atrodiet saprātīgu līdzsvaru starp rūpēm un izklaidi.


Jaunava (23.08 – 22.09)

Jaunavu iekšējā pasaule ir uz emocionāla sprādziena robežas. Iespējams, jūs esat pārņemts ar vēlmi piesaistīt sev kāda cilvēka uzmanību, mīlestību. Mīlestības, radošā vai kāda cita sfēra šobrīd jums daudz nozīmē, taču ieciklēties uz to nevajadzētu- tas ir bīstami jums pašam. Atrodiet laiku arī kam citam: saviem draugiem, ģimenei, vecākiem.

Svari (23.09 – 23.10)

Svariem grūta diena. Jums jābūt uzmanīgiem pret saviem partneriem- gan darbā, gan privātajā dzīvē. Jūsu nogurums un enerģijas trūkums var pārvērsties netaktiskā sarkasmā, kas var neglābjami sabojāt attiecības ar labiem cilvēkiem. Nepieņemiet nekādus svarīgus lēmumus- šī nav jūsu diena.


Skorpions (24.10 – 21.11)

Skorpioniem enerģiska diena. Tieši pateicoties enerģijai jūs visu paspēsiet, pārvarēsiet jebkurus šķēršļus un ieviesīsiet skaidrību jebkurā neskaidrā jautājumā. Apkārtējiem pat šķitīs, ka jūs lietojat kādas uzlādējošas vielas, kas ļauj ātri pārvietoties no vienas vietas uz otru un īsos laika sprīžos paveikt teju vai neiespējamo.
Šī ir brīnišķīga diena, lai sagatavotu augsni kādam brīvdienu pasākumam.Strēlnieks (22.11 – 21.12)

Strēlniekiem šodien nopietna diena saistītas ar garīgiem meklējumiem vai pārdzīvojumiem. Uz šādām pārdomām jūs vedinās kāds notikums vai nesena notikuma sekas, kas tieši šodien var likt jums pārvērtēt attieksmi pret svarīgākajām lietām. Jūtu izpausmēs gan vēlams mēģināt saglabāt piesardzību- jūsu pēkšņo apgaismību pat jums tuvie cilvēki var nesaprast.Mežāzis (22.12 – 19.01)

Mežāžu uzvedībā šodien būs manāmas individuālās rakstura iezīmes. Ja šīsdienas datums neko nenozīmē jūsu personīgajā kalendārā, tad spējat pilnībā iegrimt savos darbos un pat aizmirst par tuvojošamies svētkiem. Ja daba jums dāvājusi jautru prātu vai arī profesionālā darbība saistīta ar ceļojumiem vai svētku rīkošanu, jūs būsiet visai enerģisks. Taču līdzās tam, kā jau īstens Mežāzis, vienalga zem bezrūpības maskas slēpsiet pārdomas par savām personīgajām problēmām.Ūdensvīrs (20.01 – 18.02)

Ūdensvīriem šodien jābūt īpaši piesardzīgiem.Iespējami diezgan nepatīkami piedzīvojumi, kas var būt saistīti ar traumām, slimībām vai kāda veida avārijām. Pārdomājiet katru darbību un mēģiniet ierobežot pārvietošanos. Jums drošākā vieta šodien ir jūsu mājas. Priecīga ziņa var jūs parsteigt tieši šeit- visticamāk no kāda radinieka, par kuru tik bieži nedomājat.Zivis (19.02 – 20.03)

Zivīm lieliska diena romantiskām attiecībām, randiņiem un privātās dzīves sakārtošanai. Laba diena arī sadarināšanās piedāvājumam vai laulību slēgšanai. Spēcīgs un veiksmīgs datums arī jaunas dzīvības radīšanai. Attiecības šodien veidosies siltas un mīļas. Nav izslēgta kāda veca drauga vai radinieka negaidīta vizīte vai telefona zvans. Nevairieties no šī kontakta- arī tas jums atnesīs pārsvarā pozitīvas emocijas. Bet pārāk galvu gan nezaudējiet, jo tik labvēlīgas dienas attiecībām nebūs katru dienu.

Epadomi dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls

Http://www.RezervesDALAS24.Lv