Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:289, Did:0, useCase: 0

Video: Kā pareizi lasīt ikdienas horoskopus? Iesaka astrologs Kristaps Baņķis

Drukāt

Viena no iecienītakajām ikdienas lasāmvielām medijos jau izsenis ir ikdienas astroloģiskās prognozes vai tautā dēvētie horoskopi. Tos var atrast avīzēs, žurnālos un vai ikkatrā portālā, arī Epadomi.lv. Kā pret tiem attiekties? Kurus lasīt, bet kuriem nav vērts tērēt laiku? Un kā tos lasīt?

Tā kā portālā Epadomi.lv jau ilgāku laiku ikdienas astroloģiskās prognozes publicējam sadarbībā ar jomas speciālistiem un profesionāļiem - astroloģijas portālu Astrologi.lv, šo jautājumu uzdevām portāla dibinātājam un vadītājam Kristapam Baņķim. Astrologs Kristaps Baņķis iesaka lasīt ikdienas horoskopus pareizi, bet tikai tos, zem kuriem parakstījies profesionāls astrologs, nevis kaut kur internetā atrastus anonīmus materiālus bez atsauces uz to izcelsmi. Interesanti, ka vīriešiem un sievietēm horoskopi jālasa un jāvērtē atšķirīgi.

Pilnu, vairāk kā stundu garo, ļoti interesanto un informācijas bagāto, videointervijas ar Kristapu Baņķi ierakstu, Epadomi.lv publicēsim 30. jūnijā. Būs interesanti un vērtīgi!

Videomateriāls tapis sadarbībā ar astrologi.lv

Vērtējums: +1

Tev jābūt autorizētam,

" Lai cik neparasti, man vistuvākais draugs ir sieva, ļoti mīļš draugs. Reizēm citi man uzknābj: kā tad tā – tu šad tad par skuķiem runā, vai sieva nepiktojas? Nē, nepiktojas! Kas tur slikts, ka es joprojām redzu, ka tas skuķis skaists? Priecāšanās par skaistu cilvēku ir priecāšanās par skaistumu. Emocijām jābūt – kas tas par cilvēku, kurš vairs to neredz?"
/ Anatolijs Danilāns /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv