Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:289, Did:0, useCase: 0

Uzmundrinošie horoskopi 28. martam visām zodiaka zīmēm

Redakcija
Redakcija

Sāc katru rītu kopā ar uzmundrinoši izklaidējošu materiālu - Epadomi ikdienas horoskopu. Lasi, pasmaidi un veido dienu veiksmīgu!

Auns (21.03 – 19.04)

Šodien jums būs nepieciešams daudz spēka un izturības. Nekas nenāks viegli un bez piepūles. Ja vēlaties pietuvināties savam mērķim, darbojieties uzcītīgi un no visas sirds. Esiet tālredzīgi un pieņemiet gudrus lēmumus. Jums ir liela iespēja panākt nozīmīgas lietas, taču rīkojieties gudri un bez lieka sresa.
Personīgajās attiecībās atmetiet visas šaubas. Esiet pilnībā pārliecināts un rīkojieties drosmīgi- tas atmaksāsies.Vērsis (20.04 – 20.05)

Vēršiem šodien ir īstā diena jaunu projektu uzsākšanai, darījumu kārtošanai, karjeras izaugsmei un arī ceļojumiem. Nepalaidiet garām šo lielisko iespēju realizēt savus plānus un idejas. Zvaigznes sola izdošanos praktiski visās jomās. tomēr ar finansēm esiet uzmanīgi- tērējiet tās ar apdomu.
Jau laikus sāciet domāt un plānot brīvdienu grafiku. Šīs nedēļas nogale jums var izrādīties ļoti nozīmīga.


Dvīņi (21.05 – 21.06)

Maģiska diena, kurā veiksme īpaši smaidīs tiem, kas vispirms kārtīgi apdomājuši un tikai pēc tam ķērušies klāt pie savu plānu realizēšanas. Taču nestāstiet par saviem plāniem pārāk daudz apkārtējiem, kā arī neapspriediet ar citiem savas problēmas- sekas tam var būt ļoti nepatīkamas.
Nemeklējiet šodien jaunu darbu un nepieņemiet nekādus svarīgus lēmumus, kas saistīti ar jel kādām izmaiņām jūsu dzīvē.
Vakarā vēlams izklaidēties kopā ar draugiem vai radiniekiem.

Vēzis (22.06 – 22.07)

Piesātināta, dažādiem notikumiem un piedzīvojumiem bagāta, taču grūta diena. Uzdotos darbus un pienākumus padarīt nebūs viegli, būs grūti iekļauties grafikā un visu paspēt. Var uzrasties arī papaildus darbi un pienākumi. Vārdusakot, šī diena prasīs no jums daudz spēka un enrģijas.
Cik nu iespējams, centieties nepārslogot sevi, neiesaistieties konfliktsituācijās un neizraisiet strīdus pats. Domājiet par veselību un drošību. Vakaru veltiet atpūtai.


Lauva (23.07 – 22.08)

Spēka un enerģijas jums šodien netrūks, tāpēc, ja vien vēlēesieties, paveiksiet daudz. Vēlams pievērsties darbiem, kas saistīti ar telpas atbrīvošanu no nevajadzīgā un liekā, kas traucē jaunā ienākšanai jūsu dzīvē.
Centieties atrasties starp cilvēkiem, kuri jums ir tuvi un patīkami, kā arī vietās, kur varat atrast jaunus domubiedrus.. Radiet sev komfortablus apstākļus- tādus, kas jūs ielīksmo un rosina jaunām idejām.
Vakars jāpavada kopā ar bērniem un savu otro pusīti.


Jaunava (23.08 – 22.09)

Beidzot arī Jaunavas drīkst pievērsties jaunu ideju un projektu plānošanai. Darboties gan vēl turpiniet ar vecajām lietām, taču jaunās droši varat apsriest un pārdomāt, lai tad, kad pienāks laiks tās realizēt, visi aprēķini būtu gatavi.
Padomājiet arī par savu pašsajūtu un veselību. Nelietojiet šodien alkoholiskos dzērienus un neveselīgu pārtiku. Atliciniet laiku sportiskām aktivitātēm un atveseļošanās procedūrām.Svari (23.09 – 23.10)

Piemērota diena, lai ieviestu kārtību savās lietās, atdotu parādus un pabeigtu iesāktus, bet aizmirstus darbiņus. Jūs šodien varat daudz padarīt, ja vien spēsiet atteikties no personīgajām interesēm. Tāpat ir īstais brīdis jaunu ideju apdomāšanai un vecu problēmu risināšanai. Nepakļaujieties citu iespaidam, bet aizstāviet savas intereses un uzskatus, pretējā gadījumā dienas otrā pusē nāksies piedzīvot sliktu garastāvokli vai pašsajūtu.


Skorpions (24.10 – 21.11)

Dienas pirmajā pusē ieteicams pievērsties svarīgu darbu un problēmu risināšanai. Ne viss var izdoties, kā gribētos, taču, ja arī atgadās kaut kas satraucošs, mēģiniet būt mierīgs. Stress tikai nonāvē nervu šūnas, kuras jums var būt lieti noderīgas vērtīgākām izpausmēm. Ja spēsiet saglabāt mieru, arī strīdi neizcelsies. Pārdzīvojumu un uztraukumu jau nekad netrūkst, taču jāmācās tos uztvert kā dzīves skolu.
Prāta nomierināšanai vēlams vakarā doties uz kādu kultūras pasākumu, izstādi vai koncertu.Strēlnieks (22.11 – 21.12)

Ļoti laba diena, lai paveiktu visu iecerēto, atrisinātu uzkrājušās problēmas un veiksmīgi tiktu galā pat ar visgrūtākajiem pienākumiem. zvaigznes šodien jūs mīl un sola izdošanos it visā, ja vien būsiet vērīgs un nepalaidīsiet garām likteņa sūtītas norādes. Nenovērsieties no tā, kas jums svarīgs, domājiet tikai par savām interesēm un virziet notikumuss sev vēlamajā gultnē.
Vakaru pavadiet ārpus mājas kopā ar mīļoto cilvēku vai labiem draugiem.Mežāzis (22.12 – 19.01)

Mežāžiem šī diena ir vairāk piemērota darbam, nekā atpūtai. Tāpat būs veiksmīgas visāda veida tikšanās- gan biznesa, gan privātās. Īpaša izdošanās gaida tos, kas pratīs pareizi izvērtēt radušos situāciju un pieliks maksimumu pūļu, lai pārliecibnātu apkārtējos par savu taisnību. Esiet mērķtiecīgs savās darbībās.
Vakars piemērots dažādu sabiedrisku pasākumu apmeklējumam un romantiskiem randiņiem.Ūdensvīrs (20.01 – 18.02)

Emocionāli piesātināta diena, kas nesīs daudz laba. Savu izdevīgumu varēsiet saskatīt un atrast pat problēmās. Ja jūsu dzīvē kaut kas kļuvis lieks vai zaudējis savu sākotnējo nozīmi, droši atlaidiet to bez nožēlas. Nekas nepazūd bez pēdām un neviena vieta tukša nepaliek. Acīmredzot, pienācis laiks pārmaiņām. Galvenais- esiet izlēmīgs un mērķtiecīgs. Lai nesabojātu vakaru, ar tuviniekiem esiet pacietīgs, rīkojieties apdomīgi un meklējiet kompromisu. Tad viss būs labi.Zivis (19.02 – 20.03)

Zivīm piedzīvojumiem un pārsteigumiem bagāta diena. Kāda tā izvērtīsies- ar plus vai mīnus zīmi- atkarīgs tikai no jums pašiem. Izvairieties no jebkuriem strīdiem, konfliktsituācijām, sadursmēm, neauglīgām diskusijām. Veiksme ies kopsolī ar tām Zivīm, kas savu pārliecību spēs apvienot ar intuīciju un prātu, kā arī pratīs iedziļināties līdzcilvēkos. Nesatraucieties par sīkām neveiksmēm- tas nav pasaules gals. Vakaru vēlams pavadīt ar saviem bērniem vai vecākiem.

Epadomi dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls

Http://www.RezervesDALAS24.Lv